Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

667 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 20:08:56

Super Wójt i człowiek, takiego człowieka nam trzeba w naszej gminie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 22:29:14

napisał p. Kić chyba bo sam wójt komputera nie ma

#3 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 23:16:17

Nie było jeszcze takiego okresu stagnacji w gminie , ten człowiek nie zrobił i nie zrobi nic dobrego porazka - wymiana w pełnym zanaczeniu natychmiastowa

#4 ~Gośćmieszkaniec gmimy~

~Gośćmieszkaniec gmimy~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 07:52:29

Mieszkaniec gminy nigdy nie wstydziłem się za zachowanie Wójta a mam już swoje lata.

#5 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 08:08:32

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

#6 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 08:52:26

Witam
Czytam sobie posty i opinie na tym i innych forach, i ciągłe narzekania - typowe - jakie to polskie. Najlepiej każdego objechać - bo tak najłatwiej, jeszcze anonimowo - to już idealnie, a jeśli ktoś napisze coś pozytywnego, to musi być jakiś poplecznik.
O ile wiem mamy wolność i demokrację, jesteśmy w Unii, więc otwarte granice - jeżeli we wszystkich gminach jest tak źle, to po co się męczyć, proponuję zmienić klimat -najlepiej na Grecki.
I jeszcze słówko do wszystkich wiecznie niezadowolonych i narzekających. Napiszcie choć jednym zdaniem, co Wy zrobiliście dobrego dla Waszych gmin.

#7 ~eva~

~eva~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 09:14:25

Wójt nie zrobił NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma tu żadnych realizowanych projektów z funduszy unijnych. Jeden - kanalizacja - została spaprana i wykonana nienależycie. Oczywiście nie ma odpowiedzialnych i winnych - za to do nagrody wszyscy stoją. Po za tym jako mieszkańcy staramy się by Gmina przejęła wybudowany przez nas wodociąg - migają się jak mogą, przeciągają sprawę, wójt unika spotkań lub poprostu nie przychodzi wcale. Nie odpisuje na pisma!!! HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jemu i całemu jego dworowi!!! Są nieżyczliwi - sam jeden wielki negatyw - gdyby był allegrowiczem nie uchowałby się pięciu minut, ale za państwową pensyjkę przesiedział dwie kadencje dumny z siebie niczym paw.
Wójt nie reprezentuje sobą nic - newt jako mężczyzna nie potrafi stawić czoła problemom.

#8 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 09:19:08

Wójt nie zrobił NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma tu żadnych realizowanych projektów z funduszy unijnych. Jeden - kanalizacja - została spaprana i wykonana nienależycie. Oczywiście nie ma odpowiedzialnych i winnych - za to do nagrody wszyscy stoją. Po za tym jako mieszkańcy staramy się by Gmina przejęła wybudowany przez nas wodociąg - migają się jak mogą, przeciągają sprawę, wójt unika spotkań lub poprostu nie przychodzi wcale. Nie odpisuje na pisma!!! HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jemu i całemu jego dworowi!!! Są nieżyczliwi - sam jeden wielki negatyw - gdyby był allegrowiczem nie uchowałby się pięciu minut, ale za państwową pensyjkę przesiedział dwie kadencje dumny z siebie niczym paw.
Wójt nie reprezentuje sobą nic - newt jako mężczyzna nie potrafi stawić czoła problemom.
A i jeszcze jedna sprawa - nasz wodociąg, o czym sam Wójt w piśmie nas poinformował - a gmina wyrważa zgodę na przyłączenie się wszystkim dookoła bez naszej zgody!!!!!!!!!!
Złodziej i oszust!!!!!!!!! Włada cudzą własnością!!!!!!

#9 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 10:46:41

Proponuję na Wójta w najbliższych wyborach "Eva", zaraz po tym jak zgłosi swoją kandydaturę, Ona (jak mniemam) podłączy tylko siebie i swoją rodzinę, nie tylko do kanalizacji.

#10 ~eva~

~eva~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 11:14:35

Panie "Adamie", jest Pan poprsotu niegrzeczny w tym momencie. Opisałam sytuację, która ma obecnie miejsce może Pan to sobie sprawdzić w Urzędzie. Nie rzucam okarżeń bez podstawy. Jeśli chodzi o kandydowanie na Wójta, to spokoję Pana - nie będę kandydować. Mam świetną pracę i moja rodzina również :))))

#11 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 13:34:40

Jasne, jasne
Tylko to Pani pisze, że ktoś jest np. "złodziejem", rozumiem,że ma Pani na to dowody i zgłosiła to Pani do prokuratury, bo jeśli nie i rzuca Pani, o czym jestem przekonany, bezpodstawne oskarżenia (bez dowodów prawnych) chowając się za IP swojego komputera, który jest łatwy do zlokalizowania, to może Pani odpowiadać miedzy innymi z art. 24 kc, art. 212 kk i Art. 238 kk.

Do przemyślenia

#12 ~~mona~~

~~mona~~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 13:59:14

Nie użyłabym tak ostrych słów, ale trzeba przyznać, że pan Szczepanik wiele nie zrobił dla gminy.Tylko tyle ile musiał. Unijnych pieniędzy jako jedyny wójt wykorzystał - ZERO. Przykro mi było, gdy usłyszałam, że jest to najgorsza gmina w powiecie. Kupiłam kalosze i latarkę, bo strach wieczorem iść. Można nogi połamać, takie dziury. A brodzenie po kostki w błocie może lubiłam, jak miałam 5 lat. Jak na XXI wiek jest nieciekawie.

#13 ~eva~

~eva~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 14:12:26

Proszę Pana, właśnie wszczynamy postępowanie sądowe z gminą i zostało pionformowane staroswtwo powiatowe o naruszeniu prawa budowlanego. Nie rzucam słów na wiatr. Jestem w pełni świadoma co mi grozi za zniewagę lub fałszywe oskarżenia.
Na wszystko mam dokumenty i świadków.
Mam nadzieję, że nie znajdzie się Pan w takiej sytuacji. Chcieliśmy iść z gminą na ugody, porozumienia, próbowaliśmy i próbowaliśmy.... ileż można!!
Pozdrawiam Pana i dziękuję za rozmowę.

#14 oliwia

oliwia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 14:28:44

Jako mieszkanka gminy stwierdzam iż Wójt jest tylko od pokazania się od czasu do czasu i od niczego więcej czyli jak najbardziej spełnia swoje obowiązki bo w końcu reprezentuje gminę. Ha Ha . Wielokrotnie odwiedzam ten urząd i mogę stwierdzić iż pracuje tam towarzystwo ludzi nie uprzejmych i nie kompetentnych ( jest zaledwie kilka wyjątków) z Panem Wójtem na czele. Wójt odpowiedzialność zrzuca na Radę Gminy bo tak najwygodniej. Zawsze można powiedzieć że gmina biedna więc i nie ma na nic pieniędzy. A ja się pytam czy nie można wykorzystać pomocy z funduszy unijnych? Jest tyle projektów i możliwość ale po co? Najlepiej wziąć się do roboty tylko przed kolejnymi wyborami odwiedzając mieszkańców i obiecując nie wiadomo co ( przykład: co wybory to jeżdżą i naprawy dróg obiecują , oświetlenie i takie tam inne bzdury) a później już tylko spokojnie na stołku pozostać.
Ja wiem że ktoś może mi zarzucić iż tylko narzekam ale proszę przejechać się po Świeszynie i okolicznych miejscowościach. Drogi naprawiane są i oczywiście ale dla kogo? Przyjrzyjcie się nowym drogom i spójrzcie do kogo prowadzi ta ulica i kto tam mieszka albo komu będzie wygodniej jechać i kto auta sobie nie uszkodzi. A mieszkania? Nie ma nawet tych socjalnych. Bo po co. Przecież to olbrzymie koszty a gmina biedna. Szkoda słów. Więc już się nie rozpisuję tylko na duże NIE jestem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 15:52:36

Pani Oliwio, w miejscowości Czaple (a to chyba jest Gm. Świeszyno) właśnie oddano do użytku kilka lokali socjalnych.

#16 ~sehu~

~sehu~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 19:46:37

Wójt Śweieszyna w swym nierobieniu podjął jednak trafną decyzję i jedyną słuszną w całej karierze- nie przystąpił do Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, ale to tylko z nicnierobienia mu wyszło....brawo Panie Wójcie.... oby pan podjął choć jeszcze jedną tak trafną decyzję i nie startował już nigdy więcej w naszej gminie.

#17 ~brave heart~

~brave heart~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 06:41:29

Widzę,że maruderów przybywa, wiecznie niezadowolonych i na wszystko narzekających. W pewnym sensie ofiar, niedoinwestowanego od dawna systemu kształcenia. Nie mających pojęcia o finansowaniu gmin (jednostek samorządowych), wadliwej decentralizacji, często sprzecznym prawie, wiążącym ręce urzędnikom. Często Ci wielce niezadowoleni i zaniedbywani przez gminy to ofiary poprzedniego systemu, który wpoił, ludziom ustawianie się w pozycji roszczeniowej "daj" (wszystko państwowe, więc niczyje - to mi też się należy); ale i niestety,co gorsza, nowego, w którym osoby takie wszystko negują - tak dla zasady.

Bo niestety nic mądrego napisać nie potragią!

#18 ~~mieszkanka~~

~~mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 10:09:29

Ci co tu tak bronią wójta Świeszyna to pracownicy gminy ,boją się że wraz z odejściem tego pana ,oni także opuszczą swoje miejsca pracy i słusznie macie rację wasze dni pracy już policzone .A jestem ciekawa ile wójt dał wam kieszonkowego na wysyłanie smsów abyście sługusy i lizusy wysyłali na niego,bo nam szkoda ciężko zapracowanych pieniędzy tracić na takich ludzi

#19 ~brave heart~

~brave heart~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 10:55:23

Ani nie pracuję w Urzędzie, ani nawet w administracji
Ale Pani "mieszkanka" jest najlepszym przykładem na to, co napisałem wyżej - dużo "piany" - mało treści.

#20 ~koala~

~koala~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 12:01:15

Jak można głosować na nieroba na tak jeżeli tacy pójdą na wybory to gratuluję.................

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych