Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najlepeij montują AUTO GAZ ?

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 glebar

glebar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:54:59

Autogaz Kameleon polecam. ;)

#82 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 17:42:20

A co z zakładem Omar na ulicy Boya-Żeleńskiego 7? Ktoś tam zakładał?

#83 ~szwagier~

~szwagier~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 20:58:25

Montowałem dwukrotnie instalację w Jamnie firma PRO-BUT, jestem bardzo zadowolony, polecam.

Buty montowales ?

na dwie nogi ?

#84 ~Bartek honda accord~

~Bartek honda accord~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:42:41

Tylko na zielonej auto gaz Neptun !!! Polecam fachowców naprawdę warto 100tyś kilometrów Honda accord 2010 bez problemów

#85 ~Wandal~

~Wandal~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:59:04

Chłopaki z Zielonej najlepsi fachowcy gazowałem grand Vitara i subaru forester turbo poleciłem ich paru znajomym wszyscy zadowoleni

#86 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 08:57:01

Nie wiem gdzie najlepiej w Koszalinie, ja pojechalem do Slupska na montaż. Nie bylem pierwszy gosc ktory odbieral samochod gdy ja wstawialem swoj mial tablice ZK albo kupil z wioski obok ale tez nie chcial w Koszalinie.

#87 ~JANUSZ~

~JANUSZ~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:25:49

WITAM JESTEM Z GDYNI I ZAKŁADAŁEM GAZ W KAMELONIE W KOZALINIE SAM. DODGE 2002 ROK SZEŚĆ LAT TEMU  ŻADNYCH PROBLEMÓW WYMIENIAM TYLKO FILIEREK U NASZYCH GAZOWNIKÓW I TO WSZYSTKO INSTALACJA REWELACJA NIEWIEM NAWET JAKA FIRMA ALE SPISUJE ŚIĘ BARDZO DOBRZE NASTĘPNA TEŻ BĘDZIE TAM POLEĆIŁEM KOLEDZE CLAIZLER 300 ITEŻ BEZ PROBLEMÓW POZDRAWIAM

#88 seba12

seba12

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:23:37

Wydaje mi się, że warto się też w tej kwestii doradzić znajomych. To jest dość dobre rozwiązanie ;)

#89 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 18:40:36

Ja mysle ze jezeli jest taka mozliwośc to gaz najlepiej zamontowac u producenta instalacji. Kto bedzie wiedział jak to zrobic lepiej niż oni? Przeciez producenci szkolą warsztaty na szkoleniach. Ja montowałem w Radomiu w agcentrum i jezdze juz pare lat. Polecam

#90 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 07:47:04

skontaktuj się z kimś z firmy Alex bądź wejdź po prostu do nich na stronę optimagas. To jest producent instalacji lpg więc na pewno mają namiary na jakieś zaufane warsztaty - wydaje mi się że właśnie nawet u nich na stronie masz spis dobrych fachowców od montażu instalacji LPG. Poza tym mogę ci polecić już od razu ich instalację optima z wtryskiwaczami Barracuda oraz filtrami odśrodkowymi Ultra 360. To są najwyżej klasy instalacje, wszystkie części i komponenty są starannie wykonane i dzięki temu cała instalacja chodzi jak marzenie. Ja jestem z niej bardzo zadowolony.

#91 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:52:14

Zakładałem gaz na ul. Lechickiej. Firma nazywała się Centrum Elektroniki Samochodowej i Chip Tuning. Polecił mi ich znajomy i się nie zawiodłem. Dlatego też z czystym sercem mogę ich polecić dalej. Będziesz z całą pewnością zadowolony z instalacji.

#92 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:55:23

Ja osobiście uważam, że numerem jeden jeżeli chodzi o wstawianie instalacji w naszym mieście jest warsztat na ulicy Lechickiej 58A. Jest to nie tylko moja opinia, ale również znajomych, który sami tam robili instalacje i mi polecili.

#93 ~elsol~

~elsol~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:32:51

Jestem z Gdańska i u nas bardzo dobrze robią w LPG PTAK, ale z tego co wiem warsztat nie tylko tu. No mi wrzucili do mojej nowej toyoty instalację, wcześniej nigdy nie montowanej. Auto dość małe, ale wszystko się pomieściło. Usługa wykonana szybko i fachowo, w dobrej cenie.

#94 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 11:00:41

Auto Serwis Gaz

Lechicka 74

Poleam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych