Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Car Audio - którą polecacie?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~troopers~

~troopers~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 00:46:27

Witam, chciałbym się dowiedzieć która firmę polecacie zajmującą się Car Audio w Koszalinie? Czy ktoś korzystał z usług firmy ALMAR ?? jakie koszta? pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 22:58:19

Cześć. robią dobrze ale długo i drogo. Znajomy robił u nich golfa 4. wydał 6.500 zł i jak się okazało sprzęt na allegro wyliczył za 2400 zł.

#3 ~troopers~

~troopers~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 02:06:02

Kolego dzięki za odpowiedź, co do sprzętu to wszystko mam chodzi mi jedynie o usługę wygłuszenia drzwi oraz montaż gdyż nie dysponuje garażem ani ostatni zbytnio czasem bo tak sam bym się z tym pobawił :-/ a co do kosztów to zazwyczaj tak jest, że firmy CA się cenią...

#4 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2010 - 22:27:43

Nie 6500, tylko 4200. Niektórzy robiąc w ALMAR CAR AUDIO później dodają kwotę, aby się dowartościować i trochę poszpanować.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2010 - 08:52:06

tak...Ty wiesz lepiej... akurat sprawdzalismy na podstawie faktury...

#6 ~~bolo~~

~~bolo~~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2010 - 09:37:53

W almarze kupiłem radio, najtaniej z całego Koszalina. ...montaż zestawu audio mają trochę droższy, ale robią to perfekcyjnie. Właśnie zbieram kasę na głośniki i jadę do nich.

#7 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2010 - 11:01:08

polecam auto hi-fi chlopaki z vibe za wygluszenie drzwi i montaz systemu przedniego skasowali mnie 300zl i dali swoje maty uzywaja mat dynamat i vibe czas to jeden dzien,co do almaru tez robia dobrze ale maja za duze ceny,jest jeszcze car audio media ale nie polecam bo beda poprawki wiem po doswiadczeniach znajomych.pzdr

#8 ~troopers~

~troopers~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 17:13:37

Jeśli chodzi o car audio media to ceny mają nie najgorsze choć jeśli chodzi o sprzęt to nie będę zakupował na miejscu gdyż mam lepsze ceny na poszczególne klocki ...tylko gorzej z czasem i garażem by to wszystko ładnie poskładać....dlatego rozglądam się ewentualnie gdzie można oddać auto by to zrobili porządnie a nie na odpierdo... :-/

#9 ~troopers~

~troopers~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 20:36:15

A w ALMAR'rze dorabiają panele drzwiowe ??? i czy można tylko skorzystać z usług ich a sprzęt i materiały swoje ?pozdr

#10 ~radziwil~

~radziwil~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 18:42:47

zdzieraja pieniadze,przed kupnem czegokolwiek radze zaznajomic sie z cenami rynkowymi . KONIECZNIE! mnie osobiscie na 100 chcieli naciagnac przy zwyklym radiu samochodowym,a co dopiero przy powazniejszych i drozszych rzeczach...? nie polecam.

#11 ~car~

~car~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 18:57:41

taki z ciebie radziwil jak ze mnie francuz

#12 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 12:25:48

W Almar za zalozenie sterownika zamka zawołali 420 zł ! Ja rozumiem ze trzeba zarobic, ale bez przesady. Zrobilem to sam, zajelo mi to 1.5h i 50 zł za centralke. 300 zl/h to delikatna przesada!!!! Omijać tych naciągaczy szerokim łukiem !

#13 koplik89

koplik89

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 18:50:00

Zrobiłeś to sam - a napisz czy odprowadziłeś ZUS 1200zł, czy zapłaciłeś za lokal, czy zapłaciłeś za podatki, czy zapłaciłeś za pracownika?

Nie?

A oni płacą. To co sie dziwisz że mają drożej ? Klient musi pokryć koszty ZUSu, lokalu, pracownika itp.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 19:06:37

Rewelacja, Gorąco Polecam

#15 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 20:54:44

Przy zarobkach 420 zł za godzinę mozna płacić zus i koszty pracownika i wynajmu...jeszcze dużo zostanie. 420 zł to czyste pazerstwo.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 19:26:08

witam serdecznie .
miałem nie przyjemność dokonać zakupu u tego ..........
WIĘCEJ NIŻ NIE POLECAM.
od ponad 2 miesięcy nie dostałem towaru ani zwrotu pieniędzy .
sprawę oddałem do kilku urzędów. WIEŻĘ ZE PONIESIE KONSEKWENCJE.
kopiłem w tym samym czasie 3 przedmioty
dostałem jeden .nie taki na jaki sie umówiłem
pozostałe przedmioty do mnie nie dotarły.
mimo ponagleń ,pism itd.
OSZUST,KŁAMCA, 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych