Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fitness w Połczynie

Fitness rekreacja Połczyn Zdrój Zdrowy tryb życia szupła sylwetka aktywny styl życia sport

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 20:06:53

Witam.

Chodziłam na zajęcia fitness w Połczynie do ck i do pani Danki. Teraz chodzę do Małgosi.

Sam widok ćwiczącej Małgosi i jej podejście do fitnessu to profesjonalizm.

Babeczka ciężko pracowała na swój widok. Nie jedna z nas jest pod wrażeniem. Widać każdy mięsień na ciele, szok!!! Jak lekko ćwiczy brzuszki, pompki a przy tym opowiada jak powinno się je wykonywać prawidłowo i po co się je robi.

No i to indywidualne podejście do ćwiczacych. Dopiero u niej poznałam kroki double step touch, grape vine, cha cha, mambo itd. itd..

To prawdziwy fitness a nie klub gospodyń lub spotkania przy kawce. Widać, że co szkoła to szkoła a nie jakiś kurs internetowy.

Inna rzecz to podejście Połczynianek do fitness. Kochane Panie jeśli któraś z was myśli o takiej figurze jak u Małgosi to tylko ciężka praca na sali podczas ćwiczeń a nie opowieści o wypiekach domowych :D.

Życze Małgosi jak najwięcej zadowolonych klientek.

A z drugiej strony ciekawa jestem kiedy stąd wyjedzie?

Wiem, że często jeździ do Poznania i Warszawy na konwencje.

Szkoda by było utracić taką trenerkę :(.

Pozdrawiam.

B.

#2 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 21:43:50

Jeśli chodzi o osoby prowadzące zajęcia fitness z uprawnieniami PASu i świadczącej o tym figurze, to nie jest to jedna osoba w Połczynie-Zdroju :) Istnieje również grupa prowadzona przez p. Anastazję Gersztanską (także trener personalny) W pon i śr również na hali sportowej w gimnazjum. o 19.00

Zajęcia są prowadzone bardziej pod kątem TBC, HiLo. już od 2013 roku. Informacje, a także potwierdzające dokumenty można zobaczyć na jej profilu FB. Kontakt również indywidualny, bez ogłoszeń. 

Zajęcia są prowadzone od września do czerwca. 

Szkoda, że w Połczynie osoby niezorientowane wypowiadają się na pewne tematy i publikują je na forum, ciekawe, czy jeśli musiałyby się podpisać też robiłyby to tak pewnie. 

#3 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 17:01:56

Witam.
Chodziłam na zajęcia fitness w Połczynie do ck i do pani Danki. Teraz chodzę do Małgosi.
Sam widok ćwiczącej Małgosi i jej podejście do fitnessu to profesjonalizm.
Babeczka ciężko pracowała na swój widok. Nie jedna z nas jest pod wrażeniem. Widać każdy mięsień na ciele, szok!!! Jak lekko ćwiczy brzuszki, pompki a przy tym opowiada jak powinno się je wykonywać prawidłowo i po co się je robi.
No i to indywidualne podejście do ćwiczacych. Dopiero u niej poznałam kroki double step touch, grape vine, cha cha, mambo itd. itd..
To prawdziwy fitness a nie klub gospodyń lub spotkania przy kawce. Widać, że co szkoła to szkoła a nie jakiś kurs internetowy.
Inna rzecz to podejście Połczynianek do fitness. Kochane Panie jeśli któraś z was myśli o takiej figurze jak u Małgosi to tylko ciężka praca na sali podczas ćwiczeń a nie opowieści o wypiekach domowych :D.
Życze Małgosi jak najwięcej zadowolonych klientek.
A z drugiej strony ciekawa jestem kiedy stąd wyjedzie?
Wiem, że często jeździ do Poznania i Warszawy na konwencje.
Szkoda by było utracić taką trenerkę :(.
Pozdrawiam.
B.

#4 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 17:03:25

Pani Beato .... czy to chodzi o Panią Małgosię Górajczyk?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Fitness, rekreacja, Połczyn Zdrój, Zdrowy tryb życia, szupła sylwetka, aktywny styl życia, sport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych