Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Film promocyjny miasta Sławno

116 odpowiedzi w tym temacie

#1 gorek

gorek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:47:58

dziś na FB ukazał się moim oczom film promocyjny naszego miasta

#2 bliznieta

bliznieta

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:16:47

No, no dość ciekawy; tylko to dziewcze na rowerku jakieś takie nie "sławieńskie".

#3 S.W

S.W

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:05:13

Ale ściema . Jeden wielki kicz. Nabijanie ludzi w butelke. :lol:

#4 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:10:53

No, no dość ciekawy; tylko to dziewcze na rowerku jakieś takie nie "sławieńskie".

Ho ho... bliżnięta! Delikatny introwertyk jak zwykle oszczędny w słowach! :D
Film jest świetny! Kwintesencja naszego miasta zamknięta w kilkunastu minutach. Nie wiem jakie tam dziewczyny koło Ciebie mieszkają - ani chybi ogniste brunety! :D Dla mnie ta blondyneczka jest jak najbardziej swojska. Nawet zastanawiałam się czy to nie jakaś moja sąsiadeczka. Niestety za szybko jechała. Mnie się b.podobał.

#5 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:18:01

Ho ho... bliżnięta! Delikatny introwertyk jak zwykle oszczędny w słowach! :D
Film jest świetny! Kwintesencja naszego miasta zamknięta w kilkunastu minutach. Nie wiem jakie tam dziewczyny koło Ciebie mieszkają - ani chybi ogniste brunety! :D Dla mnie ta blondyneczka jest jak najbardziej swojska. Nawet zastanawiałam się czy to nie jakaś moja sąsiadeczka. Niestety za szybko jechała. Mnie się b.podobał.

Lutka ten film jest jedna wielką ściemą. Jedno wielkie kłamstwo.

#6 Krol Eryk

Krol Eryk

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 02:25:42

Bardzo dobry film . Sławno mocno wyładniało . Kamienice odnawiane , dworzec po odrestaurowaniu swietnie sie prezentuje . Tak trzymać !

#7 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 09:35:42

Nie rozumiem :unsure: Utożsamiasz wszystkich ze sobą? Nie masz szansy i możliwości stąd wyjechać? Jaką ściemę tu widzisz? Zamiast budynków makiety? A ta młodzież to smerfy przebrane? Ten chłopczyk na wózku na spotkaniach integracyjnych to aktor? Stary dąb w lasku i alejka brzozowa zostały wkopane na potrzeby tego filmu? Eh! SW, SW - nie żebym doradzała ale chyba czas do lekarza - może okulista by Ci na oczy pomógł? może jakiś inny? Nie poznaje Cię! :unsure:

Lutka szkoda było kasy na ten film. Tu trzeba zmienić władze( klike) oraz rade miasta i film nie będzie potrzebny.

Co misto robi w sprawie terenów po byłym Poldrobie,Sławiance, POM-ie, czy tez składnicy drewna ? Zaraz mi napiszesz że to tereny prywatne -fakt ale w jaki sposób misto pomaga tym włascicielom ?

Ale tereny juz przy ul. Polanowskiej sa miejskie jak to Krzys mówił strefa ekonomiczna - wiesz kto by sie uśmiał. Jaja sobie robicie z ciezko pracujacych mieszkańców miasta.

Kpina . Za co burmistrz bierze 12 000 zł za miesiąc ? Zobacz oświadczenia majątkowe na BIP-e.

zapytaj sie Pani Mądrej radnej ile mamy zaciagnietych kredytów,pozyczek i innych zobowiazań a ile od tych twot mamy zapłacić odsetek ?

Zapytaj Pani Madrej i Pana al'a burmistrza ilu przybyło nowych inwestorów na terenie miasta podczas jego kadencji którzy to zatrudnili co najmniej 15 osób ?

Zapytaj Pana Madrego ile powstało firm a ile sie zlikwidowało ? Zapytaj Pana Madrego dlaczego w tym miescie mamy tak wysokie podatki,opłaty za wode i śmieci ?

I w końcu zapytaj dlaczego to sami kolesie pracuja na wysokich stanowiskach choc nie są specjalistami ?

I w końcu zapytaj jaki z niego burmistrz który nie potrafi sobie poradzic z prostymi sprawami np. wodą pod mostem na Koszalińskiej ?

I jeszcze : Po co utrzymywać biura na Polanowskiej UM jeżeli jest tyle wolnych pokoi w UM przy Skłodowskiej ? Gospodarz czy zły zarzadca ?

O lesie miejskim nawet nie pisze bo wstyd.

I prosze cie przestań juz chwalic nierobów. Bo wstyd aby miec takich włodarzy.

#8 Sławnianin1

Sławnianin1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1686 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:00:56

S.W., a może lepiej na początek byś zmienił sam siebie?

#9 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:05:26

S.W., a może lepiej na początek byś zmienił sam siebie?

Czy to propozycja ? Czy mam sie stac taki jak ty i co dnia kupować pudełeczko wazeliny ? :lol: :lol:

Ja nie musze byc sługa kliki . Nie jestem od nich zależny bo daje sobie radę bez nich i sie ich nie boję .

#10 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:07:05

Lutka szkoda było kasy na ten film. Tu trzeba zmienić władze( klike) oraz rade miasta i film nie będzie potrzebny.

Zrozumiałam tylko jedno - Bugajskiego na miejski tron i wszystko u Ciebie wróci do normy a i natręctwa Cię odejdą :D staraj się lepiej - bo na razie ta Twoja pisanina chwały mu nie przynosi - a to w gruncie rzeczy miły człowiek :rolleyes:

Użytkownik Lutka edytował ten post 05 styczeń 2012 - 10:07:57

#11 Sławnianin1

Sławnianin1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1686 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:08:28

S.W., widać że masz paranoje na tle jakiejś kliki i kompleksy na punkcie obecnych włądz.
A tak na marginesie, co twój idol i ulubieniec (Pan M. Bugajski) zrobił w sprawach, o których pisałeś powyżej? czy wszystkie te obiekty czy instytucje podlegaja pod miastą i są jego jednostkami? Czy M. Bugajksi nie zatrudniał ludzi po znajomości w UM i jednostkach podległych?

#12 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:11:35

Zrozumiałam tylko jedno - Bugajskiego na miejski tron i wszystko u Ciebie wróci do normy a i natręctwa Cię odejdą :D staraj się lepiej - bo na razie ta Twoja pisanina chwały mu nie przynosi - a to w gruncie rzeczy miły człowiek :rolleyes:

Ale co ma Bugajski z tym wszystkim wspólnego ? Jeszcze go gnębicie ? fuj.

#13 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:14:37

S.W., widać że masz paranoje na tle jakiejś kliki i kompleksy na punkcie obecnych włądz.
A tak na marginesie, co twój idol i ulubieniec (Pan M. Bugajski) zrobił w sprawach, o których pisałeś powyżej? czy wszystkie te obiekty czy instytucje podlegaja pod miastą i są jego jednostkami? Czy M. Bugajksi nie zatrudniał ludzi po znajomości w UM i jednostkach podległych?

Ale my tu nie piszemy o Bugajski jego juz nie ma cztery lata ???? .

Zaraz zaczniesz mi tu pisac o Mieszku I . :lol:

Patrz: Tu i Teraz .

I nie ma jakiej kliki jest klika . A dlaczego jest bo na obecny stan rzeczy pozwalaja mieszkańcy .

#14 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:17:18

Lutka jestes w radzie i na takie rzeczy pozwalasz. Ogarnij sie.

#15 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:23:36

Ale co ma Bugajski z tym wszystkim wspólnego ? Jeszcze go gnębicie ? fuj.

Nie przyjdzie Ci do głowy że to Ty go pognębiasz gloryfikując poprzedniego burmistrza
/ przejrzyj swoje i swoich kolesiów posty/, a krytykując w czambuł wszystko i wszystkich teraz? Dobrej roboty p.Bugajskiemu raczej nie robisz. Sam byś wystartował na burmistrza i wtedy byś pokazał jak się zarządza tym "miastem idiotów" jak je nazywasz.
Dobra, panowie. Przepychajcie się słownie dalej. Ja idę zrobić sobie "kawkę". :D

#16 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:24:20

To ile kosztował miasto ten filmik ? Czy tez pieniądze pochodzą z Grupy Rybackiej jak przy filmiku starostwa jakies 200 000 zł.

Czy Franek pozazdroscił staroscie i sam zrobił tez filmik ?

Czy to pomysł wydz. promocji miasta :lol:

#17 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:26:58

Nie przyjdzie Ci do głowy że to Ty go pognębiasz gloryfikując poprzedniego burmistrza
/ przejrzyj swoje i swoich kolesiów posty/, a krytykując w czambuł wszystko i wszystkich teraz? Dobrej roboty p.Bugajskiemu raczej nie robisz. Sam byś wystartował na burmistrza i wtedy byś pokazał jak się zarządza tym "miastem idiotów" jak je nazywasz.
Dobra, panowie. Przepychajcie się słownie dalej. Ja idę zrobić sobie "kawkę". :D

A czy wy w końcu zrozumiecie to że Bugajski mnie nie obchodzi.

A co czy coś napisałem krytycznego co nie jest faktem ?

#18 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:09:40

Lutka jestes w radzie i na takie rzeczy pozwalasz. Ogarnij sie.

W radzie? Sfiksowałeś chyba zupełnie? :D Czyli w/g Ciebie Lutka to kto? Pewnie Stasio Szkudlarek? nie wiem kto tam jest jeszcze, może... jak mu tam - Stark zdaje się Jarek...albo Edyta Szczygielska ... ech... muszę zajrzeć w skład rady... pani Jakubowska chyba...
no... ciekawa jestem z kim tam mnie utożsamiasz. Od p.Poprawskiej się już odcięłam wiec kogo teraz wykombinowałeś? Podpytaj "prawdy" najlepiej. Albo lepiej nie - po co wywoływać wilka z lasu? Znowu się zaczną inwektywy i tasiemcowe wklejanki.
No ale myśl, myśl... lubię jak o mnie myślisz.. :D I nie zapomnij mnie zawiadomić co wymyśliłeś.

Użytkownik Lutka edytował ten post 05 styczeń 2012 - 11:10:43

#19 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:22:42

Bardzo dobry film . Sławno mocno wyładniało . Kamienice odnawiane , dworzec po odrestaurowaniu swietnie sie prezentuje . Tak trzymać !

I tu mnie 'Król Eryk' walnął w serce - obiektywizmem. :huh:

Użytkownik Lutka edytował ten post 05 styczeń 2012 - 11:23:20

#20 S.W

S.W

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:26:19

W radzie? Sfiksowałeś chyba zupełnie? :D Czyli w/g Ciebie Lutka to kto? Pewnie Stasio Szkudlarek? nie wiem kto tam jest jeszcze, może... jak mu tam - Stark zdaje się Jarek...albo Edyta Szczygielska ... ech... muszę zajrzeć w skład rady... pani Jakubowska chyba...
no... ciekawa jestem z kim tam mnie utożsamiasz. Od p.Poprawskiej się już odcięłam wiec kogo teraz wykombinowałeś? Podpytaj "prawdy" najlepiej. Albo lepiej nie - po co wywoływać wilka z lasu? Znowu się zaczną inwektywy i tasiemcowe wklejanki.
No ale myśl, myśl... lubię jak o mnie myślisz.. :D I nie zapomnij mnie zawiadomić co wymyśliłeś.

Tą osoba która miała prywatną wojne z Panią Jakubowska

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych