Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie na wakacje?

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 adriann

adriann

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 13:06:14

Tak jak w temacie, gdzie na wakacje w Europie? Lepiej z biurem podróży czy organizować samodzielnie?

#2 ~sqp~

~sqp~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 16:06:52

Jeśli chodzi o wycieczki zagraniczne to osobiście z małżonką nie widzimy innej opcji niż biuro podróży, po kraju to co innego, ale za granicę zawsze decydujemy się na Itakę. To dobre biuro, nigdy nie mielismy z nimi problemów i jesteśmy zadowoleni. W tym roku również z nimi lecimy.

#3 ~eda~

~eda~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 18:22:28

Ktoś był w Dąbkach? Polecicie jakiś dobry hotel/ pensjonat itp?

#4 ~filizanka~

~filizanka~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 13:30:57

Nie byłam, nie ryzykuję już więcej z wakacjami w Polsce. Mam tylko 2 tygodnie urlopu w roku, a trafić tutaj na pogodę to loteria. My wybieramy na pewno coś z oferty Itaki, do końca miesiąca mają promocje na lato, więc trzeba korzystać :)

#5 ~Halinka!~

~Halinka!~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 20:14:07

W ogóle Itaka ma fajne zniżki na wakacje do 31 marca, fajna promocja więc warto skorzystać, myśmy to zrobili ; )

#6 eda009

eda009

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 07:25:54

Siema, Jakie miejsce w Zachodniopomorskim byście mi polecili na urlop ?

#7 rikoo

rikoo

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 maj 2017 - 11:50:13

Ja co roku jeżdżę ze znajomymi do Hiszpanii, bardzo polecam Teneryfę. Można sobie spokojnie jakiś hotel samemu wynająć, loty z Polski też :D

#8 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:27:00

tak się nasłuchałam o tej "teneryfie", ze raczej bym tam nie pojechała. Po co jechać gdzieś, gdzie prawie społeczność ta sama ;) 

#9 LadyAltona

LadyAltona

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 17:42:29

Moim marzeniem są wakacje we Włoszech <3 chciałabym zobaczyć tamto wybrzeże liguryjskie, albo pojechać na sam dół, gdzies jeszcze za Neapol! Ale póki, co to tylko niestety marzenia...

#10 berni

berni

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 10:33:39

Ja zdecydowanie polecam Mazury - jeśli pojedzie się w odpowiednim terminie, temperatury są bardzo przyjemne, a wypoczynek w cichym i spokojnym miejscu dla mnie jest zdecydowanie lepszy niż wylegiwanie się na plaży wśród tysięcy ludzi ;)

#11 grzybek17

grzybek17

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 luty 2018 - 10:58:22

Tak jak w temacie, gdzie na wakacje w Europie? Lepiej z biurem podróży czy organizować samodzielnie?

Ja polecam Chorwację jest przepiękna i nie tak wcale daleko... Co do  organizacji zależy od kasy. Z kasą to biuro:)

#12 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 11:33:30

Ja byłam w górach, padło na Wisłę. Zarezerwowałam sobie przyjemną kwaterę na Bookaparcie i było bardzo miło. 

#13 zadumac

zadumac

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 13:09:14

Mi się wydaje, że warto w tym temacie popytać znajomych. Z całą pewnoscią będą w stanie pomóc.

#14 ~Kamot~

~Kamot~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 17:20:34

Jak dla mnie najlepiej gdzieś w Europie. Mamy takie piękne miejsca że aż szkoda wyjeżdżać gdzieś dalej. W zeszłym roku byliśmy na Sycylii z biurem Rainbow, w hotelu La Scogliera, jakby ktoś szukał fajnego miejsca. Sycylia to najbardziej przyjazne i ładne miejsce na świecie.

#15 Jojo90

Jojo90

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:15:13

Hiszpania, cudowny kraj, wracam tam chętnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych