Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jeść w Kołobrzegu

131 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zfrola huxleyi~

~zfrola huxleyi~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2011 - 11:03:43

Z Barem Syrena jest różnie, można tam dostać dobry kotlet schabowy, ale też można znaleźć na talerzu przypalony placek po węgiersku ( z wierzchu wygląda ładnie, ale pod spodem już nie...) lub przesoloną zupę...

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 08:06:06

Bywam często w Kołobrzegu i potwierdzam, że rybka najlepsza u Rewińskiego. Jadłem ją tam wiele razy i nigdy po niej nie siedziałem "na kibelku". Pozdrawiam

:rolleyes:

#43 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 22:28:23

W Mc'donalds

#44 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 22:30:19

Restauracja pod Winogronami albo Domek Kata ,ceny dość spore no ale jak chcemy dobrze cos zjeśc to wiadomo coś za coś.
Pozdrawiam

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 07:50:27

HOTEL SAND MA CHYBA NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ ;) Gorąco polecam, świetny wybór win i ryb.

B) B)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 12:47:05

Bywam często w Kołobrzegu i potwierdzam, że rybka najlepsza u Rewińskiego. Jadłem ją tam wiele razy i nigdy po niej nie siedziałem "na kibelku". Pozdrawiam

:rolleyes:

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 22:07:05

zaczyna się urlop juz wkrotce wybieram sie do Kołobrzegu:-)))
To gdzie najlepiej zjeść?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 22:20:52

Pytanie co chcesz zjesc , za ile , czy chcesz sie najesc jednym posilkiem :). Jezeli nic sie nie zmienilo to rybe przy wiadukcie, zapiekanke na Szczekach , jakiegos schabowego w Syrenie. Sposrod kolobrzeskich hoteli w mojej subiektywnej ocenie najlepsze posilki spotkalem w Sand Hotelu.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 19:37:02

#50 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 19:40:09

Potwierdzam, najlepsza ryba smażona koło kładki w Piranii, taniej obiad w jadłodajni u Kwiatka na Zachodniej (ja osobiście Syreny bym nie ruszał), mięsiwo czy rybę z pieca u Wichłacza Grill House na Radzikowie a na kawę W Filiżance na Starówce i to by było na tyle.

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 15:40:07

Potwierdzam, najlepsza ryba smażona koło kładki w Piranii, taniej obiad w jadłodajni u Kwiatka na Zachodniej (ja osobiście Syreny bym nie ruszał), mięsiwo czy rybę z pieca u Wichłacza Grill House na Radzikowie a na kawę W Filiżance na Starówce i to by było na tyle.

Piarania jest o.k.
natomiast pobyt polecam w
http://www.apartamentygrzybowo.pl/

#52 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 09:40:18

Wracam właśnie z wakacji w Kołobrzegu - zjeść dobrze i smacznie i niedrogo można w barze Syrena !!! Idąc miastem w stronę morza przed parkiem - ul chyba zwycięzców. POLECAM.

#53 ~kaloryfeeria~

~kaloryfeeria~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 23:09:50

Sporo informacji o restauracjach można znaleźć na stronie www.visitkolobrzeg.com
Są zdjęcia, adresy, recenzje a w niektórych przypadkach fragmenty menu. Rzuca się w oczy, że kulinarnie Kołobrzeg stoi dosyć mocno, ale kiepsko z deserami. Wszędzie tylko jabłecznik i sernik. No i lody. Oryginalnego deseru ze świecą szukać.

#54 ~kaktusa~

~kaktusa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 17:27:21

ok. tylko nie jadłodalnia familijna !!!!!!!! Próbowałam ze dwa razy .......nie!Dziękuję !!!

#55 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 18:35:23

NIC NIE WIECIE BO NIE SKORZYSTALICIE UL. DUBOIS RESTAURACJA "STARÓWKA" MNIAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!

#56 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 16:59:18

Witam. Sprawa w prawdzie dotyczy Kołobrzegu, ale od kilku lat wakacje spędzam w Dźwirzynie i warto przejechać się jeszcze kawałek do Mrzeżyna do niedawno otwartego baru chińskiego przy głównej ulicy. Wszystkie dania kucharz robi przy nas a nie z mrożonek dziwnego pochodzenia. Tanio, smacznie polecam.

#57 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2011 - 14:47:35

jak na dobry kebab to tylko do "Papryczki" na Trzebiatowskiej. Dobre mieso, sporo i swiezo. Bywam z mezem regularnie i moge polecic.

#58 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 15:29:41

Polecam z czystym sumieniem Piranię I,koło kładki.Miejsce pięknie lawendowe,jedzenie pyszne,obsługa miła-w odróżnieniu od Piranii II na Rodziewiczówny.Tu obsługa ,,taśmowa,, i stan WC...

#59 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 21:15:16

Jednak nic nie przebije domowych obiadkow w barze Syrena za dyszke :)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 20:59:38

:huh:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych