Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najlepszy kantor

kantor euro wymiana walut

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 11:24:44

Cześć,

potrzebuję wymienić euro.

Drodzy Koszalińczycy, gdzie Waszym zdaniem zrobię to najkorzystniej?

Jakie kantory polecacie?

#2 ~pazdzior nowobogacki~

~pazdzior nowobogacki~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 11:48:52

Polecamy kantory wymiany pieniedzy !!!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 07:05:49

Kantor na dworcu PKP i na Zwycięstwa na przeciwko McDonalda

#4 ~łosoś~

~łosoś~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 17:03:00

Tykko Emka.

#5 ~tak pytam~

~tak pytam~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 17:09:34

Cześć,

potrzebuję wymienić euro.

Drodzy Koszalińczycy, gdzie Waszym zdaniem zrobię to najkorzystniej?

Jakie kantory polecacie?

euro czyli 1 euro ?

czy eura ?

#6 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 07:15:11

Dworzec PKP, wielka różnica w wymianie jeśli chodzi o inne kantory, przy większej kwocie na pewno jest to odczuwalne, polecam.

#7 ~patrol~

~patrol~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 07:58:30

Dworzec PKP, wielka różnica w wymianie jeśli chodzi o inne kantory, przy większej kwocie na pewno jest to odczuwalne, polecam.

A CO CZUJESZ ?

#8 ~sylvia borecka~

~sylvia borecka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:48:16

Najlepiej jest założyć konto w e-kantorze. To nic nie kosztuje, czas się oszczędza, kursy lepsze niż na mieście- sprawdziłam. Polecam Pluskantor.pl, realizuję od ręki, bez prowizji.

#9 ~wolf of the sea~

~wolf of the sea~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 21:11:49

To prawda, że najlepsze kantory znajdziesz przez google:) Zainteresowałem się tym tematem już kilka lat temu i od tej pory większość przewalutowań realizuję przez Amronet.

#10 ~winter~

~winter~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 21:14:42

Zajrzyj na Gieldawalut.com, serwis obsługuje przelewy ze wszystkich i na wszystkie konta, przewalutowanie kosztuje grosze.

#11 ~LechSaw~

~LechSaw~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 00:37:27

Dawno już w stacjonarnym nie byłem i pewnie nie zawitam. Wygodniej mi się wymienia przez internetową platformę Gieldawalut.com. Również oszczędniej.

#12 ~ziśka~

~ziśka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 23:59:04

Na pewno najlepsze kantory znajdziecie w necie. Zainteresowałam się kilka lat temu taką alternatywą dla stacjonarnych i zaczęłam wymieniać przez Amronet. Do dziś korzystam, co znaczy że po prostu warto.

#13 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:29:24

Ja próbowałam najpierw przez platformę bankową a później inną -gieldawalut.com. Oba sposoby są wygodne, tyle ze Gieldawalut dużo tańsza i jeszcze z dodatkowymi możliwościami (np. odkładanie kasy w programie cashback), także zostaję przy przewalutowaniach tutaj.

#14 ~vancant0~

~vancant0~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 20:56:32

Dostęp do najlepszych kantorów daje konto walutowe, wtedy można korzystać z tych internetowych gdzie jak np. w Amronet da się wymienić z zaskakująco wręcz niską marżą, poniżej 0,2%.

#15 ~hoster~

~hoster~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 11:32:59

Nie zawsze stacjonarnie jest drożej niż online. Dobry przykład - sieć Kantory Plus. Znacie? Dzisiaj za dolara mają 3,4 zł, przy spreadzie równym połowie grosza. Macie takie spready gdzieś aktualnie? Jeśli tak, to pokażcie, gdzie bo ja nie znalazłem.

#16 ~sempre~

~sempre~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 08:00:04

Kantor Plus, stacjonarnie. Chodzi o sieć kantorów przy A4. Mowa o wymianie przy okazji, jeśli będziecie gdzieś w pobliżu. Nie jest normalne, żeby w kantorze dawali 0,5 grosza spreadu, prawda? A u nich są teraz właśnie takie warunki. Zatem - po co kombinować?

#17 ~pospa~

~pospa~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 07:56:58

Kantor Plus, przez nich to załatwialiśmy. Naprawdę nie da się to organizować na lepszych warunkach. Oni mają po prostu niski spread, fajne kursy. Wymienialiście gdzieś przy spreadzie 0,5 grosza? A u nich ten spread bywał nawet zdecydowanie niższy. 

#18 ~Koszalinek~

~Koszalinek~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:18:51

Ja od jakiegoś czasu wymieniam w Cinkciarzu za pośrednictwem transakcji społecznościowych bo tam nie ma opłat i prowizji a kurs można zaproponować samemu. Jest też ranking i to ułatwia wymianę. 

#19 ~nikka~

~nikka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 20:41:21

Ja tam wolę wszystko online załatwiać, Pluskantor i po krzyku,szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu i dobre kursy mają

#20 Tomi1

Tomi1

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 21:11:11

Też zdecydowanie stawiam na kantory online. Mój sprawdzony kantor to Amronet. Najlepsze kursy i najlepsza obsługa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, euro, wymiana walut

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych