Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie leczyć alkoholizm?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrea~

~Andrea~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 13:12:24

Witam wszystkich.

Mam pytanie o dobre ośrodki leczenia alkoholików.

Poszukuje takiego, w którym podczas terapii coś naprawdę zrozumie i przestanie pić. Gdzie się dobrze nim zajmą. Ośrodki mogą być płatne, byle by były skuteczne.

Chce znaleźć pomoc dla mojego brata.

Pozdrawiam.

#2 zaqwsx

zaqwsx

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 październik 2016 - 12:33:33

w klinice pod okiem specjalistów

#3 ~okowita~

~okowita~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 17:13:06

Stanomino!

Tam leczyło się większość naszych celebrytów!

Że nie wspomnę Kmicica i wielu innych!

kmicic z dzikich pól ?

azja co wschodnie tereny zagarnia ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 10:41:42

Trzeba fachowca, który zajrzy do Twojej podświadomości tam ukryta jest cała zagadka. Wszystkie inne metody można do kosza wrzucić.

#5 ~Honaj~

~Honaj~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 11:34:01

Trzeba fachowca, który zajrzy do Twojej podświadomości tam ukryta jest cała zagadka. Wszystkie inne metody można do kosza wrzucić.

No oczywiście, że tak. Nie od dziś wiadomo, że uzależnienia siedzą w naszej głowie, w mózgu i trzeba ich się stamtąd pozbyć dlatego takie ośrodki jak wspomniana tu przykładowo Wiosenna bazuje przede wszystkim na terapii. Wszystko jest zależne od nas samych nasze chęci i motywacja także. A to jest podstawą leczenia i skuteczności.

#6 ~Wojas~

~Wojas~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 13:09:05

Ośrodki leczenia uzależnień prowadzone przez nfz są straszne....Nie dość że są tam ogromne kolejki, to jeszcze większość jest kierowana z sądu i nikt tak naprawdę nie chce się leczyć, więc wychodzą i dalej piją. Za to ośrodki typu Wiosenna mają naprawdę osoby chętne do tego by się wyleczyć,bo to prywatny ośrodek więc trzeba zapłacić. Po za tym jakość obsługi też jest zupełnie inna,o wiele lepsza. Uważam że prywatne ośrodki więcej robią niż państwowe.

#7 ~Xavi~

~Xavi~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 11:42:59

W Polsce jest wiele prywatnych ośrodków do których warto się udać albo wysłać osobę nam bliską z problemem alkoholowym. Nie wielu z kolei my ufamy. Kierujemy się opiniami znajomych, rodziny, ale nie zawsze ktoś od nas miał styczność z tym problemem. Wiele różnych podobnych tematów na forum jest i widać że ludzie szeroko szukają pomocy. Ośrodek Wiosenna z kolei ma obłożenie ostatnio pełne, więc jednak ludzie od nich wychodzą z nałogu.

#8 ~Ranking~

~Ranking~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 10:03:39

Dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.

osrodkiterapii. pl

#9 ~ranking~

~ranking~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:31:36

Na Rankingu Ośrodków Terapii znajdziecie oferty ośrodków z różnych regionów Polski. Nie jest łatwo samemu wyjść z uzależnienia, dlatego warto zaufać profesjonalnym ośrodkom. 

#10 ~ranking44~

~ranking44~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:32:12

Na Rankingu Ośrodków Terapii znajdziecie oferty ośrodków z różnych regionów Polski. Nie jest łatwo samemu wyjść z uzależnienia, dlatego warto zaufać profesjonalnym ośrodkom. 

#11 ~Numelka~

~Numelka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 23:45:29

Pamiętajcie, że na początku trzeba sobie zdać sprawę, że to nie jest łatwe. Że jesli dana osoba zdecydowała się już na leczenie, to należy ją wspierać. Jeśli chodzi o leczenie, to w Krakowie mogę polecić Terapie tu i Teraz. Pomogli bardzo bliskiej mi osobie i pomimo tego, że wiem, że droga jeszcze długa, to i tak jestem im dozgonnie wdzięczna. 

#12 ~Ankaa~

~Ankaa~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:27:29

Nie wiem skąd jesteś, ale ja polecam Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Tu i Teraz w Krakowie. Pomogli mojemu mężowi. To już 3 lata bez alkoholu, choć strach jeszcze jest...

#13 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 12:53:45

witam . Daj namiar na tą hipnozę

#14 Malinka2

Malinka2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 22:10:44

wiadomo ,że przechodzenie na odwyk nei nalezy do najlatwiejszych ale mysle ze to kwestia czasu i oczywiscie potrzebna jest tu wola walki aby coś zyskać :) Bo przez alkoholizm można na prawdę dużo stracić ... i kogoś. Mój chłopak za moją namową na szczęście zaczal chodzić na leczenie do prywatnej kliniki pod Warszawą i widzę, że z dnia na dzień jest lepiej. Nie siega juz codziennie do piwa czy wodki. Ta klinika Medox http://medox.org.pl/ najwyrazniej jest skuteczna . Trzymajmy sie razem kobietki w tych trudnych chwilach :)

#15 ~roxii~

~roxii~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 16:15:49

W Wiśle jest bardzo dobry ośrodek Tratwa, w nim pomogli mężowi mojej siostry wyjść z nałogu. Dopiero tu znalazłam odpowiednich terapeutów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych