Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jest dobry sklep zoologiczny w koszalinie?

98 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 22:37:38

Bardzo proszę o pomoc szukam dobrego sklepu zoologicznego na terenie Koszalina. W najbliższym czasie chcę kupić chomika, klatkę itp. I nie wiem do którego sklepu się wybrać.

#62 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 22:40:34

Sklep DISCUS-MARIO na Franciszkańskiej 21 to prawie 30 tysięcy litrów wody w akwariach ,własna chodowla palet , skalarów i innych ciekawych ryb .
Zwierzaki ,klatki,super rośliny , sprzęt typu osmoza , CO2 z butlą i wiele innych sprzętów których nie ma w innych sklepach akwarystycznych .Sprzedawca z dużą wiedzą i doświadczeniem polecam !!!!!!!!!

#63 ~MICHAŁ~

~MICHAŁ~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 22:50:37

Myslę że na dzień dzisiejszy w Koszalinie najlepszy sklep zoologiczny znajduje się na Franciszkańskiej 21 maja tam super wiedzę ,niesamowitą wystawę ryb typu palety ,pyszczaki i inne oraz największe zaplecze z chodowlą
Oczywiście chomiki króliki i inne zwierzaki W sklepie czyściutko i miło polecam

#64 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 16:56:15

Polecam bardzo dobry sklep akwarystyczny na Franciszkańskiej-własciciel akwarysta od wielu lat a pracownicy doświadczeni i opiekują się zwierzętami ( są również gryzonie i ptaki) jak by wszystkie były ich własnymi ulubieńcami. W sklepie jest bardzo duży wybór ryb akwariowych oraz sprzętu akwarystycznego w dobrej cenie. Szczerze polecam.

#65 ~ZOOSTACJA.PL~

~ZOOSTACJA.PL~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:18:43

Zapraszam do nowego sklepu internetowego w Koszalinie. Mamy bardzo niskie ceny i towar na miejscu. Dowozimy do klienta, można także odbierać osobiście. Nie ma natomiast wstępu na teren magazynu. www.zoostacja.pl

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:01:44

chciałem kupić zółwia w sklepie zoologicznym w koszalinie

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:02:54

na jakiej ul mozna kupić

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:04:51

a w forum są zułwie

#69 ann.

ann.

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 18:45:54

na młyńskiej nie ma zoologicznego

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 08:39:12

czy ktos wie gdzie został przeniesiony skle REX, bo koło Katedry juz go nie ma...

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 12:19:25

Witam kupilam w piatek 28 wrzesnia 2012 r. chomika pande w zoolandi w atrium w koszalinie po czym chomik zdechl wczoraj nacieszylam sie nim 6 dni nie polecam tego sklepu. Kosztowal 17zl nawet sie nie dowiedzialam jaka to plec ani ile ma lat czy miesiecy

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 10:19:58

Moze zdechl z twojej winy.

#73 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 08:39:17

nie polecam sklepu zoologicznego w emce, wielka łaska jest jak się o coś poprosi, chciałek kupić rybki i wszedłem do sklepu o 20:40, jak poprosiłem o złapanie kilku sztuk to padło pytanie z WIELKIM oburzeniem: TERAZ? Naprawdę nie polecam, wolę kupić już na jagoszewskiego, przynajmniej miła i profesjonalna obsługa z dużą wiedzą, a w emce jeden wielki szajs i chamstwo.

#74 ~kodżak~

~kodżak~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 12:22:02

chyba w du***

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 21:09:54

a pamietacie jak byly tylko cztery sklepy? kiełbasa (na niepodleglosci), kozaczek (spoldzielcza), banach (kolo katedry) i skalar (na mlynskiej). a teraz... chomika kupilem w emce (przeplacilem 5zl, ale nie zaluje, bo fajny, zdrowy zwierzak ;) ), a zywie go w forum... ot taki znak czasu...

#76 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 01:11:52

Mam pytanie czy sklep "Gordon" nadal funkcjonuje byłem ostatnio w Koszalinie na Traugutta ale nie mogłem znaleźć. Ogólnie poszukuje zoologa ze młodymi Szczurkami.
Z góry dziękuje za odpowiedz

#77 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 13:40:03

"Gordon" już nie funkcjonuje i prawdę mówiąc możesz mieć problem ze znalezieniem sklepu, w którym szczury bedą nie z hurtowni a z hodowli. Na pewno odradzam branie z popularnych "sieciówek";tam znajdziesz zwierzaka albo z hurtowni albo od tzw. hodowców, którzy w przypadku szczurów prowadzą bardzo nieodpowiedzialną krzyżówkę genów. Możesz spróbować w sklepie na ul. Zakole-tam trafiły dwa ostatnie szczury z "Gordona"-oba dorosłe, ale o różnej kombinacji genów, a kobieta która tam pracuje zna się na szczurach, więc jeśli dopuściła samicę powinna mieć teraz jesienny miot.

#78 ~zoo~

~zoo~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 17:06:10

Mam pytanie czy sklep "Gordon" nadal funkcjonuje byłem ostatnio w Koszalinie na Traugutta ale nie mogłem znaleźć. Ogólnie poszukuje zoologa ze młodymi Szczurkami.
Z góry dziękuje za odpowiedz

Idz wieczorem do smietnika to bedziesz mial szczury jakie chcesz.

#79 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 17:42:17

tam koło fryzjera? jak tak to funkcjonuje

#80 ~Ariel~

~Ariel~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 22:25:11

Witam. Czy ktoś się orientuje gdzie w Koszalinie można kupić ładnego, zdrowego kanarka - samczyka? Jakby ktoś miał konkretne informacje, albo sam sprzedawał proszę o kontakt: arielo87@wp.pl Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych