Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jest dobry sklep zoologiczny w koszalinie?

100 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natala~

~Natala~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 11:16:26

Bardzo proszę o pomoc szukam dobrego sklepu zoologicznego na terenie Koszalina. W najbliższym czasie chcę kupić chomika, klatkę itp. I nie wiem do którego sklepu się wybrać.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 11:49:11

na jagoszewskiego kolo biedronki

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 11:51:45

Może do sklepu na ul. Młyńskiej?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:18:04

Zoolandia - forum Koszalin

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 14:37:51

Bardzo dobry jest Traugutta 25 bodajże nazywa się "Gordon".
Polecam.!

#6 ~pat~

~pat~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 00:22:28

na jagoszewskiego kolo biedronki

na jagoszewskiego to ja kupiłam swinke...w klatce byly we cztery, wszystkie chore na grzybice....wzielam krotkowlosa..najmniej chora...zaluje bo moglam wziac dlugowlosa i ja wyleczyc....nie drapały sie i nic ale szkoda mi tych swinek, sprzedawcy powiedzialam ze sa chore i zaragowal jakby dopiero zauwazyl ze sa chore..to mozliwe bo strupki ciezko bylo dostrzec bardzo ciezko..za tydz przejde sie tam i zobacze jaka jest sytuacja...czy cos z tym zrobili..;.

#7 ~expert~

~expert~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 01:20:01

Na Koszubskei,proponue.

#8 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 16:56:48

zgadzam się z Anią, na Traugutta w Gordonie bardzo fajnie. a zwierzaki nie głodują jak ktoś wyżej sugerował! ja sama kupiłam świetną świnkę morską, mało spotykane kolory i oswojona przede wszystkim. Polecam serdecznie!

#9 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 23:07:59

na jagoszewskiego to ja kupiłam swinke...w klatce byly we cztery, wszystkie chore na grzybice....wzielam krotkowlosa..najmniej chora...zaluje bo moglam wziac dlugowlosa i ja wyleczyc....nie drapały sie i nic ale szkoda mi tych swinek, sprzedawcy powiedzialam ze sa chore i zaragowal jakby dopiero zauwazyl ze sa chore..to mozliwe bo strupki ciezko bylo dostrzec bardzo ciezko..za tydz przejde sie tam i zobacze jaka jest sytuacja...czy cos z tym zrobili..;.

Dobrze by było zajrzeć po tygodniu do tego sklepu i sprawdzić czy poczyniono jakieś kroki w celu wyleczenia świnek, bo pozostawienie takiego zarzutu bez dalszego ciągu jest lekko mówiąc nie fer. W sklepie panuje jedna podstawowa, obejmuje ona CAŁKOWITY ZAKAZ SPRZEDAŻY CHORYCH ZWIERZĄT.
Jeżeli było tak jak Pani opisuje, że tzw. grzybica była ledwo zauważalna, należy przypuszczać iż faktycznie sprzedawcy tego nie zauważyli. Po wtóre jeśli w klatce (70 x 40 cm) były 4 świnki, oznacza to iż zwierzęta były zaraz po dostawie i należałoby faktycznie odwiedzić je po tygodniu. Gwarantuję, że w takich sytuacjach nie pozostawiamy zwierząt samym sobie, tylko je leczymy i gwarantuję że tak samo nam jest żal zwierząt jak i dla Pani.
Dla nas dobro zwierząt jest dobrem najwyższym.
Sprzedawca.

#10 ~Karena~

~Karena~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 13:30:57

Zwierzaki nie koniecznie trzeba kupować. Można zaadoptować, zamiast napędzania handlu. Są strony adopcyjne stowarzyszeń m. in. królików, świnek morskich, szczurów. Warto zajrzeć:
http://www.kroliki.net/
www.swinkimorskie.eu
http://stowarzyszeni...iolszczurow.pl/

Ja niestety spotykałam się dotąd z niewiedzą sprzedawców na temat opieki nad świnkami i traktowaniem ich tylko jako towaru. Niestety do takich sklepów należy sklep w Forum. Po interwencji z mojej strony świnka miała być zawieziona do weterynarza, niestety tak się nie stało, została przeniesiona do innego sklepu. Na szczęście koleżance udało się ją wykupić (pomimo, że od momentu zwrócenia uwagi, że świnka jest chora nagle nie była już na sprzedaż). Niestety świnka nie przeżyła.

#11 ~Mariano~

~Mariano~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 23:52:04

Ja będę polecać sklep "Gordon". Kupiłem tam szczurka. Co mi się podobało, zwierzak był zadbany i co najlepsze oswojony. Teraz mam przyjaciela, który umila mi mój czas:) Polecam ten sklep w 100% pisząc językiem allegro :)

#12 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 00:04:53

Sklep "Rex" na Krzywustego jest dla mnie bardzo podejrzany. Sugeruję wizytę jakieś agencji czy fundacji zajmującej się obroną praw naszych mniejszych braci. W roli wyjaśnienia... Posiadali żółwia czerwonolicego, który miał krzywicę (efekt zaniechnia diety, jak i zapewnienia odpowiednich warunków bytowych). Podkreślę, że te żółwie są pod ochroną i na posiadanie ich potrzebne są odpowiednie papiery, których w tym przypadku było. Nie odważyłem się go przygarnąć bez papierów nie chcę mieć problemów z prawem przez to, ale zwierzaka szkoda, co on jest temu winny!

#13 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:06:45

Sklep "Rex" na Krzywustego jest dla mnie bardzo podejrzany. Sugeruję wizytę jakieś agencji czy fundacji zajmującej się obroną praw naszych mniejszych braci. W roli wyjaśnienia... Posiadali żółwia czerwonolicego, który miał krzywicę (efekt zaniechnia diety, jak i zapewnienia odpowiednich warunków bytowych). Podkreślę, że te żółwie są pod ochroną i na posiadanie ich potrzebne są odpowiednie papiery, których w tym przypadku było. Nie odważyłem się go przygarnąć bez papierów nie chcę mieć problemów z prawem przez to, ale zwierzaka szkoda, co on jest temu winny!

CO TY PISZESZ CO ZA BZDURY TO SUPER SKLEP POLECAM WSZYSTKIM TAM TO NAPRAWDE DBA SIE O ZWIERZETA A JAK BY BYŁA TAKA SYTYŁACJA TO JUŻ DAMNO BY COŚ W TEJ SPRAWIE SIE DZIAŁO

#14 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 23:39:17

Zwierzaki nie koniecznie trzeba kupować. Można zaadoptować, zamiast napędzania handlu. Są strony adopcyjne stowarzyszeń m. in. królików, świnek morskich, szczurów. Warto zajrzeć:
http://www.kroliki.net/
www.swinkimorskie.eu
http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/

Ja niestety spotykałam się dotąd z niewiedzą sprzedawców na temat opieki nad świnkami i traktowaniem ich tylko jako towaru. Niestety do takich sklepów należy sklep w Forum. Po interwencji z mojej strony świnka miała być zawieziona do weterynarza, niestety tak się nie stało, została przeniesiona do innego sklepu. Na szczęście koleżance udało się ją wykupić (pomimo, że od momentu zwrócenia uwagi, że świnka jest chora nagle nie była już na sprzedaż). Niestety świnka nie przeżyła.

ja kupiłem w emce i też niestety nie przeżyła .okazało się ,że była za młoda na odebranie jej od matki

#15 ~chomik~

~chomik~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 08:40:11

A to jest calkowicie bezpieczne jak te sklepy stoja na ulicy ? Samochody musza te sklepy omijac - moze dojsc do nieszczescia . Przesunce te sklepy na bok , zeby staly przy ulicy .

#16 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:20:24

szukam krewetek na sprzedaż

#17 ~rybak~

~rybak~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 23:03:39

Swieze czy mrozone ?

#18 ~Jur~

~Jur~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 11:42:18

Karen nie zmyślaj!

#19 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 10:32:19

ja ;lubie chodzic na zakupy do sklepu rex koło katedry bardzo fajnie sie tam kupuje polecam;)

#20 ~mgr~

~mgr~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 22:54:49

niestety prawdą jest,że mało który sprzedawca ma jakiekolwiek pojęcie o zwierzakach jakie sprzedaje. Podstawą dla nich jest szybka sprzedaż i mało kogo obchodzi czy tym zwierzątkom nie dzieje się krzywda..Przed zakupem najlepiej jest najpierw się przyjrzeć jak konkretne zwierzaki wyglądają,jakie mają warunki i jakie sprzedawca ma do nich podejście-grunt by nie było instrumentalne..Obecnie szukam dla siebie szczurka,miałam już przyjemność być w ich posiadaniu na studiach i uważam,że nie ma lepszego kompana w małym M1 niż właśnie taki malec. Byłam już w kilku zoologicznych,ale brak kompetencji sprzedawców co do wiedzy i ogarnięcia tematu stawia pod znakiem zapytania-czy w Koszalinie jest jakiś sklep,choćby jeden który jest w stanie sprostać takiemu zadaniu jak kompetentne i rzetelne zajmowanie się zwierzakami na sprzedaż?Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację(nie jestem z Koszalina,nie znam więc za dobrze miasta,by udać się w konkretne miejsce,bez załamywania rąk..)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych