Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE ZROBIC WESELE NA 100 OSÓB ?

311 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 05:18

Co tam jadłeś?
Podaj ceny bo mama ochote tam pojechać na obiad.
A mają tam dzicyznę?

Tam jest super!

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 06:45

Ja miałam wesele u Pani Kaczor w Świdwinie na ulicy Poznańskiej i było bardzo dobrze, cena była przystępna i jedzenia dużo i dobre. Znajomy miał w Gromniku i powiem szczerze, że cena była dużo wyższa a jedzenia mało i w trakcie wesela wychodziły pewene niejasności. Jeśli chodzi o Resko p. Sobcak to wiele osób odradza z powodu jedzenia, mało i zimne a to bardzo ważne.

#23 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 14:53

Ja miałam wesele u Pani Kaczor w Świdwinie na ulicy Poznańskiej i było bardzo dobrze, cena była przystępna i jedzenia dużo i dobre. Znajomy miał w Gromniku i powiem szczerze, że cena była dużo wyższa a jedzenia mało i w trakcie wesela wychodziły pewene niejasności. Jeśli chodzi o Resko p. Sobcak to wiele osób odradza z powodu jedzenia, mało i zimne a to bardzo ważne.

Brzydko tam;/ Mi akurat ten dom weselny kojarzy się z odrestaurowaną stodoła!Koło torów i blisko domów, niska sala. Trochę bezguście, ale niektórym to pasuje:)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 17:59

Miał ktoś wesele u Pana Kaczora przy ulicy Szczecińskiej?
Ładnie wyremontowany dom, pięknie wokół,zieleń, jak jedzie się drogą widać.

#25 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 20:41

Miał ktoś wesele u Pana Kaczora przy ulicy Szczecińskiej?
Ładnie wyremontowany dom, pięknie wokół,zieleń, jak jedzie się drogą widać.

PORAŻKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 06:18

Dlaczego porażka? Uzasadnij, bo dla ciebie może to być ''porażka'' dla innej osoby mało znaczący ''problem'', który nie ma wpływu na całokształt.

Jak organizacja pod względem obsługi? Jak jedzenie? A sala i pokoje ładne?

#27 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 21:26

Ja miałem wesele w technikum na sali w stołówce i było super!Sala odremontowana,duża i z klimatyzacją!Piękny park, więc można zrobić sobie sesje na miejscu z rodziną. Duży parking i oczywiście pokoje dla gości w niskiej cenie. Co do cateringu polecam p. Ogiejko -jednym słowem tanio, pysznie i na wysokim poziomie!!!Na weselu wyszedłem na plusie , bez przesady nie ma sensu robić weselicha zaczynając od kredytu np. w hoteliku (bo modnie niby)po 140 zł za osobe i się spłukać doszczętnie.Gdzie mało miejsca, pokoje drogie, zero terenu zielonego na jakiś spacerek jak się człowiek zmęczy:)Kiedyś byłem również gościem na weselu z jedzeniem od Włodarczyka-porażka i ceny masakra!!

Hej.odezwij się na moje gg mam parę pytań odnośnie cateringu i wesela w technikum.:)mój nr.gg:11858295...:)

#28 pndl

pndl

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 22:55

Młyn w Tarnowie.Oddali już wielką salę.Super miejsce, piękne, urządzone ze smakiem.Pokoje dla gości.Zobacz ich stronę internetową- młyn w Tarnowie pod Łobzem.

Byłem tam na 30 osobowej imprezce. WESELE = POLECAM. Zaje|>iste miejsce

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 14:17

Co sądzicie o domu weselnym przy ulicy Szczecińskiej?
Warto ?

#30 ~GOŚKA~

~GOŚKA~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 12:51

#31 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 12:56

JA BYŁAM JAKO GOŚĆ NA WESELU W GROMNIKU.BYŁO SUPER.DUŻO CIEPŁYCH DAŃ, MIŁA OBSŁUGA .POLECAM.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 13:34

JA BYŁAM JAKO GOŚĆ NA WESELU W GROMNIKU.BYŁO SUPER.DUŻO CIEPŁYCH DAŃ, MIŁA OBSŁUGA .POLECAM.

A może ktoś polecić jakieś miejsce na wesele ok 70 osób w KOSZALINIE??? Bardzo proszę o opinie...

#33 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 20:23

W 2008 roku braliśmy slub w miesiacu kwietniu na początku zaplanowaliśmy wesele w szkole podstawowej nr 2 ,bo gości planowalismy zaprosić 150 osób.Niestety ówczesny minister Giertych wprowadził zakaz na organizowanie imprez z alkoholem w szkołach i zostaliśmy bez sali.Wesele doszło do skutku ,obecnych gości w końcu było 113 i odbyło się w Słonowicach .Jedzenie super , zaproponowano nam stół wiejski -i cieszył sie on popularnoscią bardzo ,pokoje na górze dla gości przyjezdnych to było rewelacyjne rozwiązanie ,rano śniadanie stół szwecki ,mocna kawa i piwo dla zainteresowanych , planowlaiśmy wziąć firme dekoratorską ale nam odradzono za połowe ceny wykonano super dekorację nie odbiegającą od profesjonalnych .OD 14 -18 poprawiny. Uważam ,ze było super ,autobus wynajęty z pks załatwił sprawe odwozu gości miejscowych.Zostało jedzenia na tydzień więc nie ma co przesadzać ,więcej goracych przekąsek ,super orkiestra ( jeśli chcecie dam namiary na super facetów z koszalina) i zabawa przednia.Wiem ,ze teraz jest więcej sal w Świdwinie do wyboru wtedy została nam Słowiańska ,która niestety nie była spełnieniem moich marzeń .Życzę powodzenia , uwazam ,ze warto organizować wesele pomimo kosztów to niezapomnieny dzień . Prosze tylko nie liczcie na zwrot kosztów. Zorganizujcie fajne spotkanie życzliwych osób i tych mniej i cieszcie się własnym szczęściem .Pozdrawiam :rolleyes:

#34 ~reni~

~reni~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 20:28

Polecam nowo otwarte Agro w Toporzyku przy samym kosciele, koło Połczyna Zdroju.Organizują tam niesamowite imprezy okolicznosciowe min wesela.Super jedzenie, niesamowity wystrój.Polecam bo byliśmy na weselu u kuzynki.Rewelacja!!

#35 ~fantring for~

~fantring for~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 20:44

Dlamie nie ma lepszego miejsca na wesele jak Agroturystyka u Cudyków w Toporzyku.Ceny konkurencyjne i do tego smaczne domowe jedzenie.Polecam

#36 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 20:47

potwierdzam bylismy z meżem w Toporzyku na balu sylwestrowym było odjazdowo.Wyszliśmy o 7.00 rano.A jaka atmosfera. Również polecam

#37 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 07:26

a hotel-ik u Rybickich??robił ktoś tam wesele? proszę o opinięę

#38 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 07:54

a hotel-ik u Rybickich??robił ktoś tam wesele? proszę o opinięę

Byłem niedawno na weselu w Hoteliku. Sala ładna ale to wszystko-jedzenie tragedia. Nie smakowało mi /i nie tylko mi/, wiem, ze cena od osoby była wysoka, ale nie widać tego było po stołach parę plasterków wędlin jakieś zdechłe szaszłyki z grubo pokrojonej szynki !! Jedzenie non stop zimne nie wiem czy tak tam zawiedli czy ogólnie to tak wygląda. Ja bym odradzał

#39 ~MŁODA~

~MŁODA~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 10:08

a kto był lu robił w tym roku wesele w Słonowicach? bardzo prosze o informację...

#40 ~zlotko~

~zlotko~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 11:47

Przejrzałam ten wątek pobieżnie i nie wiem czy ktos juz pisał o Bukowcu? Siostra robiła tam wesele i jestem pod dużym wrażeniem. Jedzonko pycha menu za 150zł ale cud miód i orzeszki ;-)Fakt ze sala mała i na 100 to tak nie bardzo, ale jedzonko i obsługa super

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych