Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie na angielski

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 19:21:45

EMPIK to nuda. Może było tam fajnie 10 lat temu.... polecam szkołę na Krzywoustego, to nowa szkoła, dowiedziałem się o niej od znajomego. Mają tam bardzo małe grupy co mnie pozytywnie zaskoczyło, fajnych nauczycieli. Gorąco polecam.

#22 ~eddie~

~eddie~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 14:58:39

Chodze do eureki bo firma oplacila mi kurs i jesli go nie wykorzystam bede musial zworcic firmie koszta. Jak tylko wychodze godziny porozmawiam z szefem o refundacje kosztow w innej szkole. W eurece nuda - tylko rozwiazywanie jakichs zadan. Nauczyciele bez polotu i jakby pracowali za kare. Ja chce sie nauczyc mowic po angielsku i doszedlem do wniosku ze w eurece tego celu nie osiagne :(
Jesli ktos zna szkole w ktorej ucza mowic to prosze o podzielenie sie ta nowina.
Pozdrawiam.

#23 ~uczeń~

~uczeń~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 18:38:13

Ano mogę polecić jedną szkołę gdzie uczą mówić, jest to szkoła na Ul. Krzywoustego. Mi też firma refunduje naukę, trafiłam tam przez przypadek bo moje dziecko się tam uczy. To nowa szkoła ale gorąco ją polecam.

#24 ~Mezatka~

~Mezatka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 11:21:53

Od podstawowki zapisywałam swoją córkę do tych mega wynalazków, Empik, Interational House itd i nigdy z niczego nie była zadowolona i ja tym bardziej. Efektow tez nie bylo widac, moze dla kogos te szkoły sa dobre nie oceniam dla naszego dziecka sie nie sprawdziło. Pozniej było parę nauczycieli i tez wielkie rozczarowanie. Az w koncu trafilam na jednego pana raczej młody męzczyzna i ja i corka bylysmy z niego bardzo zadowolone. Bardzo wymagający, zawsze przygotowany, swietny angielski. Corka z checia uczyla sie i czekala na kolejne lekcje. Dla niektorych sprawdzaja sie szkoly dla niektorych indywidualni nauczyciele. Szukajcie.

#25 ~kursant~

~kursant~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 12:41:03

Od podstawowki zapisywałam swoją córkę do tych mega wynalazków, Empik, Interational House itd i nigdy z niczego nie była zadowolona i ja tym bardziej. Efektow tez nie bylo widac, moze dla kogos te szkoły sa dobre nie oceniam dla naszego dziecka sie nie sprawdziło. Pozniej było parę nauczycieli i tez wielkie rozczarowanie. Az w koncu trafilam na jednego pana raczej młody męzczyzna i ja i corka bylysmy z niego bardzo zadowolone. Bardzo wymagający, zawsze przygotowany, swietny angielski. Corka z checia uczyla sie i czekala na kolejne lekcje. Dla niektorych sprawdzaja sie szkoly dla niektorych indywidualni nauczyciele. Szukajcie.

NIECH ZGADNE,PANI 40LAT,CÓRKA 20LAT A NAUCZYCIEL 30LAT-WSZYSCY ZADOWOLENI :P

#26 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 12:16:04

NIECH ZGADNE,PANI 40LAT,CÓRKA 20LAT A NAUCZYCIEL 30LAT-WSZYSCY ZADOWOLENI :P

ciekawe co na to mąż i tata hehehehehehe

#27 ~niepolecający~

~niepolecający~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 09:37:53

nie polecam szkoły FAST WAY na morksiej. tragiczna organizacja. kobieta za biurkiem nie nadająca się do takiej pracy. nie chcieli mi pieniędzy oddać za niewychodzone z ich winy zajęcia. a szef strasznie gburowaty cwaniak.

#28 ~fredka~

~fredka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 12:20:11

ja mam doswiadczenie tylko ze szkola z emki. niby fajnie ale duze grupy a przez to niewiele da sie nauczyc.

#29 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 00:47:53

orientuje się ktoś może gdzie można uczyć się angielskiego w białogardzie? chodzi mi o to czy istnieje szkoła dobrze ucząca czy może jednak lepiej poszukać czegoś w koszalinie?
pozdrawiam

polecam w Białogardzie Englishworld

#30 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 22:56:21

o co chodzi z tą szkołą Fast Way? Ja chodziłam tam w tamtym roku i mi się podobało, nie miałam żadnych problemów z zajęciami czy kasą... a nauczyciele (no może nie wszyscy ale znaczna większość) super... Na prawdę mieliście takie przejścia, czy to może tylko konkurencja się przekrzykuje. Bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że wszyscy uczniowie nowo otwartej szkoły na Krzywoustego są forumowiczami i tak sobie zachwalają, tym bardziej że sąsiadki dziecko tam chodzi i nie jest aż tak zachwycone jak czytam w Państwa komentarzach. Mi się wydaje, że jak się chce znaleźć fajną szkołę to trzeba iść do różnych na lekcje próbne.. bo wszystko zależy od nauczyciela tak na prawdę, a nie od nazwy szkoły.

#31 ~rajmund~

~rajmund~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 12:18:16

Ja polecam Panią Szpak z ul. Wyspiańskiego. Świetnie przygotowuje do matury i certyfikatów. Bardzo w porządku babka. Super się z nią pracuje.

#32 ~chdziłem do fast way~

~chdziłem do fast way~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 21:40:55

Ja osobiście nie miałem problemów z fast way ale wiem, że byli tacy, którzy mieli. Fast way był fajny kiedy znajdował się na zwycięstwa. Jak się przenieśli na morską to dużo stracili tzn. odeszła najlepsza kadra tej szkoły. Teraz chyba fast way się zamyka bo widziałem na invest nieruchomościach, że lokal jest do wynajęcia. Co do krzywoustego to nie znam szkoły. Po rozstaniu z fast way poszedłem do emipk i było tak sobie. Teraz nigdzie nie uczęszczam ale rozejrzę się za jakąś szkołą bliżej września.

#33 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 09:58:04

Ja chodzę do emipk i właściwie to mi się podoba ale zaznaczam, że nie mam żadnego porównania bo wcześniej nie uczęszczałem do żadnej szkoły językowej.

#34 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 17:06:58

Ja chodzę do empiku i zgadzam się z przedmówcami, że jest tam trochę nudno. Od września poszukam innej szkoły bo chce kontynuować naukę ale w bardziej energicznej atmosferze.

#35 ~Qba~

~Qba~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 09:44:08

a ja chodze na korki prywatnie bo za rok mam mature a w tym roku ledwo zdam angielski bo u nas w ogolniaku nauczycielka ma wywalone na nas goni z ksiazka wiekszosc z nas nic nie rozumie ale jej pupile rozumieje to idzie dalej z materialem. a korki mam z mila pania mmmm 170cm i jakies 75c wiec jest super tylko skupic sie jest bardzo trudno.

#36 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 15:38:33

Moja córka chodzi do IH 4 rok. Jestem z tej szkoly bardzo zadowolna

#37 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 19:19:23

Moja córka chodzi czwarty rok do Eureki, jest zachwycona, a ja na wakacjach też widzę efekty.

#38 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 07:30:07

A moje dziecko chodzi do English Kids na Krzywoustego i po raz pierwszy przynosi z angielskiego dobre oceny, no i chętnie chodzi na lekcje, wręcz nie może doczekać się kolejnych. Przeniosłam tam dziecko ze względu na małe grupy i odnoszę wrażenie, że te mniejsze grupy o wiele bardziej się sprawdzają.

#39 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 12:19:55

Mój syn chodził do empiku przykładał się a ocenę na koniec roku w szkole z języka angielskiego miał dostateczna. Myślę, że pieniądze zainwestowane w naukę w empiku zostały zmarnowane. Niemniej jednak wyciągnęłam pewne wnioski na rok kolejny. Czytając komentarze moich poprzedników doszłam do wniosku, że faktycznie kluczem do sukcesu w nauce języka obcego są małe grupy a tego empik nie gwarantuje tak wiec w przyszłym roku szkolnym poszukam szkoły zapewniającej naukę w małych grupach. W Państwa komentarzach pojawia się jedna szkoła zapewniająca małe grupy English Kids a czy są na naszym rynku inne szkoły nauczające w małych grupach? Jeśli tak to proszę o podrzucenie ich nazw.
Karolina.

#40 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 08:50:20

nie wiem o co chodzi z tą nagonką na szkołę FW? ja chodziłam do tej szkoły i nauczyłam się angielskiego, odpowiadały mi lekcje, lektorzy i atmosfera w szkole...
szkoła na Krzywoustego, to szkoła dla dzici i nastolatków, z tego co wiem to w tej właśnie szkole lektorem jest wsponiany już na forum pan Leszek ze szkoły Fast Way, mówiła mi przyjaciółka, której synek chodzi do tej szkoły, nie narzeka, ale pokazałam jej to forum i była zdziwona, bo chyba nie ma co się oszukiwać, że wszystkie , albo chociaż 90% komentarzy zostało napisanych, przez właścicieli szkoły, szkoła jak szkoła, uczą na średnim poziomie, ale na razie przyjaciółka dała im szansę na kolejny rok.
Pozdrawiam i na serio nie ma co sobe robić takiej reklamy, bo ludzie nie są głupi i łatwo się zorientować, że nagle cały Koszalin nie zaczął chodzić do "nowej" szkoły na Krzywoustego, przy okazji rozpisując się nad jej walorami...
Nie lubię takich reklam i dlatego zapisałam dzicko do innej szkoły, porównam poroku wyniki mojego syna i syna przyjaciółki i sprawdzimy, czy jest się tak nad czym rozpływać, jak temat jeszcze będzie to na pewno dam znać.
Pozdrawiam serdecznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych