Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gmina Darłowo bez Kupracza!

wybory samorządowe Kupracz Wójt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 2222

2222

Uwaga na terrorystów moderujących forum GK24!!! Pros

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 12:53:39

Wszystkim zatrudnonym w gminie i zależnym od gminy za to że odważyli sie zaryzykować i pomogli usunąć aroganckiego wobec ludzi wójta Kupracza mój wielki szacun. To pierwszy ale zasadniczy krok do innej, lepszej gminy.  Od teraz wszystko jest w rękach pana Głażewskiego. Oby odważył się na dzień dobry oczyscić gminę z pozostałych członków rodziny "Kadafich" i wszystkich przybocznych wójtowych współignorantów.... Zobaczymy.   

Jeszcze raz wielki szacun.

#2 nemox75

nemox75

rybak

• PipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 14:32:55

Ludu Darłowa i okolic.

I ja się przyłączam z Koszalina-  wszystkiego najlepszego.

A Franka na śmietnik historii - tam gdzie inne betony.

#3 Graz34

Graz34

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 15:26:03

nie zapominajcie, że wyborcy Wójta także zostali w gminie

fortuna kołem się toczy

#4 kawosz

kawosz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 12:39:10

Nareszcie, bo i wstyd i już nawet przestało śmieszyc

#5 AvB

AvB

Swojak

• PipPipPipPip
  • 719 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 14:57:25

Kto teraz będzie wygrywał przetargi na remonty i budowy??

#6 kujawiaczek

kujawiaczek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 308 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 14:54:24

Gratuluję mieszkańcom Gminy Darłowo.

Natomiast współczuję miastu Darłowo za ich większościowy wybór obecnych radnych PO na czele z wodzem. 

Nadejdzie czas, że po pięknych uliczkach, deptakach, obwodnicach a i śmietnikach będą sie snuć bezrobotni, głodni i sfrustrowani mieszkańcy zachodząc w głowę; co sie stało w królestwie Eryka, że nastąpił taki stan rzeczy?  A miało być tak pięknie, świetliście , rajsko..

Dług rośnie, przemysł znikł,młodzi uciekają za granice, obietnice wyborcze pozostają wciąż obietnicami. Tylko garstka społeczeństwa dorabia się majątku jak w opisanych postach PO-wyżej. Reszta społeczeństwa pracująca w poniżających warunkach; umowy śmieciowe, na czarno, wynagrodzenie to jałmużna na przetrwanie, opieka zdrowia ,szkolnictwo, kultura na żenującym poziomie. 

Czy tak ma wyglądać demokracja? Czy tak ma wyglądać świadomość społecznopolityczna?

A obecne wybory ....? Żenada!

Jeden z naukowców stwierdził;  cytuję  "obecny stan rzeczy na terenach Zachodniopomorskich wynika z różnorodności napływowej ludności, braku kulturowej, pokoleniowej więzi. Społeczeństwo czuje się w obecnej sytuacji zagubione i niepewne swej stabilności, egzystencji. To jest główny powód takiej a nie innej orientacji polityczno-społecznej podatnej na manipulację medialną"

Użytkownik kujawiaczek edytował ten post 19 listopad 2014 - 15:13:11

#7 gargamel

gargamel

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 17:50:51

o co Tobie kujawiaku chodzi? pracy nie ma w całym kraju demokracja jest bo o nią walczyliśmy i dlatego możemy wyjeżdżać! Na wybory poszli ludzie, a nie barany pchane na rzeź i to właśnie ludzie głosowali! na takich a nie innych. Czemu? pytaj ludzi ale ich nie obrażaj. Czasy PZPR się skończył,y gdzie 100% ludności głosowało na tę właśnie partię. W innych krajach też nie ma pracy, kryzys ale to raczej przez politykę prowadzoną przez te NAJwiększe światowe głowy państw największych i najwięcej mogących. O braku kultury i więzi to pisz tylko w swoim imieniu bo mnie i mojej rodzinie jej nie brakuje, a mieszkam tu od urodzenia. Jeżdzę też do pracy za granicę, tu takich pieniędzy bym nie miał. Popytaj najpierw naszych przedsiębiorców dlaczego tak mało ludziom płacą, a w sezonie też nie jest lepiej. I kto tu ludzi w bambuko robi? popytaj tych co w sezonie pracują jakie kokosy zarabiają!

#8 kujawiaczek

kujawiaczek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 308 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 20:05:43

Gargamel....proszę przeczytaj uważnie jeszcze raz mój post a potem swój.

Mam nadzieje , że potrafisz odróżnić czym jest więź kulturowa grupy społecznej od kultury osobistej.Ponadto nie napisałem o osobistej, indywidualnej kulturze. Kulturę należy rozumieć jako tą którą krzewią, media, oświata itp. To chyba oczywiste.

Ponadto muszę jeszcze dodać drobne wyjaśnienie do mojego poprzedniego wpisu; pisząc,że szkolnictwo jest na niskim poziomie nie miałem na myśli indywidualnych nauczycieli , którzy edukują młodzież z powołaniem, pełnym oddaniem ale ogólnie poziom szkolnictwa.

Bez urazy co do reszty Twej  odpowiedzi; masło maślane...

#9 Graz34

Graz34

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 11:26:38

kujawiaczek skąd masz ten cytat, nie ma w sieci

zapominacie o faktach

- czy gmina po tych wyborach jest w takim stopniu jak wcześniej samodzielna? pomijając kto zyskał większość w tej gminie, w całym powiecie jest wyraźna zmiana na zdominowanie przez jedno z ugrupowań (mające jak wiadomo wyłączność na np. środki zewnętrzne czy podejmowanie większości decyzji od dróg po oświatę) 

- piszecie o kryzysie, ale czy jest szansa żeby coś zmienić dla ludzi, kiedy samorząd dysponujący największymi finansami w regionie wybrał sobie znany kierunek i tam będzie na pewno przeznaczać środki? 

- w końcu miejsca pracy, mają podobno powstać w wybranych miejscach, bo znajdzie się chętny inwestor..

ale znowu czy nie będzie tak, że obróci się ogromnymi kwotami, miejsca te może powstaną ale formalnie na papierze (z uwagi na spełnienie m.in. wymogów jakiś ulg itd). Tylko miejscowi przedsiębiorcy będą mieli konkurencję, z którą nie będą mieli szans rywalizować?

i wtedy pojawi się stanowisko świeżo Wybranego, że takie są widocznie czasy, lokalni przedsiębiorcy zaś do nich się nie zdołali dostosować

Użytkownik Graz34 edytował ten post 23 listopad 2014 - 11:29:32

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory samorządowe, Kupracz, Wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych