Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma remontowa Poznań

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:39:47

Cześć, podejmuję decyzję o remoncie dwupokojowego mieszkania oraz jednego bardziej luksusowego apartamentu w Poznaniu. Chciałbym doprowadzić obie nieruchomości praktycznie do idealnego stanu technicznego i następnie wystawić na sprzedaż. Czy macie na oku mistrza remontowego, wykończeniowego z Poznania, ewentualnie okolic? Bardzo proszę o realne kontakty. Oczekiwanie na realizację nie ma znaczenia. Chodzi mi o kontakt z profesjonalistą branżowym.

#2 ~mikk~

~mikk~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:10:56

Mam bardzo dobre zdanie o Wojciechu Goślińskim, jeżeli chodzi o wykończeniówkę. Jego ekipa robi dosłownie wszystko. Negocjacje ceny? Spokojnie. Pełna aranżacja i pomoc w doborze materiałów budowlanych. Również. Od lat jeden z najczęściej polecanych specjalistów remontowych z Poznania. Jeżeli nawet będziesz musiał trochę poczekać na realizację to warto. Do tego prowadzi chyba najlepszy obecnie poradnik dla osób początkujących planujących remont abartremonty.pl. Stąd ogólnie znam tego człowieka. Byłem ogromne zaskoczony rozmachem tego poradnika przyznam szczerze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych