Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Forum dla zarejestrowanych

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Koszalineo

Koszalineo

sensei

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4981 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:23:12

Witam,

Proszę o ograniczenie możliwości pisania na forum tylko do osób zarejestrowanych. Motywuję to faktem narastającej ilości spamu, floodu i trollingu, którego administracja nie może (nie potrafi?) ogarnąć. Sądzę, że wprowadzenie ww. ograniczenia przyczyni się do łatwiejszej walki ze śmieciową treścią, zwiększy przejrzystość, a w konsekwencji poziom forum, co, jak ufam, leży nam wszystkim na sercu.

#2 Grzesiek z Niemiec

Grzesiek z Niemiec

Swojak

• PipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 02 czerwiec 2010 - 14:41:59

Witam,

Proszę o ograniczenie możliwości pisania na forum tylko do osób zarejestrowanych. Motywuję to faktem narastającej ilości spamu, floodu i trollingu, którego administracja nie może (nie potrafi?) ogarnąć. Sądzę, że wprowadzenie ww. ograniczenia przyczyni się do łatwiejszej walki ze śmieciową treścią, zwiększy przejrzystość, a w konsekwencji poziom forum, co, jak ufam, leży nam wszystkim na sercu.

ooo, widze ze jz poruszyłeś ten temat. I bardzo dobrze

#3 Wiśnia :)

Wiśnia :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:28:20

Witam,

Podpisuję się pod tym.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 11:52:55

A ja się sprzeciwiam, nie każdy ma ochotę być zarejestrowanym, a każdy ma prawo coś napisać. Beznadziejny pomysł !!!

#5 Yoda

Yoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 488 postów

Napisano 10 lipiec 2010 - 11:16:11

Jestem za. Jeżeli nie chcesz się za rejestrować to mógłbyś pisać na forach gdzie takich wymagań nie ma. Tak to już jest, że czasem musisz coś poświęcić, żeby coś zyskać. W Twoim przypadku tym poświęceniem byłaby rejestracja.
Spam jak spam ale chamskie, buraczane teksty sa problemem...

#6 ~dzjsery~

~dzjsery~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 18:28:02

A ja proponuje duzy komunikat, ze "nowe" "forum" gk24 nie obsluguje starych przegladarek! Na pierwszej stronie! Jedyny plus z nowej formy, to taki, ze te "kody" sa bardziej czytelne.

#7 souris

souris

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 18:33:36

Jestem za by "goście" nie mogli się wypowiadać na forum. ;)

Czasem aż żal patrzeć na to, że inni anonimowo obsmarowują kogoś kogo temat dotyczy. Jak są tacy odważni anonimowo, to ciekawe czy będą, jak już nie będzie można być "Gościem" czy "hgfdjsfgb" (bo i takie nicki anonimowych się zdarzają) ;)

#8 obserwatorka

obserwatorka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:27:27

Jakiś czas temu wspomniałam ,że forum powinno być dla zarejestrowanych.Na pewno jeden z drugim za nim by kogoś obraził to by się zastanowił i o to chodzi.Niestety wszyscy pisali ,że to nic nie da. Ale żeby się o czymś przekonać należy spróbować.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 12:53:45

Ja również byłam kiedyś za ograniczeniem dostępu do forum, ale przykład Białogardu zmienił moją opinię na ten temat. Jeżeli ktoś chce się przekonać o małej skuteczności takiego ograniczenia, to nic prostszego jak poczytać wypowiedzi tych zarejestrowanych i przekonać się czy skala agresji i zwykłego chamstwa na tych forach została ograniczona. Nie mniej ważną sprawą jest sam dostęp do forum, bo jeżeli jest wymóg rejestracji, to powinien on dotyczyć wszystkch użytkowników, a nie wybiórczo tylko niektórych, gdyż mało zrozumiałym jest fakt, dlaczego rejestrować muszą się tylko ci z Białogardu, Sławna i Darłowa, a inni nie i niech nikt nie próbuje mi wmówić, że na tych forach bez wymogu rejestracji są same grzeczne i wyważone komentarze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych