Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie na angielski

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 17:31:23

Witam.
Mam problem co do wyboru kursu angielskiego dla swoich dzieci. Na koszalińskim rynku jest wiele szkół, wiele z nich nie cieszy się jednak dobra opinią. Czy ktoś mógłby polecić jakąś wartą uwagi?

#2 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 18:14:44

Witam.
Mam problem co do wyboru kursu angielskiego dla swoich dzieci. Na koszalińskim rynku jest wiele szkół, wiele z nich nie cieszy się jednak dobra opinią. Czy ktoś mógłby polecić jakąś wartą uwagi?

Zalezy w jakim wieku sa twoje dzieci. Ja posylalam swoje do wielu szkol, jednak najlepsze efekty daly domowe wizyty korepetytorki.

#3 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 18:26:20

A ja uważam, że zajęcia w niedużych grupach są o wiele lepsze niż indywidualne. Dobrych lektorów, miłą atmosferę znalazłam w English Kids & Teens Center przy ul, Krzywoustego 12. Gorąco polecam. Nie polecam natomiast szkoły Fast Way przy ul. Morskiej.

#4 ~nauczyciel j.niemieckiego~

~nauczyciel j.niemieckiego~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 18:40:28

Zalezy w jakim wieku sa twoje dzieci. Ja posylalam swoje do wielu szkol, jednak najlepsze efekty daly domowe wizyty korepetytorki.

Nie zgadzam się co do korzystania z usług korepetytorów. Większość z nich to studenci często brakuje im nie tylko doświadczenia ale i WIEDZY o języku. Ja dla swojego dziecka zatrudniłem korepetytorkę j. angielskiego. Mówiła do dziecka tylko po polsku. Po mojej prośbie pani zaczęła używać j angielskiego w czasie zajęć. Podczas jednej z lekcji złożyli nam wizytę znajomi, którzy oboje świetnie znają agielski (są po filologi - niestey nie mieszkają w Koszalinie) i 'podsłuchali' panią korepetytorke - byli zaskoczeni ilością błedów gramatycznych jakie ta pani popelniała. Zaznaczam, że pani korepeytorka miała dyplom licencjata. Ja odsyłambym do szkół z mała ilością uczniów w grupie max 6 osób. Sam uczę niemieckiego i wiem, że takie grupy dają najlepsze efekty nauki. Niestety jest wiele szkół w Koszalinie zwłaszcza jesli chodzi o niemiecki, które uczą 'kompleksowo' od przedszkolaka po certyfikaty co nie jest dobre dla ucznia. Inaczej pracuje się z dzieckiem a inaczej z dorosłym. Wiekszość nauczycieli nie ma pojęcia jak efektywnie pracować z dziećmi. Sugeruję poszukania szkoły zajmującej sie nauką tylko dzieci. Ostatnio była reklama jakiejś szkoły w radiu eska nazwy nie pamietam ale ich plakaty wiszą teraz na słupach - takie niebiesko czerwone.
Pozdrawiam.
Andrzej

#5 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 18:41:59

Moim dzieciom szkola nie przyniosla rezultatow. Szczerze polecam moja sprawdzona korepetytorke: tel.791 50 44 49

#6 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 17:08:15

Polecam szkołe na Krzywoustego. Nazywają się english kids & teens center. Super wnętrza bardzo miła i fachowa obsługa. Korzystają z wielu metod i wiedzą co te metody oznaczają bo w innej szkole (nazwy nie podam) kiedy zapytałam o wytłumaczenie na czym polegają metody jakich używają pani wymieniła wiele ale z metodyki byla kiepska - nie potrafiła wyjaśnić tych że metod.

#7 ~była uczennica~

~była uczennica~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 20:00:04

Dziś ukazał się artykuł w papierowym GK o szkole Fast Way. Bardzo NIE polecam tej szkoły. Uczyłam sie tam kiedyś, nie zostały zrealizowane godziny za które zapłaciłam i Pan Szef, który tak zachwala swoją szkołe nie chciał oddać mi pieniędzy. Wiem, że nie tylko ja miałam takie problemy z tą szkoła. Odradzam.

#8 ~ziontara-syk~

~ziontara-syk~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 10:53:36

Dziś ukazał się artykuł w papierowym GK o szkole Fast Way. Bardzo NIE polecam tej szkoły. Uczyłam sie tam kiedyś, nie zostały zrealizowane godziny za które zapłaciłam i Pan Szef, który tak zachwala swoją szkołe nie chciał oddać mi pieniędzy. Wiem, że nie tylko ja miałam takie problemy z tą szkoła. Odradzam.

a widzialas tego goscia z anglii- Grejp Trock. ???

#9 ~była uczennica~

~była uczennica~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 18:42:21

a widzialas tego goscia z anglii- Grejp Trock. ???

Tego Anglika nie znam. Sytuacja z native speaker wyglądała tak: pan szef zapewniał, że będą i byli ale TYLKO na początku roku. Poza tym kadra kiepska z wyjątkiem jednego Pana, Pana Leszka. Ale ten Pan już tam nie pracuje. Inni lektorzy mają 'kiepski' stosunek do pracy i szczerze mówiac są tak sobie przygotowani do nauczania.

#10 ~zadowolona mama~

~zadowolona mama~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 13:30:53

Witam forumowiczów.
Zapisałam dzieci do tej szkoły na Krzywoustego, którą polecaliśćie English Kids & Teens center. Przekonała mnie mała liczebność osób w grupach do 6 osób. Oprócz tego bardzo miła osługa a dzieciaki z zajęć wracają zadowolone i nawet pierwsze efekty są. Gorąco polecam.

#11 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 22:43:44

Szkoła języków w empiku! Najlepsza! Gorąco polecam!

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 22:34:42

Szkoła języków w empiku! Najlepsza! Gorąco polecam!

hahahahaha empik hahaha ale sie usmialem. zajecia nudne zero powera od nauczycieli i grupy po 12 osob a cena jak za zboze. lipa. nie polecam zadnej szkoly ktora ma grupy 10-12 osob. w tak duzej grupie niewiele mozna sie nauczyc.

#13 ~uczeń~

~uczeń~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 22:07:02

nie polecam szkoły eureka. strasznie nudne zajęcie i obsługa jakaś taka zimna.

#14 ~zyta~

~zyta~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 23:22:17

Moja córka chodziła na zajęcia na Pilsudskiego, nie podobało jej się więc zrezygnowaliśmy. Zapisaliśmy ją na probne zajęcia do tej nowej szkoly na Krzywoustego English kids. Chodzi tam od miesiąca. Wręcz nie może się doczekać następnych zajęć a oceny w szkole z angielskiego tez nie najgorsze. Polecam wszystkim rodzicom

#15 ~białogard~

~białogard~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 21:02:57

orientuje się ktoś może gdzie można uczyć się angielskiego w białogardzie? chodzi mi o to czy istnieje szkoła dobrze ucząca czy może jednak lepiej poszukać czegoś w koszalinie?
pozdrawiam

#16 ~anglistka~

~anglistka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 20:34:05

Polecam Eurekę.Super efekty i miłe Panie.

#17 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 00:11:03

w eurece angielski bardzo dobry , super przygotowanie do matury

#18 ~białogard~

~białogard~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 18:21:53

z wpisow rozumiem ze u nas w bialogardzie jest eureka. jesli dobrze to rozumiem to gdzie? i jak tam ucza bo w koszalinie chodzil tam moj znajomy z firmy ale przeniosl sie gdzies na krzywoustego bo w eurece straszna lipa byla. namawial mnie zebym zapisal sie do tej szkoly co on ale ja bym wolal w bialogardzie.
prosze o odpowiedz.
pozdrawiam

#19 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 11:37:15

Proponuję EMPIK

#20 ~elf~

~elf~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:56:40

Proponuję EMPIK

To EMPIK prowadzi w Koszalinie jeszcze kursy językowe ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych