Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gabinet Podologiczny w Koszalinie

podolog Koszalin

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 06:14:35

Czy można zostać kosmetologiem po samych szkoleniach? Nikt nie wymaga papierów ze studiów? Na co patrzą przy rekrutacji? Chodzi o papiery czy o umiejętności?

#42 ~gabarysiek~

~gabarysiek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 06:24:53

Kosmetologiem jesteś po studiach, natomiast po szkoleniach możesz być np. kosmetyczką. Kosmetologia ma średni sens - jest mało pracy stricte w tym zawodzie. Wiele moich koleżanek pracujących w salonach kosmetycznych jest właśnie po wyższych. A ja to ogarnęłam po kilku miesiącach szkoleń.

#43 ~P-C~

~P-C~
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 20:43:17

Drogie Panie,

Podologiem w Polsce zostać nie można. Nie istnieją standardy kształcenia w tym kierunku, zawód ledwo co udało sie wpisać na listę zawodów paramedycznych (styczeń 2015), a więc jedyna opcja to wyjechać szkolić się do innych krajów, gdzie tytuł taki można uzyskać. Lub włożyć ogrom pracy, wysiłku, czasu i pieniędzy, by zostać samozwańczym specjalistą ds. podologii.

W krajach, gdzie podologia jest powszechnie znaną NAUKĄ jest to zawód prestiżowy, który można uzyskać jedynie po ukończeniu szkoły medycznej o tej specjalności (podiatrzy) lub zostać czymś na wzór polskiego technika podologii.

Czy można nazywać się specjalistą po jednym szkoleniu (szczególnie w firmie niespecjalizującej się typowo tylko wybraną dziedziną)? Nie.

Ukończyłam dwa kierunki medyczne, studia podyplomowe, wiele kursów zawodowych oraz szkoleń podologicznych. Przeczytałam chyba wszystkie dotępne książki dostępne na rynku mogące powiększyć moją wiedzę na ten temat, wciąż jeżdżę na koferencje, tergi, spotkania i... to wciąż mało. 

Mam swój gabinet, ale nie chcę posłużyć się kryptoreklamą, chodzi mi o uczulenie osób, które chcą się tym zająć, że żeby się czymś zajmować trzeba to robić całym swoim sercem, bezkompromisowo. Wtedy nie ma partactwa i przykrych konsekwencji lekkomyślności.

Podologia jest tak fascynującą ale i skomplikowaną oraz wielokierunkową dziedziną, że nie można lekceważyć jej wagi.

Miejmy respekt do natury i naszego organizmu oraz dystans do swojej wiedzy. Przekonanie o tym, że się wie wszystko jest niebezpieczne i zgubne. Świadomość swojej niewiedzy jest budujące i kształcące

#44 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 07:21:27

Nie jest łatwo ogarnąć ten zawód po samym szkoleniu, ale jest to jak najbardziej możliwe do realizacji. Wszystko wymaga czasu - podologia nie jest łatwa, wymaga doświadczenia. Początki są trudne, ale z czasem sobie poradzicie.

#45 ~kordesz~

~kordesz~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 16:39:10

Macie kosmetyki od new nails - to pod paznokcie. Pod ich wzmocnienie. Wiadomo przecież, że natychmiast nie będą one wyglądały idealnie, ale stosując solidną odzywkę będzie widać wyłącznie poprawę.

#46 ~czytelnik GK~

~czytelnik GK~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 10:30:52

Witam, czy ktoś może ma sprawdzony gabinet który wykonuje zabieg kostką ARKADY? Pilna sprawa!!!

#47 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 16:16:57

Jacek Wezgraj machał jakąś kartką przed ratuszem i chce przesunąć onr na margines.

Czy w demokratycznym państwie tak można?

Co to jest partia "razem"?

Czy on stracił zęba? Ma taką szparę z przodu.

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 21:06:29

Witam, czy ktoś może ma sprawdzony gabinet który wykonuje zabieg kostką ARKADY? Pilna sprawa!!!

#49 ~cibril~

~cibril~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 07:14:47

Czy jeśli zrobię szkolenie zawodowe w beauty lux to będę miała uprawnienia do tego, aby pomagać klientom? Czy jest to w jakikolwiek sposób unormowane? Szukałam takich informacji, ale w sieci niczego takiego nie znalazłam. To jak to wygląda?

#50 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 06:15:33

Podologia to świetny i modny temat - warto mieć to opanowane. Powiedzmy, że u nas w salonie 1/3 czasu to zabiegu dla stóp. A żeby to robić wystarczy Beauty lux i doświadczenie, na które potrzebujecie minimum kilka tygodni - ze wszystkim można sobie poradzić.

#51 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:08:24

Szukam podologa w Koszalinie, kto najlepszy?

#52 ~Psu~

~Psu~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 14:38:26

Zdecydowanie Karolina Szewczyk z procosmetica. Chodzę do niej już dłuższy czas i jestem naprawdę zadowolona. Wszystko jest wysterylizowane, gabinet rownież bardzo czysty.

#53 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 18:14:19

Yy a gdzieś gdzie nie ma kosmetycznych zabiegów? Uprzedzony jestem do salonów gdzie za gabinety kosmetyczne.

#54 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 19:28:29

Ale jakich kosmetycznych zabiegów? Ta Pani skończyła podologie w Poznaniu a nie jakieś śmieszne kursy i jest naprawdę wykwalifikowana.

#55 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 19:29:50

A to,ze w jej gabinecie ktoś wykonuje inne zabiegi to chyba nie umniejsza jej kwalifikacjom;)

#56 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 03:10:26

Znalazłem gab w przychodni na Kościuszki. Pani Katarzyna Kasprzak, profil bardziej medyczny, jestem zadowolony ze wstępnej konsultacji. Jestem dobrej myśli, wiec tez polecam. Pozdrawiam

#57 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 07:53:23

Byłem u Kasprzakowej , jeszcze w gabinecie koło kosmosu, tragedia :) pociemniała i skasowała.

#58 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:17:04

Znalazłem gab w przychodni na Kościuszki. Pani Katarzyna Kasprzak, profil bardziej medyczny, jestem zadowolony ze wstępnej konsultacji. Jestem dobrej myśli, wiec tez polecam. Pozdrawiam

O ile wiem to Pani Kasia maluje tez paznokcie, więc takze swiadczy uslugi kosmetyczne ;)

#59 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 12:51:41

Wygadujecie głupoty, zawiść ludzka nie zna granic. p. Kasprzak wyprowadziła bardzo poważne stany wielu ludziom.

Odpuśćcie sobie krytykę, bo to nie są poważne opinie.

#60 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 12:56:54

O ile wiem to Pani Kasia maluje tez paznokcie, więc takze swiadczy uslugi kosmetyczne ;)

Bylem w Remedice i z tego co wiem, p. Kasia nie wykonuje tam zabiegów kosmetycznych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podolog, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych