Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jeść w Kołobrzegu

135 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joa~

~Joa~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 19:14:00

Witam, za kilka tyg wybieram się z mężem i maleńkim synem na wakacje do Kołobrzegu. Czy możemy prosić o podanie miejsc, gdzie na pewno bezpiecznie i w rozsądnych cenach możemy dobrze zjeść? pozdrawiam :)

#2 ~fetka~

~fetka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:30:40

Witam, za kilka tyg wybieram się z mężem i maleńkim synem na wakacje do Kołobrzegu. Czy możemy prosić o podanie miejsc, gdzie na pewno bezpiecznie i w rozsądnych cenach możemy dobrze zjeść? pozdrawiam :)

tylko nie w barze AKWARIUM koło mola ,drogo i do tego oszukuja na wadze wliczajac w cene wagi ryby tzw.dekoracje ,za 3 porcje zapłacilam 90 zl.W filecie bylo tyle osci ,że szkoda gadać ,naprawde nie polecam

#3 ~gucio~

~gucio~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 13:18:05

a ja zapytam jeszcze o nocleg, czy wynajmował ktoś pokój na ul. Kasprowicza? kogo polecacie a kogo nie?

z daleka uciekajcie od Kasprowicza 9/1, okropna baba!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~Joa~

~Joa~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 13:13:31

Serdecznie dziękuję za wszystkie posty i szczere wypowiedzi - kilka adresów na pewno sprawdzimy. pozdrawiam

#5 ~Joa~

~Joa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2009 - 19:10:02

Witam ponownie,
korzystając z porad umieszczonych na forum sprawdziliśmy kilka adresów podczas pobytu w Kołobrzegu. I :
- Bar Syrena tanio smacznie ale tłok i ogólny harmider(to wszystko przez te krzesła szurano nimi wte i wewte i przez to tez takie wrażenie bałagnu) wielu poirytowanych długim oczekiwniem gości , nam udało sie wszystko dostac szybko i za jednym zamachem ale poszliśmy tylko raz
- Bar Pasja na Dworcu bardzo nam się spodobał- przyjemny wystrój, bardzo wygodne odizolowane boksy z kanapami, solidne stoły i krzesła, czysto, cicho,smaczne i duże porcje, szybko, tanio- za 4 dorosłe os. płaciliśmy ok 90zł. nikt nie wychodził głodny :)
- Chińska niekoniecznie przypadła nam do gustu, takie jedzenie trzeba polubić, minus za duchotę
- najczęsciej stołowalismy się w Smażalni Pirania (całoroczna a nie sezonowa) niedaleko dworca, 4x przepyszna rybka z dodatkami plus picie w granicach 100zł
a na ciastko i kawę polecamy udać się naprzeciw Ratusza do kawiarni Kaprys- ogromny wybór i wszystko takie pyszne że palce lizać... :rolleyes:

Nie zgadzam się z osobami które uważają iż takich miejsc nie nalezy polecać turystom.Przeciez o to chodzi by zjeść smacznie i pewnie(bezpiecznie) a jeśli i przy okazji i tanio? reszte pieniędzy mozna wydać na inne przyjemności :D My nie należelismy do osób które jadą wydawać pieniądze w drogich restauracjach.
pozdrawiam, Joa

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:10:06

najlepiej w GRILL HOUSE u Wichłacza. Polecam.

#7 ~robert32~

~robert32~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 18:53:20

Podbijam, lepszego miejsca znalezc nie sposob... ceny umiarkowane, jedzenie przepyszne, a miejsce naprawde fajne, szczegolnie latem jak juz ogrod im rozkwita. Jak ktos nie wie gdzie, to w kierunku Grzybowo/Dzwirzyno - za torami po prawej stronie miesci sie restauacja! POLECAM!!!!

#8 ~robert32~

~robert32~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2010 - 21:31:39

Najlepsze żarcie było w BARCE!!!!!!!!!!!! Szkoda wielka, że jej nie ma!
Co niedzielę jeździłem z rodziną 50 km na obiad właśnie do BARKI.

To zajedź do Wichłacz, powinno Ci się spodobać... mają chyba prawie identyczne flaczki z kalmara o ile dobrze pamiętam smak z Barki.... hehe ;) Nie zawsze są, ale jak już mają to jest to przesada jeśli chodzi o smakkkk Teraz "Wichłacz" staje się kultowy (chyba)... ;) Polecam raz jeszcze!!!

#9 ~~EWA~~

~~EWA~~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 20:52:43

NIE DAJ BOZE.PORCJE JAK DLA LILIPUTÓW STRASZNIE DROGO.KLLNERKI W STROJACH PRYWATNYCH W TYCH SAMYCH CO CHODZA PO ULICY.
SZEFOSTWO ZAROZUMIAŁE A NAPRAWDE NIE MA POWODU.ZDZIERSTOWO OKRUTNE.MOJA NOGA I WILU MOICH ZNAJOMYCH TAM NIE POSTAPI.
Z DALEKA OD TEGO LOKALU.

#10 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 00:09:33

a ja jak jestem w Kołobrzegu zawsze jadam "Pod Winogronami" jedzonko pyszne! bardzooo miła obsługa:) i ceny tez sa w miare.

#11 ~robert32~

~robert32~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 22:32:26

NIE DAJ BOZE.PORCJE JAK DLA LILIPUTÓW STRASZNIE DROGO.KLLNERKI W STROJACH PRYWATNYCH W TYCH SAMYCH CO CHODZA PO ULICY.
SZEFOSTWO ZAROZUMIAŁE A NAPRAWDE NIE MA POWODU.ZDZIERSTOWO OKRUTNE.MOJA NOGA I WILU MOICH ZNAJOMYCH TAM NIE POSTAPI.
Z DALEKA OD TEGO LOKALU.

Chyba kogoś troszeczkę poniosło, szczególnie z tym "porcje dla liliputów" - ciekawe gdzie w Kołobrzegu dają solidniejsze porcje? hehe, jadam dość regularnie i jakoś głodny nigdy nie wychodzę... "strasznie drogo"? w porównaniu do baru mlecznego pewnie tak, w porównaniu z większością restauracji kołobrzeskich raczej dość tanio. Za drugie danie około 20-25-30zł za zupę od 5-6zł, do tego dochodzą jakieś tam promocje gdzie danie kosztuje chyba 16zł! Jeśli to jest drogo to wybierz się do domku kata albo do kołobrzeskich hoteli. Co do ubioru kelnerek to się zgodzę, że mogliby coś z tym zrobić, jeżeli aspirują do jakiegoś poziomu. ALe do obsługi ciężko się przyczepić, zawsze miło i z uśmiechem. Chyba ktoś po złośliwości tu pisze...

#12 ~laik~

~laik~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 23:04:38

: W domku , w domku - smacznie tanio i miła obsługa [ zwłaszcza wtedy jak się kochanej żonie ugotuje i poda ] Pozdrawiam reklamodawców

#13 ~Gość1111~

~Gość1111~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 15:43:44

...a może przy okazji odwiedzin Kołobrzegu zajechać np do pobliskiego Dźwirzyna jest pare miejsc godnych polecenia ze smaczną rybką i nie tylko;) osobiście jadam U Mirka (zaraz przy moście) w porcie są także dwie super smażalnie U Suma(pycha) i U Rybaka( tu niestety drogo;( pozdrawiam i miłego wypoczynku w Kołobrzegu

#14 ~DarekM~

~DarekM~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 18:46:26

próba:)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 14:43:54

PiraniaI w środku owszem ładnie bo po remoncie ale baba wydając która jest chyba szefową PAZERNA JEST NA MAXA!!!!!!!! ŻAŁUJĄ 100GRAM FRYTEK A TO TYLKO GŁUPIE KARTOFLE RAZ POPROSIŁEM ABY ZWAŻYŁA BO COŚ MI NIE GRAŁO I WYSZŁO 75GRAM A ONA NA TO ZE DOŁOŻY MI SURÓWKI ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!! NIE LUBIE PAZER ŻAŁUJĄCYCH KARTOFLE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

Fakt , ze dawno nie bylem . Ale chodzac do tego lokalu nigdy nie marudzilem. Chcialem rybe to dostawalem rybe. W Wielu podobnych lokalach proszac o rybe dostajesz panierke z odrobina ryby w srodku :)

#16 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 08:04:49

Chyba kogoś troszeczkę poniosło, szczególnie z tym "porcje dla liliputów" - ciekawe gdzie w Kołobrzegu dają solidniejsze porcje? hehe, jadam dość regularnie i jakoś głodny nigdy nie wychodzę... "strasznie drogo"? w porównaniu do baru mlecznego pewnie tak, w porównaniu z większością restauracji kołobrzeskich raczej dość tanio. Za drugie danie około 20-25-30zł za zupę od 5-6zł, do tego dochodzą jakieś tam promocje gdzie danie kosztuje chyba 16zł! Jeśli to jest drogo to wybierz się do domku kata albo do kołobrzeskich hoteli. Co do ubioru kelnerek to się zgodzę, że mogliby coś z tym zrobić, jeżeli aspirują do jakiegoś poziomu. ALe do obsługi ciężko się przyczepić, zawsze miło i z uśmiechem. Chyba ktoś po złośliwości tu pisze...

OJ NIE PO ZŁOSLIWOSCI.JEZELI NIE PRZEKONUJE CIE OPINIA OKOŁO 20 OSOB TO JUZ TWOJ PROBLEM.NIE PORÓWNUJ DOMKU KATA DO GRILA.CENY PORÓWNYWALNE ALE TYLKO CENY.LOKAL ,KELNERZY,OBSŁUGA W DOMKU KATA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE.NAPRAWDE CENY ADEKWATNE DO LOKALU.CZESTO ROBIMY TAM SPOTKANIA TOBIE RÓWNIEZ POLECAM.KLIMAT SUPER.SKORZYSTAJ 1 RAZ A SAM SIE PRZEKONASZ

#17 ~kljjhjh~

~kljjhjh~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 13:57:12

a ja jak jestem w Kołobrzegu zawsze jadam "Pod Winogronami" jedzonko pyszne! bardzooo miła obsługa:) i ceny tez sa w miare.

popieram:)

#18 ~Aronisko~

~Aronisko~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 00:41:10

JESTEM RODOWITYM KOŁOBRZEŻANINEM-SERDECZNIE POLECAM JESLI CHODZI O SMAŻALNIE RYB TYLKO I WYŁĄCZNIE PIRANIE I PRZY WIADUKCIE,LUB PIRANIE II ZA DWORCEM OBOK WESOŁEGO MIASTECZKA,CO PRAWDA LUDZIE PODNIECAJĄ SIĘ REWIŃSKIM (NIE MYLIĆ Z REWIŃSKIM Z SEJMU-ZBIEŻNOŚĆ NAZWISK)ALE JAK KTOŚ LUBI JEŚĆ STARĄ RYBĘ ODŚWIEŻANĄ W MAŚLANCE TO JUŻ JEGO WOLA,Z RESTAURACJI POLECAM HOTEL CENTRUM(PYSZNE OBIADY W CENIE 12-15 ZŁ),BAR PASJA NA DWORCU (TANIO,DUŻO I SMACZNIE) EWENTUALNIE PIZZERIA KALA PIZZA(NAJLEPSZY KEBBAB W MIEŚCIE),NO I WYŚMIENITE DESERY ORAZ CIASTO W CUKIERNI KAPRYS .POZDRAWIAM.

#19 ~gość doti~

~gość doti~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 10:00:20

Nie polecam jadłodajni przy ul Grzybowskiej nad delikatesami - latem duchota nie do zniesienia, idąc np w 4 osoby liczcie się z tym, że druga osoba dostanie zamówiony posiłek w momencie gdy pierwsza kokończy już jedzenie - wyobraźcie sobie kiedy w takim razie podane zostanie jedzenie czwartej osobie... Porcje - hm, może duże, ale dla tych, którzy lubią ziemniaki. Jako miedzkaniec Kołobrzegu - nie polecam.

#20 ~gość doti~

~gość doti~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 10:03:44

DZIĘKI ZA WSZELKIE INFORMACJE W SIERPNIU JADĘ Z RODZINKĄ I NIEWĄTPLIWIE ZWERYFIKUJĘ WW MIEJSCA
POZDRAWIAM WSZYSKTKICH

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych