Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gm. Bobolice: W Drzewianach ładnie i smacznie :: zobacz komentowany artykuł

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert Drzewiany~

~Robert Drzewiany~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 14:21:48

a o jakich piękych terenach mówi szanowna Pani Sołtys co? o polach i krzakach? smiechu warte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 15:32:48

no tak... jest takie przysłowie: cudze chwalicie, swojego nie znacie... najlepiej siedzieć za granicą, nic ciekawego nie zrobić dla swojej miejscowości a innych komentować. Żal czy zazdrość??

#3 ~Robert Drzewiany~

~Robert Drzewiany~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 15:47:17

no tak... jest takie przysłowie: cudze chwalicie, swojego nie znacie... najlepiej siedzieć za granicą, nic ciekawego nie zrobić dla swojej miejscowości a innych komentować. Żal czy zazdrość??

ani żal człowieku, ani zazdrość ! Czego mam niby zazdrościć co ? siedzenia pod sklepem u B. i patrzenie na przejezdzajacych pijaczków ? hmmm A czy ja chwale ,,cudze,,? i co mam znac w tej wiosce co? slucham?

#4 ~Kasia z Koszalina~

~Kasia z Koszalina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 16:26:05

ani żal człowieku, ani zazdrość ! Czego mam niby zazdrościć co ? siedzenia pod sklepem u B. i patrzenie na przejezdzajacych pijaczków ? hmmm A czy ja chwale ,,cudze,,? i co mam znac w tej wiosce co? slucham?

A może jako człowiek przedsiębiorczy, zainicjowałbyś jakąś pożyteczną akcję dla swojej miejscowości??
Bo widzę, że masz trochę niespożytej energii, którą niepotrzebnie tracisz na krytykę i pyskówki.

ps. Macie bardzo ładne tereny, jeżdżę do Was na grzyby.
Popieram i serdecznie pozdrawiam ludzi czynu. :)

#5 ~Robert Drzewiany~

~Robert Drzewiany~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 17:53:42

[quote name='Kasia z Koszalina' timestamp='1330269965' post='640342']
A może jako człowiek przedsiębiorczy, zainicjowałbyś jakąś pożyteczną akcję dla swojej miejscowości??
Bo widzę, że masz trochę niespożytej energii, którą niepotrzebnie tracisz na krytykę i pyskówki.

ps. Macie bardzo ładne tereny, jeżdżę do Was na grzyby.
Popieram i serdecznie pozdrawiam ludzi czynu. :)

...i własnie jako człowiek przedsiebiorczy nie mam zamiaru pakować pieniążków w tą wiosk, gdyż przynosi same straty !! I dopowiadająć do tematu nie trace czasu na krytykę i pyskówki damulko z miasta i zbierająca grzyby. Jesli tak ci sie podobaja te tereny to dlaczego sie tu nie przeprowadzisz co ?? w gęęęęęę bie to zawsze człowiek mocny hih hih - paniusia jedna :)

#6 ~mieszkaniec teksasu~

~mieszkaniec teksasu~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 18:02:47

dziura zabita dechami maja jedna ulice przez ta dziure

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 21:38:06

"ani żal człowieku, ani zazdrość ! Czego mam niby zazdrościć co ? siedzenia pod sklepem u B. i patrzenie na przejezdzajacych pijaczków ? hmmm A czy ja chwale ,,cudze,,? i co mam znac w tej wiosce co? slucham?"

No nie wiem czego zazdrościć, a może tego że Pani sołtys osiąga jakiś swój zamierzony sukces, lub się realizuje, co niektórych kłuje w oczy, bo w twojej wypowiedzi widziałam jakąś zawiść. nie wszyscy muszą ją lubić i może nie jest idealna, ale przynajmniej sołtysowa coś chce zrobić dla wsi i jej mieszkańców a nie tak jak inni.
A co tylko w Drzewianach siedzą pod sklepem i piją?? A jaka patologia jest w Koszalinie!!!
I uważam, że tereny są piękne wokół jezior, piękne lasy i nawet te pola wiosną i latem mają swój urok. Wioska jest zadbana, wszystkiego może w niej nie ma, ale po to właśnie się promuje, żeby coś osiągnąć.

A i z tego co zauważyłam to nawet jest skrzyżowanie i 2 drogi się łączą więc taka "dziura zabita dechami, przez którą idzie jedna ulica" to już nie jest :) zresztą jest wiele pięknych miejscowości przy głównych trasach, takie "przelutówki" i mają jedną ulicę... to też dziury??!! :)

#8 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 21:48:58

A Jaśnie panującej niema na zdjęciu ? no co za nietakt ,jaka strata dla gminy.Nie wykorzystać takiej okazji,jaka szkoda.

#9 ~Kasia z Koszalina~

~Kasia z Koszalina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 21:51:08

~~Robert z Drzewian~~ Ty jednak jesteś DUPEK !!
Popieram i serdecznie pozdrawiam ludzi czynu. Trzymam kciuki :)

ps. Ciebie nie pozdrawiam!! BEZ ODBIORU !!
;)

#10 ~z okolic Bobolic~

~z okolic Bobolic~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 22:05:37

są piękne okolice, a dodatkową atrakcją będą na polach wiatraki :D
może to przyciągnie dodatkowych turystów ?????

#11 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 22:17:39

no i szacun dla wyróżnionych - a zazdrosnym mówmy stanowcze i zdecydowane "NIE"

#12 ~Kasia z Koszalina~

~Kasia z Koszalina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 22:26:04

są piękne okolice, a dodatkową atrakcją będą na polach wiatraki :D
może to przyciągnie dodatkowych turystów ?????

Pamiętaj, że marzenia się spełniają !!

#13 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 17:59:31

No nie wiem czego zazdrościć, a może tego że Pani sołtys osiąga jakiś swój zamierzony sukces, lub się realizuje, co niektórych kłuje w oczy, bo w twojej wypowiedzi widziałam jakąś zawiść. nie wszyscy muszą ją lubić i może nie jest idealna, ale przynajmniej sołtysowa coś chce zrobić dla wsi i jej mieszkańców a nie tak jak inni.
A co tylko w Drzewianach siedzą pod sklepem i piją?? A jaka patologia jest w Koszalinie!!!
I uważam, że tereny są piękne wokół jezior, piękne lasy i nawet te pola wiosną i latem mają swój urok. Wioska jest zadbana, wszystkiego może w niej nie ma, ale po to właśnie się promuje, żeby coś osiągnąć.

a to to chyba sama pani soltys pisala? buahahahahahahaha robert ma racje D.Z.I.U.R.A patologia bieda i nic wiecej a moze jeszcze dziadostwo? ;p

#14 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 20:57:45

A i z tego co zauważyłam to nawet jest skrzyżowanie i 2 drogi się łączą więc taka "dziura zabita dechami, przez którą idzie jedna ulica" to już nie jest :) zresztą jest wiele pięknych miejscowości przy głównych trasach, takie "przelutówki" i mają jedną ulicę... to też dziury??!! :)

OJ Pani Sołtys NIE ŁADNIE sama pisac TE TEKSTY !!!!!!!!! ale wiocha i wstyd !

#15 ~e.w.~

~e.w.~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 21:32:35

Weźcie wy się walnijcie w łepetyny wszyscy, kilkanaście lat wstecz nie było na wsi nawet chodników,kanalizacji itp a młodzież spędzała wolny czas na przystanku, szkoda wam wszystkim tego co się tam dzieje? szkoda wam że Hanka i pozostali dbają o tą wieś?

Ja uwielbiam przyjeżdżać na wieś, bardzo dobrze się tam czuję.

Tylko pustak będzie siedział bezczynnie czekając aż mu z Mopsu kasa spłynie.

Sami nic nie robicie i drugiemu żałujecie

A tak poważnie to podpisujcie się swoimi imionami czy nickami, bo podszywać się pod kogoś innego to żenujące i żałosne.

#16 ~boboliczanka~

~boboliczanka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 22:42:06

Weźcie wy się walnijcie w łepetyny wszyscy, kilkanaście lat wstecz nie było na wsi nawet chodników,kanalizacji itp a młodzież spędzała wolny czas na przystanku, szkoda wam wszystkim tego co się tam dzieje? szkoda wam że Hanka i pozostali dbają o tą wieś?

A tak poważnie to podpisujcie się swoimi imionami czy nickami, bo podszywać się pod kogoś innego to żenujące i żałosne.

#17 ~Kasia z Koszalina~

~Kasia z Koszalina~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 09:50:22

Wreszcie sensowna wypowiedź !!!
Do roboty krzykacze !!!

#18 ~robert sidor~

~robert sidor~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 15:03:05

a o jakich piękych terenach mówi szanowna Pani Sołtys co? o polach i krzakach? smiechu warte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~robert sidor~

~robert sidor~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 15:05:00

Nazywam Sie robert Sidor i tez jestem z drzewian ale to nie ja wypisuje te komentarze

#20 ~e.w.~

~e.w.~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 19:18:20

Nazywam Sie robert Sidor i tez jestem z drzewian ale to nie ja wypisuje te komentarze

TO PRAWDA, TO NIE ROBERT SIDOR WYPISUJE TE KOMENTARZE GŁUPIE, NIE MA POWODÓW BY WYPISYWAĆ TAKIE GŁUPOTY.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych