Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie w Koszalinie można zrobić badanie EMG ?

emg badanie Koszalin

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:58:49

Czy w Koszalinie można zrobić szybko prywatnie badanie EMG ?

W internecie są telefony ale nieaktualne.

Proszę o pomoc.

#2 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:15:16

Poliklinika ?

#3 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:53:51

Dziękuję,

właśnie jestem po badaniu w gabinecie na 1 Maja w Milenium, super gabinet i fachowy doktor. Dowiedziałam się o nim przez przypadek, bo to świeża sprawa. Dla potrzebujących telefon:

784 497 833.

#4 ~Kate~

~Kate~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 16:42:29

W jakiej cenie jest badanie na 1 Maja?

#5 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 08:40:01

Z tego co wiem to ceny zależą od rodzaju badania więc trzeba zadzwonić i się dowiedzieć. Ja za swoje zapłaciłam mniej niż poprzednio. Jestem po konsultacji w Bydgoszczy i lekarz powiedział, że w końcu mam wiarygodne badanie i nie będę musiała powtarzać.

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 08:42:34

Lepiej lekarza zapytać

#7 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:12:37

Jestem po poważnej kraksie na motorze, od wielu miesięcy cierpię i powoli wracam do jako takiego zdrowia. Co chwilę muszę mieć robione badania EMG. Jestem po kolejnym badaniu w gabinecie neuromedicare w Koszalinie. Tak profesjonalnego podejścia oraz delikatnie i fachowo zrobionego badania nie miałem. Wcześniej na samą myśl o tym badaniu słabłem. Dziękuję i polecam.

#8 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 07:27:42

Jestem po poważnej kraksie na motorze, od wielu miesięcy cierpię i powoli wracam do jako takiego zdrowia. Co chwilę muszę mieć robione badania EMG. Jestem po kolejnym badaniu w gabinecie neuromedicare w Koszalinie. Tak profesjonalnego podejścia oraz delikatnie i fachowo zrobionego badania nie miałem. Wcześniej na samą myśl o tym badaniu słabłem. Dziękuję i polecam.

Przyjechałem na chwilę z Niemiec  do Koszalina na różne badania. Zrobiłem EMG w gabinecie Neuromedicare na 1 Maja. Badanie udało się zrobić od ręki w dobrej cenie, pełny profesjonalizm. Dzięki za informację.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: emg, badanie, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych