Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gabinet Podologiczny w Koszalinie

podolog Koszalin

83 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 13:38:39

Zdecydowane tak u pani Kasprzak. Miła, sympatyczna i kompetentna. Pewna swojego fachu i konkretna. Polecam

#62 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:18:39

Ha ha ha, a czy to odezwala sie p. kasprzak czy wianuszek kolezanek? Mam prawo wyrazic swoja opinie, bylam u p. kasprzak, potraktowala moje stopy jak stopy 80 letniej staruszki, a nasteonie na opylone paznokcie polozyla lakier. Wygladalam jak po kapieli w Morzu Martwym ;) dajcie wyrazic swoja opinie, po to jest to forum ;)

#63 ~Michale~

~Michale~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:21:46

Bylem w Remedice i z tego co wiem, p. Kasia nie wykonuje tam zabiegów kosmetycznych.

A jezeli woisze sie w google, Katarzyna Kasprzak podolog to wyskqkuje gabinet podologiczno kosmetyczny ;) badzmy precyzyjni

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:47:37

ale po co tu sie oglasza firma new nails ?czyzby nie bylo kursantow?
dla mnie to firma krzak........ szkolenia tez krzak.
chcesz profesjonalne szkolenie ?
to poczytaj pisma branzowe i udaj sie do tegorocznych lub ubieglorocznych mistrzow polski...
jedz do miralexu na szkolenie....
popracuj z 1 miesiac z naprawde ciezkimi przypadkami to bedzie mozna stwierdzic ze cos bedziesz wiedziec
samo mizianie frezarka stopek to nie pedicure medyczny....
popatrz na zdjecia prawdziwie zniszczonych stop zchorowanych....z wrastajacymi paznokciami
i zastanow sie dopiero
a pisanie o new nails to moze robic to tylko samoreklama

#65 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:51:00

ale po co tu sie oglasza firma new nails ?czyzby nie bylo kursantow?
dla mnie to firma krzak........ szkolenia tez krzak.
chcesz profesjonalne szkolenie ?
to poczytaj pisma branzowe i udaj sie do tegorocznych lub ubieglorocznych mistrzow polski...
jedz do miralexu na szkolenie....
popracuj z 1 miesiac z naprawde ciezkimi przypadkami to bedzie mozna stwierdzic ze cos bedziesz wiedziec
samo mizianie frezarka stopek to nie pedicure medyczny....
popatrz na zdjecia prawdziwie zniszczonych stop zchorowanych....z wrastajacymi paznokciami
i zastanow sie dopiero
a pisanie o new nails to moze robic to tylko samoreklama

#66 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 12:32:59

Ja chodzę do Pani Dunder i jestem bardzo zadowolona, a chodzę już od 3 lata od czasu do czasu. Byłam u innych kosmetyczek to niestety te pedicury to jedynie mizianie. Jedyna ma w Koszalinie frezarkę na mokro i dzięki temu przy pedicurze nic nie boli ani parzy. Minusem są terminy - długie, bo bardzo duże ma obłożenie, kiedyś nawet miałam wizytę o godzinie 22. Wizytę na sierpień przed urlopem zamawiałam na początku lipca.

#67 ~jaga~

~jaga~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 17:10:55

ma ktos namiary na p.Dunder?dziekuje i pozdrawiam

#68 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 06:31:11

Podologię zrobisz w Warszawie, w Beauty lux - tam szkolenia zawodowe organizują. Trwa to kilka tygodni, zależy od trybu, nauki mnóstwo, ale prawda jest taka, że łatwiejszej drogi do zawodu po prostu nie ma. Dojście do tego tematu wymaga i czasu i podejścia.

#69 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 13:36:35

ma ktos namiary na p.Dunder?dziekuje i pozdrawiam

Telefon do p. Dunder to 501-068-618 a przyjmuje teraz na Wojska Polskiego tam po kladce

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 11:28:56

Telefon do p. Dunder to 501-068-618 a przyjmuje teraz na Wojska Polskiego tam po kladce

dziekuje bardzo,ale nie mozna sie dodzwonic do p.Dunder.W jakich godz. najlepiej dzwonoc,?

#71 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 07:16:55

Wszystko zrobione przez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Pewnie, że pracy było nad tym tematem mnóstwo, ale też wszystko sobie ogarnęłam. Podologia nie jest prosta, a dbanie o stopy staje się coraz bardziej modne i m.in. dlatego warto się zaangażować w ten temat.

#72 ~hosmets~

~hosmets~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 07:20:50

Na spokojnie temat jest do ogarnięcia szkoleniem zawodowym, bo właśnie w taki sposób go sobie zrealizowałam. Nie było tak, że nagle z niczego wszystko potrafiłam - działo się to stopniowo. Oczywiście wejście na zakładany poziom trwa, wymaga treningu, ale bez przesady - wszystko jest zdecydowanie do zrobienia.

#73 ~pobber~

~pobber~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 07:18:56

Robisz szkolenie w Beauty lux, to wystarczy do opanowania zawodu, tylko nie spodziewaj się natychmiast cudów, wszystko wymaga czasu. Będzie odpowiednie podejście i zaangażowanie, to będą efekty. Podologia to naprawdę bardzo trudne zagadnienia. Żeby cokolwiek sensownego z nich wyciągnąć, trzeba solidnie popracować.

#74 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 06:18:34

Beauty lux was nauczy tego tematu, ale wiadomo, że wejście tutaj na bardzo wysoki poziom będzie wymagało ogromu czasu. Nie zrobicie tego od razu - , ale też bez przesady. podologia to trudny temat. Sam fakt, że jest do ogarnięcia samymi szkoleniami, już jest dosyć istotnym wydarzeniem.

#75 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 10:04:07

najlepszy gabinet patologiczny jest na kolejowej hihi

#76 ~czetner~

~czetner~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 06:13:57

Beauty lux was nauczy zawodu, tam się do wszystkiego przygotujecie, przerobicie wszystkie istotne zagadnienia, ale przede wszystkim trzeba postawić na rozwój, zaangażowanie, ciągłe poprawianie umiejętności. Nie są potrzebne żadne cuda, tylko stawianie na absolutne podstawy. 

#77 ~posted~

~posted~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 06:15:18

Tutaj akurat zdecydowanie potwierdzam. Podologia to bardzo ciekawy, wymagający, ambitny temat, który pozwala się zdecydowanie rozwijać. Wiem jak to wyglądało u mnie. Rzeczywiście optymalnie poprzez szkolenia zawodowe, bo tak jednak wszystko powinno się wam najlepiej ogarnąć. Zatem cóż... działajcie. 

#78 ~hatalo~

~hatalo~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 06:14:42

Beauty lux i zdrowe podejście do tematu. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko stopniowo. Wymaga to wszystko solidnej pracy, zaangażowania, wtedy naprawdę widoczne są efekty. U mnie to było minimum kilka tygodni na naukę, ale była to zdecydowanie najlepsza droga do zawodu. 

#79 ~guoper~

~guoper~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 06:12:25

Podologię robisz w Beauty lux, na bank do zawodu przygotują, ale ogólnie kosmetyczka potrzebuje czasu na dojście do czegoś poważniejszego. Oczywiście podologia, a kosmetyczka to zupełnie inna para kaloszy, ale jednak oba tematy są do zrobienia z pomocą szkoleń zawodowych. Trzeba po prostu działać. 

#80 ~kokada~

~kokada~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 12:10:08

NAGIETKOWY KREM DO STÓP od HB - tylko kwestia systematyczności i powinno być ok. U mnie to wystarczyło. Mocno odmieniłam sobie sytuację, doprowadziłam cerę do normalności, a miałam ze stopami naprawdę duże problemy. Pękanie, twardość, były fatalne pod względem dotyku. Teraz są diametralnie inne. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podolog, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych