Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gm. Bobolice: W Drzewianach ładnie i smacznie :: zobacz komentowany artykuł

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~A.B.W~

~A.B.W~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 08:17:12

PRAWDA...

a salę byście jeszcze chcieli albo boisko???? jak nawet placu zabaw nie potraficie uszanować, zdewastowaliście go jak nic.

Jeszcze coś?

KONTROLA.Plac zabaw (DEWASTACJA NIE TYLKO PRZEZ DZIECI.ODBYWAJĄ TAM SIĘ TAKŻE IMPREZY WIEJSKIE)

#42 ~DO ABW~

~DO ABW~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 16:07:12

JASNE, TYLKO ŻE NIE MA NIGDZIE NAPISANE ŻE PLAC ZDEWASTOWANY ZOSTAŁ PRZEZ DZIECI.... CHODZI GŁÓWNIE O DORASTAJĄCĄ MŁODZIEŻ KTÓRA SPĘDZA TAM CZAS NA PALENIU FAJEK ITP.WAŻĄC PO KILKADZIESIĄT KG TAKI MŁODZIENIEC CZY PANNA SIADA NA HUŚTAWKI CZY BUJAWKI KTÓRE WŁAŚNIE SĄ PRZEZNACZONE DLA DZIECI. NIE PRZYPOMINAM SOBIE ABY NA ZABAWACH CZY IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH OSOBNIK DOROSŁY WSPNIAŁ SIĘ NA HUŚTAWKĘ. O TO CHYBA TUTAJ CHODZI CO ?
I TO CI WŁAŚNIE MŁODZIEŃCY I PANNY UPOMINAJĄ SIĘ O ŚWIETLICE????? WOLNE ŻARTY.

#43 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 19:15:08

Serdeczne gratulacje!
Zawsze marzyłam o tym ,by nieopodal założyć gospodarstwo agroturystyczne , ale los chciał inaczej:(
Mam nadzieję ,że jeszcze nic straconego i może kiedyś...
Nie trzeba patrzeć na innych i robić swoje- taka jest moja dewiza:)
Pozdrawiam.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 21:12:45

JASNE, TYLKO ŻE NIE MA NIGDZIE NAPISANE ŻE PLAC ZDEWASTOWANY ZOSTAŁ PRZEZ DZIECI.... CHODZI GŁÓWNIE O DORASTAJĄCĄ MŁODZIEŻ KTÓRA SPĘDZA TAM CZAS NA PALENIU FAJEK ITP.WAŻĄC PO KILKADZIESIĄT KG TAKI MŁODZIENIEC CZY PANNA SIADA NA HUŚTAWKI CZY BUJAWKI KTÓRE WŁAŚNIE SĄ PRZEZNACZONE DLA DZIECI. NIE PRZYPOMINAM SOBIE ABY NA ZABAWACH CZY IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH OSOBNIK DOROSŁY WSPNIAŁ SIĘ NA HUŚTAWKĘ. O TO CHYBA TUTAJ CHODZI CO ?
I TO CI WŁAŚNIE MŁODZIEŃCY I PANNY UPOMINAJĄ SIĘ O ŚWIETLICE????? WOLNE ŻARTY.

Nie róbcie propagandy, nic nie zostało zdewastowane . Dajcie czas sołtysowi - wszystko się dobrze zapowiada.

#45 ~...aha...~

~...aha...~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 13:24:07

...fajnie, fajnie i jeszcze bym wam podasłała panią Magdę Gessler,ona was wypromuje ...:)

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 14:12:04

...fajnie, fajnie i jeszcze bym wam podasłała panią Magdę Gessler,ona was wypromuje ...:)

Ile to jest w ludziach złośliwości. Pani Magda to showmenka , A NIE EKSPERT.

#47 ~e.w.~

~e.w.~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 15:29:48

NIE GŁUPI POMYSŁ Z TĄ MAGDĄ G.

POZDRAWIAM SUPER DRZEWIAŃSKĄ SOŁTYSOWĄ, TAK TRZYMAJ HANKA I NIE PRZESTAWAJ !

#48 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 15:51:05

Ile to jest w ludziach złośliwości. Pani Magda to showmenka , A NIE EKSPERT.

...to nie był sarkazm...proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą....koszalińska Fregata zaprosiła panią Magdę i mam nadzieje,że to pomoże im w promocji,czego i Drzewianom życzę ...

#49 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 14:08:53

a o jakich piękych terenach mówi szanowna Pani Sołtys co? o polach i krzakach? smiechu warte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#50 ~pani X~

~pani X~
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 14:15:32

Nie róbcie propagandy, nic nie zostało zdewastowane . Dajcie czas sołtysowi - wszystko się dobrze zapowiada.

#51 ~pani X~

~pani X~
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 14:24:05

hahaha To jest właśnie mentalnść ludzi z naszej pięknej wioski... Po pierwsze to nic nie zostało zniszczone, a to że niestety nie mamy miejsc gdzie młodziez może spotykać sie, a na naszym placu zabaw jest miejsce na ognisko to niby dlaczego nie mozna z tego korzystac..DEWASTACJA - ludzie nie znacie chyba znaczenia tego słowa... lepiej zajmijcie sie tymi śmieciami w lasach, albo innymi dewastacjami. Stare baby nie maja czym sie zająć i szukają sensacji... Ogarnijcie sie

#52 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 18:44:06

W Bobolicach się urodziłam , a mam lat 60 często wracam w te okolice na grób ojca.Pozdrawiam mieszkańców.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych