Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


79 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Lechu~

~Lechu~
 • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 20:38:16

Wystarczył jeden opierdziel i akcja GK ludzie listy piszą , a Gawłowski odpowiada się skończyła.

#62 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 11:21:28

KATEGORYCZNY SPRZECIW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! APEL DO KOŁOBRZEŻAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gościu, wybudowanie wydłużonego rzekomo tylko o 10 km drogi ekspresowej do Kołobrzegu to rząd pieniędzy, które wystarczyłyby na kilkadziesiąt kilometrów drogi krajowej w dowolnym miejscu kraju. Kto powiedział, że Kołobrzeg ma mieć kolejną drogę szybkiego ruchu S-11, łączącą go z Koszalinem. Przecież obecnie jest krajowa "11" dopiero co po remoncie. Może jeszcze autostrady Wam potrzeba wzdłuż plaż??? Proszę nie robić ludziom wody z mózgu. Kołobrzeg jest już wystarczająco skomunikowany z drogami krajowymi, więc po co znowu droga szybkiego ruchu i to z dwoma węzłami?????????????????????.
Droga S6, o ile znajdzie finansowanie winna przebiegać jak najkrótszą drogą a nie, w nieznanym celu, zbaczać kilkadziesiąt kilometrów do Kołobrzegu, czego nie ma w stosunku innego miasta na jej planowanej trasie. Kołobrzeg to uzdrowisko i tu fabryk budować się nie będzie, tak więc argument, że S6 będzie szansą dla rozwoju inwestycji jest też chybiony. W pobliżu przebiega krajowa "6" a przez miasto "11". biegną też wojewódzkie 162 i 163. Co Wy chcecie zrobić z tego pięknego UZDROWISKA i kto ma w tym jaki interes ??????????????????????????? Dlaczego forowany jest najdroższy wariant przebiegu nowej S6, a nie niemal połowę tańszy wariant przebiegający po trasie starej DK "6" ?????????????????????????
Zwracam się więc do Kołobrzeżan, by przejrzeli na oczy i zaprotestowali gremialnie przeciw projektowi i budowie drogi S6 przez ich miasto. Nie dajmy się zwariować. Uważam, że głosy przeciwników też dotrą do decydentów i polityków podejmujących ostateczne decyzje w sprawie przebiegu drogi S6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego obecnie jest takie parcie na media w sprawie zdobycia finansowania, a wcześniej nikt nic na ten temat nie mówił i nie pisał. Nikt nawet nie pytał mieszkańców Kołobrzegu, czy mają jakieś uwagi do jej projektowanego przebiegu. Wówczas wszystko robiono po cichu, a teraz, kiedy decyduje się program budowy dróg na lata 2014-2020, to nagle szum, a ludziom wmawia się, że to dla ich dobra. Mam nadzieję, że rząd nie da się zwariować i zreflektuje się nie przyznając finansowania na ten poroniony pomysł "pewnej grupy zainteresowanych". Może warto czasami pochylić się nad opiniami zwykłych obywateli oraz spojrzeć na problem w kontekście problemów drogowych całej Polski, gdzie drogi są zdecydowanie bardziej potrzebne, niż ta droga S6, szczególnie z "dziwnym" przebiegiem przez Kołobrzeg. Nakręcający tę medialną nagonkę i rzekome lobbowanie za pilną budowę S6 w najdroższym wariancie i to skręcającym do Kołobrzegu, powodują nieodparte odczucie, że to typowy "skok na kasę" polskiego i unijnego społeczeństwa.Opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#63 ~antytuman~

~antytuman~
 • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 12:08:04

Drogi tumanie/tumanko.
S6 nie będzie "przez Kołobrzeg" ale KOŁO Kołobrzegu. Poza tym "wydłużenie" to raptem 10 km. DZIESIĘĆ, pojmujesz, gamoniu?!
Po trzecie: zamiast budować 2 drogi odległe od siebie o parędziesiąt km zrobią JEDNĄ.

To, co gamonie twojego pokroju proponują, to właśnie skok na kasę.

#64 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 14:26:44

racja maja wszystko tylko nie słuza Polsce i Polakom którzy im dali ta władze?????,tylko starym i nowym słuzba z Moskwy i Berlina?

#65 ~Sławek A~

~Sławek A~
 • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 18:12:04

racja maja wszystko tylko nie słuza Polsce i Polakom którzy im dali ta władze?????,tylko starym i nowym słuzba z Moskwy i Berlina?

Teraz napisz to poprawnie w jezyku polskim.

#66 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 09:50:01

NIE DLA S6 PRZEZ KOŁOBRZEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odezwały się widły i elektorat, tych którzy forsują poroniony pomysł budowy S6 z przebiegiem przez Kołobrzeg. Antytuman, to zapatrzony w siebie i pozbawiony własnego logicznego myślenia obywatel, który nie zważa na interes Polski a jedynie na swoją prywatę. Dlatego kilkanaście kilometrów, pozbawionego sensu, wydłużenia projektowanej drogi S6, dla niego nie mają żadnego znaczenia, ale nie wie, że przekłada się to w setki milionów wyrzuconych w błoto pieniędzy. Dla Antytumana liczy się tylko jego i jego popleczników interes a nie interes społeczny. Przecież co go obchodzi, że w kraju za te pieniądze możnaby zbudować bardziej potrzebne drogi. Ale co tu dyskutować. Normalni ludzie wiedzą o co chodzi i wierzą, że Rząd wie co robi i nigdy nie dopuści, by szemrane lobby odniosło sukces w tej kwestii. Pozostaje mieć nadzieję, że do roku 2020 nie znajdą się pieniądze na ten chory projekt. Pozdrawiam.

#67 ~kobra~

~kobra~
 • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 10:03:43

Spoglądanie do sedesu po wypróżnieniu wielu osobom nie wydaje się kuszące. Nic dziwnego, jednak to, jak wygląda kał, pozwala wstępnie ocenić funkcjonowanie nie tylko układu pokarmowego. Naprawdę wystarczy "rzut okiem". Warto to robić nawet wtedy, gdy nie obserwujemy żadnych niepokojących objawów ze strony organizmu. Nienaturalna zmiana konsystencji lub grubości stolca czy pojawienie się w nim nietypowych domieszek, to czasem pierwsze, ważne wskazówki nadchodzących kłopotów. Lepiej ich nie lekceważyć i zrobić badania kontrolne.
Prawidłowy stolec, nim opuści jelito grube i wydostanie się przez odbyt, przyjmuje formę jednolitej masy, o twardości plasteliny. Kał tak uformowany to znak, że proces trawienia najpewniej przebiegł prawidłowo na wszystkich odcinkach, substancje odżywcze zostały prawidłowo przyswojone, a odpady i wszelkie szkodliwe produkty przemiany materii usunięte.
Stolec zbyt luźny czy twardy oznacza, że kał opuścił układ trawienny w niewłaściwym czasie. Jakiś czynnik sprawił, że tzw. pasaż był za szybki lub zwolniony.
Ostra biegunka, która dopada nas nagle, zazwyczaj jest objawem infekcji wirusowej, bakteryjnej, bądź spowodowanej przez pasożyty. Kał jest płynny, wodnisty, niejednokrotnie z domieszkami śluzu, krwi (zwykle świeżej, czerwonej).
Zaparć nie wolno lekceważyć: zalegające resztki to fantastyczna pożywka dla bakterii chorobotwórczych, źródło nie tylko przykrych dolegliwości, ale i schorzeń. Byłoby idealnie, gdybyś wypróżniał się raz dziennie. Jeśli stolca nie ma od trzech dni, sprawa robi się już poważna. Jeśli nie wydalasz także gazów, pojawiają się silne bóle brzucha, wzdęcia, wreszcie wymioty, to może być nawet niedrożność jelit, zagrażająca życiu.
Niewielka ilość śluzu w kale, niezauważalna dla nas, jest potrzebna. Umożliwia odpowiedni poślizg w jelitach i prawidłowy pasaż treści pokarmowej.
Widzisz w stolcu kawałki marchewki? Niestrawioną kukurydzę, pestki arbuza, winogron albo groszek? A może nawet kawałki parówki? Niestrawione resztki to częsty powód stresu mam, obserwujących stolce swoich dzieci. Tymczasem rzadko oznaczają problemy ze zdrowiem.
Niepokoi cię, że twój stolec jest zbyt cienki? Taką sytuację rzeczywiście lepiej wyjaśnić.

#68 ~Nie dajmy się zwariować~

~Nie dajmy się zwariować~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 08:11:25

NIE DLA S6 PRZEZ KOŁOBRZEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak widać społeczeństwo jest podzielone w tej sprawie, która wywołuje u niektórych frustracje i skojarzenia sedesowe (jak u Kobry), czy tumanowe (jak u antyTumana). Na merytoryczne fakty przemawiające za tym, że projekt budowy drogi S6 z przebiegiem przez Kołobrzeg, jest pozbawiony sensu, a wręcz jest wyrzuceniem społecznych pieniędzy w błoto, wywołuje u im podobnych prezentowane frustracje. Całe szczęście, że większość społeczeństwa, a przede wszystkim decydencji w naszym rządzie nie ulegają takiemu lobby, które działa jedynie na rzecz prywatnych interesów lokalnych polityków i właścicieli ziemskich, zaślepionych jedynie zbiciem kapitału politycznego oraz potężnych pieniędzy do własnej kieszeni. Nikt tu nie myśli o naszym kraju jako całości. Jak mówią, każdy walczy o swoje, a w tym przypadku liczyć winien się interes nas wszystkich, by każdy zakątek Polski miał szanse na kawałek tego tortu. Wówczas wyrównają się szanse w poszczególnych regionach, bo wszyscy jesteśmy Polakami, a nie lepsi i gorsi. Może czas to zrozumieć!!!!! Dziwię się, że w te gierki włączają się lokalne media, które próbują manipulować opinią publiczną poprzez moderowanie wypowiedzi przeciwników budowy drogi S6. Proszę nie zapominać, że w dobie internetu nie ma możliwości wprowadzenia cenzury jak w czasach komuny. Wielokanałowość pozyskania informacji oraz jej przekazu pozwala obecnie na zaprezentowanie swojej opinii każdemu obywatelowi, i chyba o to chodzi w społeczeństwie obywatelskim. Mam nadzieję, i wszystko na to wskazuje, że i takie poglądy ma również rządząca PO, która w nazwie ma "obywatelska". Priorytety Rządu w tej kwesti, jak na razie są słuszne i pozostaję z nadzieją, że nawet jeżeli dojdzie do poparcia budowy S6 do 2020 roku, to jedynie w zmienionym wariancie przebiegu omijającym Kołobrzeg, co jednocześnie pozwoli na zaoszczędzenie setek milionów złotych.

#69 ~Sławek A.~

~Sławek A.~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 08:16:20

Nie spamuj trolu!

#70 ~nie dla S6 przez Kołobrzeg~

~nie dla S6 przez Kołobrzeg~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:04:12

Właśnie o takich frustracjach pisałem w poprzednim komentarzu. "SławekA." , to kolejny przykład na brak merytorycznych argumentów dla akceptacji projektu budowy S6, o ile wogóle, to już przez Kołobrzeg z pewnością nie. Dalszy komentarz jest zbędny.

#71 ~GOSĆ~

~GOSĆ~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:07:52

Właśnie o takich frustracjach pisałem w poprzednim komentarzu. "SławekA." , to kolejny przykład na brak merytorycznych argumentów dla akceptacji projektu budowy S6, o ile wogóle, to już przez Kołobrzeg z pewnością nie. Dalszy komentarz jest zbędny.

Ale żeś się uparł z tym Kołobrzegiem
Przecież nigdzie nie jest napisane, iż S ma przebiegać przez Kołobrzeg!

#72 ~nie dla S6 przez Kołobrzeg~

~nie dla S6 przez Kołobrzeg~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:16:41

http://www.gk24.pl/a...ZALIN/130429956 zapraszam do lektury.

#73 ~GOSĆ~

~GOSĆ~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:25:29

http://www.gk24.pl/a...ZALIN/130429956 zapraszam do lektury.

Widać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...

#74 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:30:15

Właśnie o takich frustracjach pisałem w poprzednim komentarzu. "SławekA." , to kolejny przykład na brak merytorycznych argumentów dla akceptacji projektu budowy S6, o ile wogóle, to już przez Kołobrzeg z pewnością nie. Dalszy komentarz jest zbędny.


Jak można z tobą merytorycznie dyskutować skoro odkopujesz wszystkie wątki na temat S-6 spamujesz je tą sama treścią ,w której jest masa bzdur ?

#75 ~nie dla S6 przez Kołobrzeg~

~nie dla S6 przez Kołobrzeg~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:52:25

Gościu, wybudowanie wydłużonego rzekomo tylko o 10 km drogi ekspresowej do Kołobrzegu to rząd pieniędzy, które wystarczyłyby na kilkadziesiąt kilometrów drogi krajowej w dowolnym miejscu kraju. Kto powiedział, że Kołobrzeg ma mieć kolejną drogę szybkiego ruchu S-11, łączącą go z Koszalinem. Przecież obecnie jest krajowa "11" dopiero co po remoncie. Może jeszcze autostrady Wam potrzeba wzdłuż plaż??? Proszę nie robić ludziom wody z mózgu. Kołobrzeg jest już wystarczająco skomunikowany z drogami krajowymi, więc po co znowu droga szybkiego ruchu i to z dwoma węzłami?????????????????????.
Droga S6, o ile znajdzie finansowanie winna przebiegać jak najkrótszą drogą a nie, w nieznanym celu, zbaczać kilkadziesiąt kilometrów do Kołobrzegu, czego nie ma w stosunku innego miasta na jej planowanej trasie. Kołobrzeg to uzdrowisko i tu fabryk budować się nie będzie, tak więc argument, że S6 będzie szansą dla rozwoju inwestycji jest też chybiony. W pobliżu przebiega krajowa "6" a przez miasto "11". biegną też wojewódzkie 162 i 163. Co Wy chcecie zrobić z tego pięknego UZDROWISKA i kto ma w tym jaki interes ??????????????????????????? Dlaczego forowany jest najdroższy wariant przebiegu nowej S6, a nie niemal połowę tańszy wariant przebiegający po trasie starej DK "6" ?????????????????????????
Zwracam się więc do Kołobrzeżan, by przejrzeli na oczy i zaprotestowali gremialnie przeciw projektowi i budowie drogi S6 przez ich miasto. Nie dajmy się zwariować. Uważam, że głosy przeciwników też dotrą do decydentów i polityków podejmujących ostateczne decyzje w sprawie przebiegu drogi S6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego obecnie jest takie parcie na media w sprawie zdobycia finansowania, a wcześniej nikt nic na ten temat nie mówił i nie pisał. Nikt nawet nie pytał mieszkańców Kołobrzegu, czy mają jakieś uwagi do jej projektowanego przebiegu. Wówczas wszystko robiono po cichu, a teraz, kiedy decyduje się program budowy dróg na lata 2014-2020, to nagle szum, a ludziom wmawia się, że to dla ich dobra. Mam nadzieję, że rząd nie da się zwariować i zreflektuje się nie przyznając finansowania na ten poroniony pomysł "pewnej grupy zainteresowanych". Może warto czasami pochylić się nad opiniami zwykłych obywateli oraz spojrzeć na problem w kontekście problemów drogowych całej Polski, gdzie drogi są zdecydowanie bardziej potrzebne, niż ta droga S6, szczególnie z "dziwnym" przebiegiem przez Kołobrzeg. Nakręcający tę medialną nagonkę i rzekome lobbowanie za pilną budowę S6 w najdroższym wariancie i to skręcającym do Kołobrzegu, powodują nieodparte odczucie, że to typowy "skok na kasę" polskiego i unijnego społeczeństwa.Opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#76 ~gościu~

~gościu~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 10:12:21

Widać, że ~nie dla S6 przez Kołobrzeg~ ma interes w tym, żeby trasa S6 nie powstała w wariancie kołobrzeski, gdyż inaczej nie wypisywał by takich głupot.

#77 ~nie dla S6 przez Kołobrzeg~

~nie dla S6 przez Kołobrzeg~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 10:20:39

No tak, merytoryka polegająca na obrażaniu, to znana z przeszłości metoda klasyfikowania społeczeństwa na tych co są z nami i mają rację oraz tych co tych racji nie mają, więc są tam gdzie stało ZOMO. Faktycznie są to merytoryczne argumenty !!!!!!!!! przemawiające o racjach zwolenników bezsensownego wydawania społecznych pieniędzy. Mam pytanie: dlaczego przed ustaleniem planowanego przebiegu drogi S6, nikt nie lobbował na jego rzecz, a było cichutko, a teraz kiedy okazało się, że bez lobbingu szanse na budowę S6 do 2020 roku są nikłe, to nagle zrobił się rwetes??????????? Czyżby coś poszło nie tak i spodziewane pieniążki mogą przejść koło nosa??????????? Nasz Rząd wydaje się patrzeć kompleksowo na interesy wszystkich regionów Polski, a nie tylko wąskiej grupy interesu, za co mu chwała. Mam nadzieję, że w tym kierunku pojedzie karawana, a psy ???..... niech szczekają. Pozdrawiam

#78 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 10:31:01

NIE DLA S6 PRZEZ KOŁOBRZEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak, merytoryka polegająca na obrażaniu, to znana z przeszłości metoda klasyfikowania społeczeństwa na tych co są z nami i mają rację oraz tych co tych racji nie mają, więc są tam gdzie stało ZOMO. Faktycznie są to merytoryczne argumenty !!!!!!!!! przemawiające o racjach zwolenników bezsensownego wydawania społecznych pieniędzy. Mam pytanie: dlaczego przed ustaleniem planowanego przebiegu drogi S6, nikt nie lobbował na jego rzecz, a było cichutko, a teraz kiedy okazało się, że bez lobbingu szanse na budowę S6 do 2020 roku są nikłe, to nagle zrobił się rwetes??????????? Czyżby coś poszło nie tak i spodziewane pieniążki mogą przejść koło nosa??????????? Nasz Rząd wydaje się patrzeć kompleksowo na interesy wszystkich regionów Polski, a nie tylko wąskiej grupy interesu, za co mu chwała. Mam nadzieję, że w tym kierunku pojedzie karawana, a psy ???..... niech szczekają. Pozdrawiam

#79 ~tuziemski~

~tuziemski~
 • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 21:41:10

Czyli o S11 możemy już zapomnieć, a S6 to mglista mglistość.

No i właśnie rząd dał do publicznej wiadomości plan budowy dróg ekspresowych... Do 2020 roku o S-6, czy S-11 ani widu, ani słychu. Przypominają się czasy, gdy za słynnego koszalińskiego posła SLD  straciliśmy województwo! Nie ma co  - mamy silnych lokalnych polityków, których siła przydaje się wyłącznie do rozdzielania lukratywnych stanowisk kolesiom...#80 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 07:43:24

W POLSCE  WŁADZE SAMORZĄDOWE TAK ,,POMAGAJĄ " LUDZIOM: Zostałam pokrzywdzona przez Platformę Obywatelską !!! W Sławnie w województwie zachodniopomorskim Zarząd Powiatu i ,,władza" z PO podjęli niezgodną z prawem Uchwałę na podstawie której chcieli mnie zwolnić z pracy . Odwołałam się do Wojewody i Wojewoda oraz Sąd Administracyjny przyznali mi rację, uznali , że ta uchwała jest niezgodna z prawem i nakazali Staroście jej wycofanie . I co z tego, że przyznano mi rację, skoro teraz nie mogę w spokoju pracować... Tak w naszym chorym kraju wygląda walka o przestrzeganie prawa! Mam nadzieję, że Wyborcy rozliczą tę lokalną ,,władzę" jak będą wybory w listopadzie!                                           

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: s11, S6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych