Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie na angielski

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 08:52:27

nie wiem o co chodzi z tą nagonką na szkołę FW? ja chodziłam do tej szkoły i nauczyłam się angielskiego, odpowiadały mi lekcje, lektorzy i atmosfera w szkole...
szkoła na Krzywoustego, to szkoła dla dzici i nastolatków, z tego co wiem to w tej właśnie szkole lektorem jest wsponiany już na forum pan Leszek ze szkoły Fast Way, mówiła mi przyjaciółka, której synek chodzi do tej szkoły, nie narzeka, ale pokazałam jej to forum i była zdziwona, bo chyba nie ma co się oszukiwać, że wszystkie , albo chociaż 90% komentarzy zostało napisanych, przez właścicieli szkoły, szkoła jak szkoła, uczą na średnim poziomie, ale na razie przyjaciółka dała im szansę na kolejny rok.
Pozdrawiam i na serio nie ma co sobe robić takiej reklamy, bo ludzie nie są głupi i łatwo się zorientować, że nagle cały Koszalin nie zaczął chodzić do "nowej" szkoły na Krzywoustego, przy okazji rozpisując się nad jej walorami...
Nie lubię takich reklam i dlatego zapisałam dzicko do innej szkoły, porównam poroku wyniki mojego syna i syna przyjaciółki i sprawdzimy, czy jest się tak nad czym rozpływać, jak temat jeszcze będzie to na pewno dam znać.
Pozdrawiam serdecznie

To znowu ja :)
Nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd nie jestem pewna co do pana Leszka, czy uczy, ale wiem, że na pewno jest współwłaścicielem

#42 ~a moze...?~

~a moze...?~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 09:50:27

A może ludzie poprostu znudzeni sa istenijacymi na rynku od wielu lat szkolami i szukaja czegos nowego?
Nie sadze zeby ktos reklamowal sie na lamach forum bo nie trafia ono do szerokiej grupy ludzi. Co do szkoly FW to juz ich nie ma. Nie mozna sie do nich dodzwonic i szukam teraz innej szkoly ktora uczy metoda Direct English. Jesli ktos takowa w koszalinie zna to dajcie zanc.
Dzieki.

#43 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 19:10:14

Ja wysłałam syna do Wyspy Języków na Nowowiejskiego. Spodobało mi się, że uczy tam lektorka po kilkuletnim pobycie za granicą. Pomyślałam, że dobrze jak ktoś miał kontakt z żywym językiem. Bardzo miła się wydała przez telefon. Syn zdaje w tym roku maturę i zależy mi, żeby się nauczył dobrze mówić. Znalazłam ulotkę w skrzynce ale mają też stronę wyspajezykow.pl

#44 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 13:18:33

A ja uważam, że zajęcia w niedużych grupach są o wiele lepsze niż indywidualne. Dobrych lektorów, miłą atmosferę znalazłam w English Kids & Teens Center przy ul, Krzywoustego 12. Gorąco polecam. Nie polecam natomiast szkoły Fast Way przy ul. Morskiej.

#45 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 23:57:36

A może ludzie poprostu znudzeni sa istenijacymi na rynku od wielu lat szkolami i szukaja czegos nowego? Nie sadze zeby ktos reklamowal sie na lamach forum bo nie trafia ono do szerokiej grupy ludzi. Co do szkoly FW to juz ich nie ma. Nie mozna sie do nich dodzwonic i szukam teraz innej szkoly ktora uczy metoda Direct English. Jesli ktos takowa w koszalinie zna to dajcie zanc.Dzieki.

a właśnie,że forum dociera do szerokiego grona ludzi, właśnie ja na forum trafiłem szukając szkoły...fakt nie jestem dzieciakiem i do tej "super, extra szkoły" się nie zapiszę, bo rozumiem, że to dla dzieci ...ale fakt faktem, właściciel postawił na kiepski marketing, nie stać go na ulotki, tylko udaje kilka zachwyconych mam, żenada, no ale ja nie o tym, choc nie powiem pośmiałem się czytając to forum, a to chyba nie o to miało w nim chodzić, szukam szkoły, nie chcę chodzić do empiku, bo mam z nim słabe doświadczania, za rok mam maturę i chciałbym podszkolić się z mowy przede wszystkim, bo wszystko inne jest wyuaczalne, a konwersacje u mnie leżą, więc prosiłbym rzetelne osoby o poradzenie w kwestii wyboru szkoły, nie chcę już nic czytać o tej szkole z dziwną nazwą, bo reklama na 3 strony forum to dużo, więc czekam na opinie, będę wdzięczny !!! :)

#46 springjazz

springjazz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 11:49:10

Witam serdecznie. Nazywam się Magda i przez prawie dwa lata byłam lektorem języka angielskiego w szkole Fast Way kiedy ta przeniosła się na ulicę Morską. Nie ukrywam swojej tożsamości, chociaż idąc śladami właścicieli szkoły na Krzywoustego mogłabym po prostu napisać sobie jakąś pozytywną opinię podpisując się np. Piotr. Postanowiłam wypowiedzieć się na ten temat, ponieważ dotknęły mnie uwagi na temat beznadziejnych lektorów (dziwnym trafem tylko oprócz pana Leszka, który odchodząc ze szkoły Fast Way założył własnie szkołę na Krzywoustego). Każdy uczeń ma oczywiście prawo do wyrażania swojej opinii, ale uważam, że nie zasłużyłam sobie na taki komentarz od żadnej z uczonych przeze mnie osób. Mogę się oczywiście mylić, jednak podejrzewam, że konkurencja w ten mało empatyczny sposób próbuje oczernić swoje byłe miejsce pracy. Stąd też zwracam się z prośbą, aby nie uogólniać następnym razem w żadnym z komentarzy. Nie chciałabym być źle zrozumianą, nie bronię szkoły Fast Way jako najlepszej jaka istniała i daleko mi od wychwalania jej pod niebiosa. Mam nadzieję, że zrozumieją Państwo moje intencje. Z góry dziękuję.

#47 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:12:10

Witam serdecznie. Nazywam się Magda i przez prawie dwa lata byłam lektorem języka angielskiego w szkole Fast Way kiedy ta przeniosła się na ulicę Morską. Nie ukrywam swojej tożsamości, chociaż idąc śladami właścicieli szkoły na Krzywoustego mogłabym po prostu napisać sobie jakąś pozytywną opinię podpisując się np. Piotr. Postanowiłam wypowiedzieć się na ten temat, ponieważ dotknęły mnie uwagi na temat beznadziejnych lektorów (dziwnym trafem tylko oprócz pana Leszka, który odchodząc ze szkoły Fast Way założył własnie szkołę na Krzywoustego). Każdy uczeń ma oczywiście prawo do wyrażania swojej opinii, ale uważam, że nie zasłużyłam sobie na taki komentarz od żadnej z uczonych przeze mnie osób. Mogę się oczywiście mylić, jednak podejrzewam, że konkurencja w ten mało empatyczny sposób próbuje oczernić swoje byłe miejsce pracy. Stąd też zwracam się z prośbą, aby nie uogólniać następnym razem w żadnym z komentarzy. Nie chciałabym być źle zrozumianą, nie bronię szkoły Fast Way jako najlepszej jaka istniała i daleko mi od wychwalania jej pod niebiosa. Mam nadzieję, że zrozumieją Państwo moje intencje. Z góry dziękuję.

#48 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:27:15

Pan Leszek nie jest właścicielem szkoły na Krzywoustego Pani Magdo. Ma Pani złe informacje. A ze szkołą Fast Way też miałam złe doświadczenie, nie odzyskałam po dzień dzisiejszy pieniędzy, które wpłaciłam za cały rok nauki a wmiędzy czasie rozpadła się grupa i nie było innej na moim poziomie. Nic dziwnego, że szkoła nie przetrwala na rynku skoro wlaściciel w tak lekceważąco traktował klientów.

#49 springjazz

springjazz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 21:53:32

W takim razie przepraszam. Ktoś wprowadził mnie w błąd z tym Panem Leszkiem. A co do polityki firmy względem klientów, to nie zdawałam sobie sprawy, że tak właśnie to wyglądało.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 13:39:46

Jak to pan Leszek nie jest właścicielem szkoły na Krzywoustego? Razem z panią, która wcześniej pracowała w FW są właścicielami!!
Pani Magdo, doskonale Panią rozumiem, takie uogólnianie to boląca sprawa, zwłaszcza jak człowiek uczy i daje z siebie wiele swoim studentom, a ktoś kiepskim marketingiem robi nagonkę na szkołę i lektorów ze szkoły, która go wcześniej zatrudniała. Ja tego nie rozumiem, ale stwierdzić mogę, jedno, to po prostu nieładnie!! Koszalin to nie taka wielka aglomeracja, a ludzie w tym mieście to nie banda idiotów! Niech sobie Pan i Pani (wcześniej pracujący w FW) mają swoją szkołę, niech uczą, tego nigdy za wiele, żeby maluchy miały miejsce do nauki, ale niech nie prowadzą tak kiepskiego marketingu, niech tymi wpisami nie obrażają innych. Tyle w temacie!

#51 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 13:40:45

Jak to pan Leszek nie jest właścicielem szkoły na Krzywoustego? Razem z panią, która wcześniej pracowała w FW są właścicielami!!
Pani Magdo, doskonale Panią rozumiem, takie uogólnianie to boląca sprawa, zwłaszcza jak człowiek uczy i daje z siebie wiele swoim studentom, a ktoś kiepskim marketingiem robi nagonkę na szkołę i lektorów ze szkoły, która go wcześniej zatrudniała. Ja tego nie rozumiem, ale stwierdzić mogę, jedno, to po prostu nieładnie!! Koszalin to nie taka wielka aglomeracja, a ludzie w tym mieście to nie banda idiotów! Niech sobie Pan i Pani (wcześniej pracujący w FW) mają swoją szkołę, niech uczą, tego nigdy za wiele, żeby maluchy miały miejsce do nauki, ale niech nie prowadzą tak kiepskiego marketingu, niech tymi wpisami nie obrażają innych. Tyle w temacie!

Przepraszam, nie podpisałam się: Gośka W.

#52 ~Lektorka~

~Lektorka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 13:59:55

Ja wysłałam syna do Wyspy Języków na Nowowiejskiego. Spodobało mi się, że uczy tam lektorka po kilkuletnim pobycie za granicą. Pomyślałam, że dobrze jak ktoś miał kontakt z żywym językiem. Bardzo miła się wydała przez telefon. Syn zdaje w tym roku maturę i zależy mi, żeby się nauczył dobrze mówić. Znalazłam ulotkę w skrzynce ale mają też stronę wyspajezykow.pl

Moim zdaniem najlepsze są prywatne korepetycje u osoby która mieszkała za granica i posługuje się językiem naprawdę płynnie. Ja chodziłam na korepetycje około 6 lat, i dzięki temu świetnie opanowałam język. Bo osoby które mnie uczyły, a łącznie było ich 4 skupiały uwagę tylko na mnie i dostosowywały zajęcia do moich potrzeb. A koszt i tak był taki sam jak za miesieczny kurs językowy.
Uważam, że szkoła językowa nie odbiega za bardzo od zwykłej szkoły. Liczą się pieniądze i założony program nauczania, a jeżeli ktoś czegoś nie rozumie musi to sam nadrobić, bo przecież lektor nie może prowadzić zajęć z jedną osobą, kiedy reszta się nudzi

#53 ~Lektorka~

~Lektorka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 14:00:13

Moim zdaniem najlepsze są prywatne korepetycje u osoby która mieszkała za granica i posługuje się językiem naprawdę płynnie. Ja chodziłam na korepetycje około 6 lat, i dzięki temu świetnie opanowałam język. Bo osoby które mnie uczyły, a łącznie było ich 4 skupiały uwagę tylko na mnie i dostosowywały zajęcia do moich potrzeb. A koszt i tak był taki sam jak za miesieczny kurs językowy.
Uważam, że szkoła językowa nie odbiega za bardzo od zwykłej szkoły. Liczą się pieniądze i założony program nauczania, a jeżeli ktoś czegoś nie rozumie musi to sam nadrobić, bo przecież lektor nie może prowadzić zajęć z jedną osobą, kiedy reszta się nudzi

#54 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:57:14

Witam.
Mam problem co do wyboru kursu angielskiego dla swoich dzieci. Na koszalińskim rynku jest wiele szkół, wiele z nich nie cieszy się jednak dobra opinią. Czy ktoś mógłby polecić jakąś wartą uwagi?

Witam.

Moje dwie córki, jedna w wieku 4 lat, druga 7 lat chodzą do szkoły Erfolg w Jowiszu. Mają tam fajną sposób nauczania języka angielskiego dla małych dzieci metodą Pingu's English. Miłe panie i ładna sala.

Polecam

#55 ~JAs~

~JAs~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 06:56:56

Zapytajcie się w tych szkołach ile dzieci bierze później udział w konkursach miedzyszkolnych i na prawdę zajmuje miejsce chociaż w pierwszej 10. Powodzenia. Wydawanie kasy na miłych lektorów co mało uczą nie ma sensu. Ale powodzenia przy płaceniu za kolejny miesiąc.

#56 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:52:22

Prawda jest taka,że jeżeli rodzice sami nie przypilnują swoich dzieci aby się uczyły to najlepsza szkoła czy najlepszy lektor nic nie da! To byłoby takie proste aby zapłacić czy to szkole czy nauczycielowi i oczekiwać,że dziecko nagle będzie mówiło po angielsku! Potrzebne jest zainteresowaie ze strony rodziców, pomaganie w odrabianiu lekcji, mobilizacja do nauki i efekty się pojawią! Ja osobiście uważam,że lekcje z lektorem były w przypadku moich dzieci ciekawsze niż lekcje w empiku,ale trzeba było pilnować aby dzieci powtarzały zdobywaną wiedzę,uczyły się nowych słówek, słuchały piosenek i wierszyków po angielsku i to dopiero przyniosło oczekiwany skutek! Powodzenia!

#57 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 18:45:32

Najlepsze sa korepetycje. Chodzilam i do szkoly jezykowej i na korepetycje i przyznaje ze dzieki jednej nauczycielce nauczylam sie wszystkiego. Zdalam dobrze mature, studiuje teraz filologie angielska. Ona nauczyla mnie dobrze mowic, bo ciagle wymagala zebym mowila po angielsku. A szkola jezykowa mimo pieknej nazwy byla niczym innym jak angielski w ogolniaku. Co z tego ze grupy byly male (6 osob) jak i tak lektor mowil sobie a my sobie

#58 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 11:03:05

tylko korepetycje z angielskiego wychodzą dużo drożej niż np dobra szkoła językowa, mi kalkuluje się chodzenie do Speak Up  mam fajną lektorkę, zajęcia mogę przesuwać jak mi podoba się, dostałam voucher na 100 lekcji no i mogę płacić ratami za naukę

#59 ~jjola~

~jjola~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 18:38:50

polecacie jakąś szkołe blisko emki?

#60 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 10:19:57

Uważam, że właśnie szkoły językowe teraz  nie są wcale takie złe,  empik school dla przykładu ma wiele oddziałów, a swoim uczniom oferuje kursy dobierana do ich  potrzeb. Dlatego ja moją córkę przed maturą nie ładowałam na korki tylko zapisałam na kurs i maturę pisemną zdała na 90%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych