Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najlepszy kantor

kantor euro wymiana walut

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~regiusz~

~regiusz~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 21:35:06

Tak, dobrych kantorów najlepiej szukać w sieci. Wygodny w obsłudze i zarazem niedrogi jest np. Pluskantor.pl, podoba mi się to,że tak szybko realizuje przewalutowania, tj. klikam i od razu.

#22 ~mikus~

~mikus~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 21:26:32

tu masz fajny kantor online- Pluskantor. Dobre kursy, wszystko załatwiasz online, no i pracują całą dobę w każdym dniu tygodnia.

#23 ~domanok~

~domanok~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 07:41:03

Kantor Plus - ten kierunek, zdecydowanie ten. 

O ile oczywiście macie gdzieś po drodze, bo oni są w wielu miejscach przy A4. 

Ale warto dla samego spreadu na poziomie 0,3 grosza.

Walutę można zamówić z góry - i tak powinno być we wszystkich stacjonarnych kantorach.

#24 ~Frago~

~Frago~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 05:16:16

A ja mam konto na Amronet i to od naprawdę dawna i już nawet nie zauważam kantorów stacjonarnych. Wymieniam kiedy chcę, po cenie równej praktycznie rynkowej. Bardzo dobrze działa też ich program cash back, który pozwala zaoszczędzić na prowizji (swoją drogą i tak całkiem przyzwoitą).

#25 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 15:43:16

Ludziska najlepszy kantor jest pod adresem kantorekspert.pl. Mają bardzo dobre kursy i szybko realizują wymianę. Nawet nie trzeba wychodzić z domu. 

#26 ~kawencja~

~kawencja~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 20:32:51

A ja trafiłem na fajną platformę kantorową , nazywa się gieldawalut.com, niski i jednocześnie elastyczne ceny- można proponować swój kurs. Wymienia się bezgotówkowo, jest to bardzo proste.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, euro, wymiana walut

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych