Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gabinet Podologiczny w Koszalinie

podolog Koszalin

83 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~rura~

~rura~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 07:45:28

Pękają mi pięty, co wiąże się z potwornym bólem... aż ciężko się chodzi. Postanowiłam z tym skończyć i zgłosiłam się do Cosmedica w Koszalinie... i całe szczęście, że tam trafiłam, Pani Kasia to profesjonalistka z ogromną wiedzą,To przede wszystkim dyplomowany kosmetolog do spraw podologii, czyli wie co robi...Uratowała mnie, sprawiając, że już nie odczuwam tego okropnego bólu pękających pięt... Polecam również zajrzeć na stronę http://www.cosmedica-koszalin.pl/! Pozdrawiam i dbajcie o swoje stopy, bo po co cierpieć :)

Dobrze , ze piety a nie co innego .

#22 ~hyhy~

~hyhy~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 11:01:31

] :) dobre reklamy ........ :D

#23 ~dominika rejmer~

~dominika rejmer~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 06:36:50

zadajpytanie - zgłoszę Twojego posta ludziom z tej firmy i mam nadzieję, że wytoczą ci proces, bo ja byłam u nich na szkoleniu i to co piszesz jest w 100% pomówieniem.

#24 ~ganiec~

~ganiec~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 05:49:35

Dominika - coraz częściej mam ochotę na dokładnie to samo, bo to co się dzieje na forach to jakiś dramat. Czysta samowolka, każdy pisze co chce i nie obchodzi go, że ktoś pracuje na markę. Może kilka wyroków odmieniło by temat ;/

#25 ~zendek~

~zendek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 06:23:27

No dobra, ale ile można? Już człowieka to zaczyna irytować. Wyzwiska, wyzwiska i jeszcze raz wyzwiska - a ktoś za%&()$ na markę. Moja rodzina też ma firmę, wiem jak to jest. Ale przecież Polaczki zawsze mają wszystko w d&$$#%.

#26 ~lolek bolek~

~lolek bolek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 19:19:00

a po co 3 razy z tego samego konta ktos pisze i straszy ? :P:P:P: co za nieudaczniki

#27 ~martankisz~

~martankisz~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 07:25:07

Podologia ma sens i daje fajne perspektywy - wprowadziliśmy to miesiąc temu, na razie kilka klientek tygodniowo, ale wszystko rośnie. Zakładaliśmy, że zdobędziemy 10 osób na tydzień. I kto by pomyślał, że Polacy mogą zacząć dbać o stopy?

#28 ~ania matuszczak~

~ania matuszczak~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 07:27:56

Polacy nie są aż tak durnym narodem, żeby nie dbali o swoje zdrowie. Do wszystkiego docieramy ze zdecydowanym opóźnieniem, ale też nie przesadzajmy, że jesteśmy głupim narodem. Ja również do dbania o stopy musiałam dojrzeć, bo przecież... tego nie widać.

#29 ~marta paszek~

~marta paszek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 07:26:22

I co? 3 tygodnie w new nails i możesz wykonywać takie zabiegi? Skoro tak to jaki sens ma w tym wszystkim chodzenie przez kilka lat na studia?

#30 ~ania matuszczak~

~ania matuszczak~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 07:25:23

A kto powiedział, że ma sens? Zapewniam cię, że osoba pracująca w jakimkolwiek zawodzie od 3 miesięcy ma 100 razy większą wiedzę, niż osoba, która jest po 5 latach studiów. Poza tym na szkoleniach masz same konkrety, a nie zbędną wiedzę teoretyczną.

#31 ~magda balon~

~magda balon~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 07:20:44

To prawda. Ale kto powiedział, że studia mają uczyć zawodu? Studia raczej mają przygotować do wiedzy teoretycznej, a od nauki zawodu to już jesteśmy w 100% sami.

#32 ~anna szusik~

~anna szusik~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 07:23:57

Za 3 miesiące będę otwierała u siebie w salonie zabiegi podologiczne. Pracownica jest właśnie na szkoleniu w Warszawie. Ma to trwać 2 tygodnie, później wysyłam ją na praktykę i zabieram się za zapewnienie odpowiedniej sali.

#33 ~anna szusik~

~anna szusik~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 06:33:39

Sama widzę po sobie, że można wejść w ten zawód po kursach - obawiałam się, że nie poradzę sobie ze wszystkimi problemami, a jednak. Nikt mnie nie zaskoczył - wszystkie problemy potrafiłam rozpoznać.

#34 ~anna balak~

~anna balak~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 06:23:09

Jak najbardziej można sobie poradzić w prosty sposób z tym tematem - na razie mam tylko podstawy podologii za sobą, obserwuję koleżanki w pracy i gdzieś za miesiąc idę na zawodowe. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to wkrótce na dobre rozpoczynam pracę.

#35 ~arietta plis~

~arietta plis~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 06:35:15

Podstawy to wystarczą pod domowe dbanie o stopy. Żeby móc pracować w zawodzie, musisz zrobić zawodowe szkolenie. Inaczej nie licz na efekty. Tym bardziej jeśli chodzi o zdobywanie klientów.

#36 ~kamila bakus~

~kamila bakus~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 06:15:01

Zdecydowanie. Zeby móc działać na klientach musisz mieć normalne, zawodowe szkolenie, to podstawa bez których zwyczajnie nie dacie rady. A rzeczywiście porządne szkolenie tutaj wystarczy.

#37 ~kaja adamczyk~

~kaja adamczyk~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 06:25:42

To new nails wystarczy? A tematyka chorób skóry, ich rozpoznawania? Jak je ogarnąć? Nie sądzę, żeby to był problem, który można rozwiązać w oka mgieniu. Tematyka bardzo szeroka, wymagająca kilka lat nauki. Teraz powiedzcie mi - jak to ominąć?

#38 ~marta broszak~

~marta broszak~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 14:09:11

W tym momencie można załapać się w Beauty Lux na 1000 złotych rabatu na szkolenie podologiczne w sierpniu. To ostatnie miejsce - ja również będę.

#39 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 09:17:02

Ja byłem ostatnio w Warszawie, u pani podolog Katarzyny Gaździckiej. Przyjmuje przy skwerze ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 5. Warto było tyle jechać, bo zostałem profesjonalnie zbadany i miałem zabieg jonoforezy, bo moim problemem była nadpotliwość stóp. Pani podolog dobrała mi też preparaty do stosowania w domu. Mam się jeszcze zgłosić na kolejny zabieg, ale wydaje mi się, że już odczuwam poprawę. Dobrze, że i u nas są już takie gabinety, ale ja jednak pozostane przy tym pierwszym.

#40 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 07:34:42

Kto robił w ostatnim czasie podologię w Beauty Lux, czy posiadam dalej jest taki wysoki? Interesuje mnie szkolenie zawodowe, które przygotuje do pracy. proszę o więcej informacji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podolog, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych