Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie w Darłowie można tanio zjeść?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klawdia90

Klawdia90

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 19:42:50

Witam wszystkich użytkowników forum :).
W drugiej połowie sierpnia wybieramy się z narzeczonym do Darłowa. Niestety w miejscu w którym udało nam się znaleźć nocleg nie ma możliwości wykupienia wyżywienia ani nawet kuchni, więc musimy stołować się na mieście.
Jako że jesteśmy tylko biednymi studentami ;) kieruję do Was pytanie. Gdzie w Darłowie (i w Darłówku) można tanio zjeść jakiś obiad? Miło byłoby gdybyście napisali nazwę lokalu, co tam ciekawego podają i gdzie on się znajduje. Pozdrawiam :)))

Użytkownik Klawdia90 edytował ten post 16 lipiec 2012 - 19:44:04

#2 Trojana

Trojana

Swojak

• PipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 21:45:40

Ale jesteście niegościnni! Ja napiszę gdzie mi smakuje. Mi smakuje żarełko w Apollo a deserki w Ambrozji. Ale drogo tam jest. Jeśli coś taniego a zjadliwego to stołówki są i w Darłowie i w Darłówku. Kilka jest i tanio. Nie ma problemu na miejscu załatwicie, np. u p. Sawki czy w stołówce szkoły. Smacznego.

#3 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 07:30:34

Dobrze, ze to nie Darlowo ale i tutaj daloby sie nagrac taki filmik:
http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html
Takze wybierajcie ostroznie i ze smakiem :)
Naprawde polecam obejrzec film w calosci. A i komentarzy pod artykulem na temat calego Wybrzeza nie brak.
Jest w nich m.in. nazwa lokalu, co tam ciekawego podają i gdzie się to znajduje.

No cóż - obejrzałam filmik w całości i wiesz co ? Jako konsument zaczęłam to wszystko uogólniać " na wszędzie może być tak" i teraz będę podejrzliwie przyglądać się każdej smażonej rybce czy surówce. Do tej pory wiedziałam gdzie mi w Darłówku ryba smakuje a gdzie nie - nie zastanawiając się na przyczynami, a to może po prostu kwestia przypraw czy tez kultury obsługi.
Zdziwiła mnie tez wypowiedź pracowników San-Epidu tlumaczących dlaczego ludzie to robią - pazerność, chciwość właścicieli, oszukiwanie pracowników itd a gdzie tu kontrole tegoż San-epidu? nikt nad tym nie panuje?
Eh! Anty4ever - lepiej mi było tego nie oglądać :blush:

Użytkownik Lutka edytował ten post 18 lipiec 2012 - 20:59:26

#4 Reagan

Reagan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:12:49

W zależności co lubisz. Domowa pizza, smaczna i dobrej jakości - American Pizza. Naje się cała rodzina.
Stołówka? jadłem w "Muszelce"? Placka po węgiersku. W sam raz. Ceny nieco wyższe niż w samym Darłowie.
Pinokio serwuje dobre zapiekanki.

#5 anty4ever

anty4ever

Swojak

• PipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 15:10:29

Mozna zjesc smacznie w Darlowie. Ale gotuje sobie sam i po lokalach nie chodze.Jakosc serwowanych potraw pamietam tylko z doswiadczenia z zaplecza ;) .
Film moze i brutalny ale dobrze jest od czasu do czasu zejsc na ziemie.
Jesli chcemy zdrowo i czysto zjesc- bez dwoch zdan - tylko w dobrej restauracji. W dobrej przez duze D.
Nie ma tez przeszkod, by na krotki czas urlopu zmienic diete z pozytkiem dla zdrowia w okresie letnim, na wiecej 'surowizny' owocowo-warzywnej w ciagu dnia + ew. gotowy kurczaczek na wieczor dla rodzinki.
Wilk syty ( bo sam bedzie musial scierwo jesc ) i owca cala ( bo bedzie nie dosc ze zdrowa i nie wyrzuci pieniedzy w bloto, to i tez bedzie syta :) ).

#6 Klawdia90

Klawdia90

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:20:07

Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi :)

#7 anty4ever

anty4ever

Swojak

• PipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 00:03:40

Zdziwiła mnie tez wypowiedź pracowników San-Epidu tlumaczących dlaczego ludzie to robią - pazerność, chciwość właścicieli, oszukiwanie pracowników itd a gdzie tu kontrole tegoż San-epidu?

Mnie rowniez. Ale widac,ze twardo bronil koryta. Nie ma co.

Użytkownik anty4ever edytował ten post 21 lipiec 2012 - 00:03:53

#8 rekinek_86

rekinek_86

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 06:27:07

Ja jestem absolutnie zachwycona stosunkowo nową restauracją w Darłowie, mianowicie Baltic Korona przy apartamentach. Poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie, bardzo smaczne potrawy, przepięknie podane. Do tego bardzo atrakcyjne ceny. Jestem w szoku, że można tak dobrze i w zasadzie tanio zjeść w naszym Darłowie :-) Będę częstym gościem, i osobiście polecam i przyjezdnym i mieszkańcom - warto się wybrać! Szczególnie warto skusić się na tatar z łososia i polędwiczki flambirowane w brendy - super sprawa:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych