Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie robicie zakupy?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 11:10:21

Do jakich marketów w Kołobrzegu jeździcie na zakupy? Chodzi mi zwłaszcza o dobrą jakość warzyw, owoców i mięs bo z tym jest chyba najciężej dobrze trafić :)

#2 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 12:38:54

ja najczesniej do polo marketu na grzybowska. warzywa maja swieze, na miesie tez sie nie zawiodlam wiec moge polecic :)

#3 ~kogut~

~kogut~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:05:20

Ja kupuje wszystko w sklepie .

jaja myje .

#4 ~enpo~

~enpo~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 23:00:12

jaja myje .

jaja myje .

Nikt się nie pytał, czy jaja myjesz, jeno gdzie zakupy. Bo ja na rynku. A i jaj kupowanych nie myję,, bo skorupek nie jadam.

#5 ~mistara~

~mistara~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 14:51:39

Empik, ale online - bardzo dużo kupujemy, a jeśli chodzi o prezenty to w zasadzie prawie wszystko. Klocki, filmy, muzykę, a czasami nawet sprzęt. Wychodzi najtaniej. U mnie nie ma kupowania na siłę i głupiego wydawania kasy. Staram się zawsze dokładnie sprawdzać ceny i je porównywać. Nie przepłacam. A Empik odpala naprawdę dużo promocji. 

#6 Emiliada1234

Emiliada1234

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 06:42:15

Wszystkie zakupy robie w Internecie. Spożywcze, elektroniczne, ubraniowe, prezentowe. nie mam czasu latać po sklepach, chociaż przyznam, że czasem bym się przeszła po galerii.

#7 warmo

warmo

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 10:59:16

A czy ktoś z obecnych tu osób zna https://relevedancewear.pl/ czyli sklep stricte dla tancerzy? Dostałem zadanie żeby dla grupy dzieci znaleźć i zamówić jakieś fajne stroje a jak tak przeglądam internet to  chyba u nich najbardziej się opłaca. Ciekawe czy przy większym zamówieniu można dostać jakiś rabat, jak sądzicie? 

#8 Jolanta84

Jolanta84

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:16:51

Rzadko robie tego typu zakupy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych