Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Giertych zaskakująco o Gawłowskim

Gawłowski

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PO kradnie i będzie kraść~

~PO kradnie i będzie kraść~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 20:49:23

"Zdaniem adwokata, ponieważ zarzuty wobec Gawłowskiego opierają się na wyjaśnieniach podejrzanych, to każdy z nich mógł "bezkarnie kłamać, gdyż podejrzany nie musi mówić prawdy".

A więc według PO - zabiłeś kogoś w rękawiczkach na oczach trzech świadków, to jesteś niewinny, ponieważ zeznaniami, które ciebie obciążają po prostu chronią swój tyłek, ponieważ mają zarzuty nieudzielenia pomocy... a więc są niewiarygodni - oczywiści według nadwornego obrońcy PO, który kiedyś za rządów PiS był ciągle wyśmiewany przez TVN i Wyborczą, a teraz jest ich gwiazdą.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 21:29:56

Dwóch z tych świadków jest powiązanych z PIS. Ich zeznania od razu nie mają zaufania społecznego.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 22:55:28

Dwóch z tych świadków jest powiązanych z PIS. Ich zeznania od razu nie mają zaufania społecznego.

Jesteś tępy, albo głupi, wybierz sam.Prawda w oczy kole.

#4 ~trial~

~trial~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 23:45:11

Przyszły proces przed sądem zapowiada się bardzo interesująco. Roman Giertych jako adwokat jest wystarczająco odważny, by przed sądem wyciągnąć wszystkie okoliczności wskazujące na fabrykowanie dowodów na niekorzyść Gawłowskiego  na etapie upolitycznionej prokuratury krajowej, na czele której stoi Święczkowski, jeszcze niedawno polityk PIS, wybierany z listy tej partii do Sejmu.

#5 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 23:59:17

Przyszły proces przed sądem zapowiada się bardzo interesująco. Roman Giertych jako adwokat jest wystarczająco odważny, by przed sądem wyciągnąć wszystkie okoliczności wskazujące na fabrykowanie dowodów na niekorzyść Gawłowskiego  na etapie upolitycznionej prokuratury krajowej, na czele której stoi Święczkowski, jeszcze niedawno polityk PIS, wybierany z listy tej partii do Sejmu.

Dokładnie tym bardziej, że mają atuty w postaci osób z PIS oczerniających zamieszanych w afery, które PIS zamiótł pod dywan. Będzie się działo, chyba że PISdzielcom jakoś uda się wycofać z tego rakiem.

PS

Wątpię aby Gaweł poszedł na kompromis, ugodę, sprawy zbyt daleko zaszły. Raczej pójdą za ciosem starając się całkowicie zdyskredytować osoby pomawiające.

Użytkownik rniski-second edytował ten post 22 styczeń 2018 - 00:07:02

#6 ~W o l f~

~W o l f~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 00:08:17

Giertych nie masz pojecia o swiadkach jacy będą zeznawać i o czym...to bedzie koniec kariery Giertycha i to pewne jak w banku,

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 09:07:15

Jesteś tępy, albo głupi, wybierz sam.Prawda w oczy kole.

Wybór: jesteś głupi, bo tępy. Pisiorku.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 09:53:11

Dworcowa 10 szkoda czasu a zmywaki czekają.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 10:37:00

Z tego, co ujawnił Giertych także  trzeci świadek  ma powiązania z PIS. Ktoś wie, o którym świadku mowa?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 11:52:42

Z tego, co ujawnił Giertych także  trzeci świadek  ma powiązania z PIS. Ktoś wie, o którym świadku mowa?

moze to Szewczyk????????????????????????

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 11:54:07

Po prostu ludzie nie mają zamiaru spędzić wiele lat w więzieniu za doktora g.

#12 ~PLE PLE~

~PLE PLE~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 12:55:38

Któż to ten działacz PIS? Młody, stary? Związany z rolnictwem?

#13 ~Gonzales~

~Gonzales~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:57:23

Ciekawe, przez lata ludzie PO nienawidzili Giertycha , Tusk kojarzył go nawet z faszystami , a  teraz ? Potwierdza to tylko teze , że  PO to ludzie  bez żadnych zasad.Oby jak najszybciej znikneli z polityki robiąc miejsce normalnej opozycji.

#14 Czytnik

Czytnik

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 14:05:03

Ciekawe, przez lata ludzie PO nienawidzili Giertycha , Tusk kojarzył go nawet z faszystami , a  teraz ? Potwierdza to tylko teze , że  PO to ludzie  bez żadnych zasad.Oby jak najszybciej znikneli z polityki robiąc miejsce normalnej opozycji.

To chyba dobrze, że ludzie zmieniają poglądy w funkcji czasu, tj. starzenia się. Czy chciałbyś patrzeć i antycypować świat w taki sam sposób, w jakich postrzegałeś go mając lat 15 czy 20? To by była tragedia. Giertych też dorósł. Pamiętam faceta, który budził we mnie wstręt za tępotę ideologiczną, teraz budzi sympatię za otwartość i inteligencję, choć przyznaję, że w zmianę trudno było i uwierzyć i zaakceptować  :-) 

Użytkownik Czytnik edytował ten post 22 styczeń 2018 - 14:10:46

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 14:08:34

Nie ma normalnej opozycji. Jest zbutwiała i przegnita PO, nieudacznicy z N i udający opozycję od Kukiza.

A, i jeszcze "z każdym mogę" PeSeL

#16 ~Gon~

~Gon~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 14:29:44

To chyba dobrze, że ludzie zmieniają poglądy w funkcji czasu, tj. starzenia się. Czy chciałbyś patrzeć i antycypować świat w taki sam sposób, w jakich postrzegałeś go mając lat 15 czy 20? To by była tragedia. Giertych też dorósł. Pamiętam faceta, który budził we mnie wstręt za tępotę ideologiczną, teraz budzi sympatię za otwartość i inteligencję, choć przyznaję, że w zmianę trudno było i uwierzyć i zaakceptować  :-) 

Doróśł ? do czego ? najlepiej obrazuje to nagrana rozmowa z  Nisztorem 2014 roku 

#17 ~atomowy kuter~

~atomowy kuter~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 16:45:07

"Nawet wieśniak Lepper nie wytrzymał,"

nazywasz kogos "wieśniakiem" a samemu kim jestes ?

#18 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 17:18:56

"Nawet wieśniak Lepper nie wytrzymał,"

nazywasz kogos "wieśniakiem" a samemu kim jestes ?

Dobre pytanie. Nie mam ziemi, nie pracuję na roli, nie wywożę taczkami gnoju i ludzi.

PS

Nie wszyscy pojmują to pejoratywnie. Chyba że wstydzą się swojego pochodzenia, zajęcia, kultury. Mój  teść był wieśniakiem, co nie przeszkadzało mu być b. porządnym człowiekiem. Gorzej gdy usiłują być kim innym, wtedy są zwyczajnie śmieszni, żałośni.

Użytkownik rniski-second edytował ten post 22 styczeń 2018 - 17:29:19

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 17:27:58

Dobre pytanie. Nie mam ziemi, nie pracuję na roli, nie wywożę taczkami gnoju i ludzi.

PS

Nie wszyscy pojmują to pejoratywnie. Chyba że wstydzą się swojego pochodzenia, zajęcia, kultury. Mój  teść był wieśniakiem, co nie przeszkadzało mu być b. porządnym człowiekiem.

PS

Nie wszyscy pojmują to pejoratywnie, chyba że wstydzą się swojego pochodzenia, zajęcia, kultury.

zabolala dupcia, ego  ? 

#20 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 17:33:50

zabolala dupcia, ego  ? 

Dlaczego? Nie przyjmuję tego do siebie. Padło pytanie, odpowiedziałem. To, że inni mają kompleksy nie jest moją sprawą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gawłowski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych