Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

- - - - -

gdzie można zorganizować wesele w drawsku i okolicach?

wesele drawsko pomorskie sala weselna ślub

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 12:20:44

Witam,

Czy mogłby ktoś mi polecic dobre miejsce na wesele w drawsku pomorskiem, lub okolicach? Jestem mieszkanka Drawska od niedawna, dlatego może ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś ładne miejsce ze sporą salą i dobrą kuchnią.
Za wszystkie sugestie z góry dziękuję,

pozdrawiam,

Anna

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 15:20:45

Polecam Ci "Kusy Dwór" koło Czaplinka. Sama miałam tam wesele i mogę powiedzieć,że obsługa profesjonalna, jedzenie pyszne. Mają do wyboru 2 sale: jedną mniejszą i drugą większą. Podaję Ci link do ich strony http://www.kusydwor.pl/wesela.html. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

#3 ~grażyna darłowo~

~grażyna darłowo~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 20:29:10

witaj.06 pażdziernika byłam gościem na uroczystości weselnej w restauracji "Uśmiech".poprostu super pod każdym względem,włącznie z serwowanymi potrawami.na miejscu pokoje noclegowe.polecam!!!!

#4 ~SID~

~SID~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 12:23:19

Polecamy Hotel Restauracje Uśmiech.w Drawsku Pomorskim.Wzorowe jedzonko,ładny wystrój i bardzo miła obsługa.

Polecamy serdecznie!!!

Zespół Muzyczny Living Play

#5 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:41:33

Witam,

Czy mogłby ktoś mi polecic dobre miejsce na wesele w drawsku pomorskiem, lub okolicach? Jestem mieszkanka Drawska od niedawna, dlatego może ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś ładne miejsce ze sporą salą i dobrą kuchnią.
Za wszystkie sugestie z góry dziękuję,

pozdrawiam,

Anna

Proszę sprawdzić nową oferte Palacu Mysliwskiwgo Słonowice, oddalonyj est od Drawska Pomorskiego około 30km.

www.palacslonowice.com

#6 filo

filo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 09:23:34

Dużo ofert jest na https://www.planujemywesele.pl także polecam zacząć poszukiwania tam, a jak już zawęzisz sobie grono miejsc to pojechać i obejrzeć :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, drawsko pomorskie, sala weselna, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych