Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 08:53:31

Nie ma dnia, żeby ze względu na zanieczyszczenia wycofano nie wycofano jakiegoś leku. Powód jest jeden: w Polsce zaprzestano wytwarzania substancji czynnych, bo się nie opłacało. Teraz kupuje sie śmietnik w Azji i się opłaca. Każdą dostawę od tych brudasów trzeba doczyszczać, ale to się znowu nie opłaca, więc zagraniczni właściciele uważają, że Polak jakoś to łyknie.

#2 ~Ira~

~Ira~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 08:34:04

Można by tą informację pisać bardziej dostępne? Np. Data, co wycofano, na końcu powód wycofania i bez reklam co kilka linijek. Zastanawia też częstość i codzienność tych komunikatów. Skąd się bierze taka konieczność?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 15:19:47

Jak to jest możliwe że co kilka dni czytamy że jakieś leki wycofane bez przesady to jest niebezpieczne po co się.prowadzi badania nad lekami wprowadza się do obiegu a później że niby źle powinien ktoś za to beknac bo taka starsza osoba nie umie sobie w necie sprawdzić czy akurat ten lek co bierze jest bezpieczny

#4 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 15:21:32

Powinien ktoś za to odpowiadać w jakim świecie my zyjemu

#5 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 05:57:06

Informacja o wycofanym leku powinba pojawic się na pasku programów TV

#6 ~Ot Ola~

~Ot Ola~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 10:45:14

Dlaczego te informacje nie w TV . Ile osób tego nie przeczyta , zwłaszcza starszych . Firmy farmaceutycznej Mają długie macki .

#7 ~Latka~

~Latka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 10:49:45

Koniecznie informacja w TV . Dlaczego nie ma? Komu na tym zależy?

#8 ~Ja i ja~

~Ja i ja~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:35:08

Przecież samym aptekom zależy by takie wiadomości ugrzezly w czeluściach.... Potrafią sprzedać lek przeterminowany .. Ryzykują, za 10 zł lek przeterminowany wpycha jac pacjentowi ... Gdzie etyka. ...

#9 ~Bb~

~Bb~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 22:09:25

Jeden wielki syf ten gif bo najpierw te leki dopuszcza do obrotu a pozniej je wstrzymuje

#10 ~Tt~

~Tt~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:16:27

Już dość przestańcie truć ludzi , odpowiedzialni za ten syf powinni zostać publicznie powieszeni.

#11 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 10:02:13

A co zatem jest w składzie szczepionek?! I czy ktoś je szczegółowo bada pod kątem bezpieczeństwa? Koncerny farmaceutyczne robią z nami co chcą i testują na nas różne syfy, a jak się wyjdzie na jaw nieprawidłowość to po prostu wycofują daną serię bez konsekwencji.

#12 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 10:37:33

Pozamykać te żydowskie fabryki !!!

#13 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 10:43:51

W du*** mają ludzi. Mój Tato zmarł w zeszłym roku od brania tych żydowskich medykamentów. Czy nie da się nic z tym zrobić , jak wielu jeszcze umrze ??!!!!!

#14 ~Julekp~

~Julekp~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 10:55:18

A do więzienia kiedy tych wszystkich oszustów wykańczających ludzi powsadzacie?

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 12:55:41

Odszkodowania powinni ludziom wypłacac,opamietaliby się trochę może z tym syfem.

#16 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 15:47:26

Syrop pulneo reklamowany jest w tv. Ostatnio wczoraj

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 16:06:40

Firma Mylan producent 'leku' na zbijanie cholesterolu Lipanthyl, od niego mam chorą wątrobę, trzustkę, tarczycę i mam 2 nowotowry, ale winnych nie ma, sądzę się. Również ich lek Valsargen z rakotwórcxzym valsartanem tez łykałam. I od tych dwóch leków straciła zdrowie i 10 lat zycia. Jak pisał profesor Kartenbach, 'to jest mafia przestępcza". Inny uczony pisze, że te pseudoleki na zbijanie cholesterolu w ogóle nie powinny być dopuszczone jako leki.Cholesterolu nie wolno zbijać, to nie jest nasz wróg, ale przyjaciel. Im większy cholesterol tym jesteśmy zdrowsi i dłuzej żyjemy. Gangi przestępcze każazbijać cholesterol, i np. pani ma 180 i dostaje udaru. Inna dostaje przyniskim cholesterolu zawału. A GiF mimo to nie wycofuje tych trucizn. Za GIFa trzeba sie brac i to ostro, pod sąd. On je dopuszcza do zażywania.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 16:11:30

Odszkodowania powinni ludziom wypłacac,opamietaliby się trochę może z tym syfem.

Mam sprawę w sądzie i sądzę się o odszkodowanie. Adwokaci drwią ze mnie, pani mecenas zalewa się smiechem gdy żadam odszkodowania. To jest banda, której zyczę wszystkiego najgorszego. Firma Mylan to oszuści, odbieraja Polakom zdrowie. Prze rok był wycofany Valzek, teraz już dobry, a przez 10 lat go zazywałam i jestem po operacjach onkologicznych. Oni nas zabijają, Polaków jest za dużojak mówił Bolek

#19 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 16:28:39

To bardzo przykre skoro teraz wycofują , gdzie był inspektor jak wprowadzali ? Teraz wycofują tak ?

#20 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 21:57:29

Powinniśmy skarżyć wszystkich producentów tych prochów, do trybunału sprawiedliwości UE . Szczególnie Bo, to niemiecka firma odpowiedzialna za zagładę 6mln Polaków. Obecnie pewnie większy mają wynik swojej działalności eutanazji Słowian a szczególnie Polaków.Jeśli ktoś im ufa jest głuchy i głupi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych