Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić akcesoria dla kota

kot akcesoria dla kota transporter drapak

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 12:57:58

Cześć:-)

Czy możecie mi polecić jakiś sklep z akcesoriami dla zwierząt. Kupiłam kotka i będzie u mnie już za miesiąc więc muszę zakupić wszystkie niezbędne akcesoria. Kot będzie duży - Maine Coon, więc może trzeba kupić dla niego specjalne akcesoria?

#2 dirllo

dirllo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2014 - 13:33:45

Na pewno masz w Swoim rejonie sklep zoologiczny, zapytaj w nim, na pewno otrzymasz profesjonalną odpowiedz.

#3 ~magda.L~

~magda.L~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 10:36:16

Taki profesjonalny butik dla psów i kotów jest na stronie zpazurem.pl. Stąd zamawiałam już tak – legowisko dla persa, zabawki i obrożę. Teraz mam w planie kupić taką specjalną torbę, żeby móc zabrać kotka ze sobą na jakiś spacer, w podróż..itp.

#4 jolka2018

jolka2018

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:46:56

W sklepie zoologicznym, na allegro lub innych tego typu serwisach.

#5 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 13:34:27

Oczywiście, że kupuj online. Ja juz wszystko kupuje przez internet - buty, rower, ksiazki. Szkoda czasu :)

#6 linda

linda

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 02:37:55

Ja kupuję na allegro, transportery i żwirki sa najtańsze. Chociaż można też zerknąć do sklepów internetowych, ceny pewnie są podobne.

#7 ~tozzi~

~tozzi~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 20:19:24

Ja w Warszawie mam swój sklep Pet Station. Można przyjść z kotem i kupić, co jest potrzebne. Mają też sklep internetowy, więc jest wygodnie. Ja akurat mam pod ręką sklep, więc w ramach spaceru zawsze mogę zajść

#8 widming

widming

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 12:30:05

Ja bym tez polecal kupic w sieci. i nie zapomniec ceny i jakosci porownac.

#9 Kosmat

Kosmat

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:55:11

Na olx jest wiele, a ja zamiawiam na aliexpres bo jest 3x taniej :)

#10 ~dakota~

~dakota~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 11:56:46

Racja internet daje największe możliwości wyboru. ja kupowałam rożne preparaty w zoo-dragon. Podobnie kupuje tam karmę Prevital dla kota. Często są promocje. Także allegro ma duży asortyment :)

#11 ~Operka~

~Operka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 14:25:18

Nie tylko w necie ale i czasem w supermarketach można kupić naprawdę tanie i dobre akcesoria dla kotów.Ja swojemu kociakowi robiłam całą wyprawkę łącznie z karmą Iams w Auchan i wyszła naprawdę tanio w porównaniu do innych sklepów.

#12 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 13:44:42

Nie polecam marketów :) ja od jakiegos czasu robię zakupy w sklepie Apetete, mają tam osobny dział dla kotów, wszystko co potrzeba w jednym miejscu, a dostawa już na drugi dzień

#13 zaqwsx

zaqwsx

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 październik 2016 - 12:30:02

najlepiej w zoologicznym

#14 mikosa

mikosa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 październik 2016 - 09:55:57

Dla Maine Coona na pewno znajdziesz coś fajnego - ale raczej w internecie, niż w sklepach stacjonarnych. W każdym razie w sieci będzie taniej. Możesz też spróbować wybrać się na jakąś giełdę z akcesoriami.

#15 donjuan

donjuan

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 25 październik 2016 - 10:48:35

w sieci zdecydowanie znajdziesz art dla swojego pupilka znacznie taniej., polecam ci także kupić mu taki preparat wzmacniający organizm z naturalnymi algami z Alg Borje. Podaje swoim kotom i psom. Nie chorują na stawy, sa silniejsze a ja pewna, że o nie odpowiednio dbam

#16 martynka35

martynka35

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 11:06:03

Ja w Warszawie mam swój sklep Pet Station. Można przyjść z kotem i kupić, co jest potrzebne. Mają też sklep internetowy, więc jest wygodnie. Ja akurat mam pod ręką sklep, więc w ramach spaceru zawsze mogę zajść

Także polecam Pet Station. Mają bardzo duży asortyment i we wszystkim doradzą. 

#17 ~martynka35~

~martynka35~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 14:33:46

Fajne ceny są też w zooplusie.

#18 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:36:42

Cześć:-)

Czy możecie mi polecić jakiś sklep z akcesoriami dla zwierząt. Kupiłam kotka i będzie u mnie już za miesiąc więc muszę zakupić wszystkie niezbędne akcesoria. Kot będzie duży - Maine Coon, więc może trzeba kupić dla niego specjalne akcesoria?

akcesoria do kota? Dziwnie to brzmi. Maine coon to taki sam kot jak wszystkie inne, karmienie może z deka inne i pielęgnacja sierści. Znalazłaś hodowle, bez problemu powinnaś znaleźć tez sklep, od czego jest google? Zresztą w pierwszym lepszym zoologicznym masz tone "akcesorii" dla kotów. Powodzenia!

#19 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 14:07:25

Kot to z reguły sam i tak sobie znajduje sobie zabawki. Ostatnio kupiłam na fulo.pl siatki do zabezpieczenia okna i też długi czas się nimi bawił

#20 Anna1993

Anna1993

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 11:26:54

Jeśli chodzi o legowisko dla kota to na Wyro.pl . Na Wyro znajdziecie ręcznie robione legowiska dla kotów i psów, a także dodatki. Legowiska są wygodne i bezpieczne dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Do produkcji używane są jedynie wysokiej jakości naturalne materiały.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kot, akcesoria dla kota, transporter, drapak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych