Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Godzina "W" w Bornem?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 marek123

marek123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 20:40:36

Wstyd i hańba dla przedstawicieli miasta.

Godzina 17, wszyscy czekają na syreny a tu co? NIC!

Pani burmistrz, była nauczycielka HISTORII, wstyd żeby miasto nie zadbało o tak ważną sprawę!

#2 sn..k

sn..k

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 19:08:16

Wstyd i hańba dla przedstawicieli miasta.

Godzina 17, wszyscy czekają na syreny a tu co? NIC!

Pani burmistrz, była nauczycielka HISTORII, wstyd żeby miasto nie zadbało o tak ważną sprawę!

Nie podniecaj się,bo sobie zrobisz krzywdę.Zapominasz się do jakich celów   używa  się syren alarmowych.

#3 alan

alan

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 00:41:26

sn.k Czy dobrze odczytałem?Sukin kot.

Czytając teść twoje go wpisu /stronnik obecnych władz./Użycie syren w celu upamiętnienia Powstania Warszawskiego jest nadużyciem.

Wszyscy prezydenci Warszawy i nie tyko wyrażali swój patriotyzm stojąc na baczność gdy o godz.17 syreny alarmowe "wyły"..

Nalezy przypomnieć jak odbyła się rocznica 11 listopada w Bornem Sulinowie.Żenada.

#4 sn..k

sn..k

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 12:00:12

sn.k Czy dobrze odczytałem?Sukin kot.

Czytając teść twoje go wpisu /stronnik obecnych władz./Użycie syren w celu upamiętnienia Powstania Warszawskiego jest nadużyciem.

Wszyscy prezydenci Warszawy i nie tyko wyrażali swój patriotyzm stojąc na baczność gdy o godz.17 syreny alarmowe "wyły"..

Nalezy przypomnieć jak odbyła się rocznica 11 listopada w Bornem Sulinowie.Żenada.

Czy ja kogoś obrażam,ja stwierdzam fakt że sygnały syren alarmowych służą czemu innemu,i używanie niezgodnie z prawem jest karalne.Są inne sposoby aby okazać swój patriotyzm .A propo nie jestem stronikiem nikogo .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych