Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ch4~

~ch4~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 14:19:59

Jedliński przebolałem ten pawilon na rynku staromiejskim przebolałem plac na manhatanie  ale z tym centrum pielgrzymkowym to już przegiełeś bagiete STRASZNIE!!!Ludzie cos z tym trzeba zrobić!!!Jak ja nienawidzę tych fałszywych katoli robiących raban na pogrzebach i tego zakłamanego kleru tuszującego afery pedofilskie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 14:25:35

Nic mnie dziś tak nie zdenerwowało jak ta wiadomość. Nie mam nic przeciwko siostrom ale nie czemuś takiemu wole by tam było miejsce dla rodzin pod wypoczynek, a nie koszmarek architektoniczny wypełniony bandą fanatyków religijnych.

Jak się znajdzie chętny do pociągnięcia sprzeciwu i zrobi fan page by zebrać się i zaprotestować to przyjdę całą rodziną.

#23 ~aals~

~aals~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 14:30:53

PO bolszewia toczy pianę z pyska a w mym serduszku, radość tryska. :)

#24 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 14:34:38

Siostryczki to najmniej mają tu do powiedzenia i pewnie nie bardzo orientują się o co w tym wszstkim chodzi. Za tym całym mechanizmem stoi  sztab fachowców , biskupów i ich ludzi, którzy krok po kroku uwłaszczają się na publicznym majątku i czerpią zyski z tego , a nawet dostają publiczne pieniądze na finansowanie swoich ------- "prywatnych" folwarków. Całkowita zgoda ,że taka pomoc gminna powinna być na ostatnim miejscy wydatków miasta.

#25 ~kurorciarz gąskowy~

~kurorciarz gąskowy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 14:47:40

Już wolę żeby dofinansowywali siostry zakonne niż jakieś deb***ne festiwale w amfiteatrze.

Już wolę żeby dofinansowywali siostry zakonne niż jakieś deb***ne festiwale w amfiteatrze.

Niemicki zakon,  już kiedyś sprowadzono  takich do Polski a później były problemy

ps. sama jak chcesz to płać inni podatnicy potrzebują innej rozrywki

#26 ~chetnny na kupno tej dzial~

~chetnny na kupno tej dzial~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 15:15:00

gora chelmska dzis szaleje tancza k...y i zlodzieje to sa slowa nuconej dwniej piosenki .to jest bez prawie co wyprawiaja te siostrzyczki chyba ze tak jak w tej piosence siostrzyczki to k...y a biskupi i ksierza to zlodzieje teren ten powinien zostac sprzedany czyli miasto powinno oglosic przetarg i wtedy by sie okazalo kto i czy sanktuarium a moze burdel albo jeszcze lepiej poddac pod glosowanie

#27 ~Wiecej tolerancji!~

~Wiecej tolerancji!~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 15:15:00

Hm, to faktycznie zrobcie sobie fanpage i glosujcie, robcie protesty, zobaczymy czy choc 100 osob na manifestacje przyjdzie. Mam wrazenie, ze ateisci i komunisci regularnie przebywajacy na tej stronie uwazaja, ze Katolicy nie placa podatkow (mimo, ze stanowimy 90% tego narodu), nie daja na tace (tak, wlasnie stamtad ma kase Kosciol - z DOBROWOLNYCH ofiar), ogolnie sa pedofilami (mimo, ze wg.statystyk najwiecej pedofili jest wsrod gejow oraz nauczycieli WF - jak to sie ma do nieustajacej propagandy lewakow? jak to poczciwy gej z sasiedztwa rznie male dzieci!?) i sa na utrzymaniu Panstwa, ktore reprezentuje forumowicz, ktory nie zyczy sobie by dokladac sie z JEGO kieszeni. Ustalmy wiec, ze z TWOJEJ kieszeni forumowiczu idzie na szkolenia i ustawy dla gejow, edukacje seksualna w szkolach, a z mojej na centrum pielgrzymkowe i wszyscy beda zadowoleni. Co ja gadam, statystyczny forumowicz GK nigdy nie bedzie zadowolony.

#28 ~kosliner~

~kosliner~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 16:38:44

No prosze...trzeba bylo prawie 70 lat, zeby komus przyszlo do glowy (albo siegnal do historii) sprobowac przywrocic dawna swietnosc Der Gollenberg i jej atrakcje... Eeech...liebe Gott sieht alles...

#29 ~po.paprancy~

~po.paprancy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 18:12:56

no prosze prawie 170 tys zl dofinansowania dla siostrzyczek a ja sie chcialbym dowiedziec ile pieniedzy dzieci dostaj dofinansowania do obiadow p.prezydent szasta kasa na lewo i prawo a u biednych bieda juz nawet przestala piszczec

#30 ~po.paprancy~

~po.paprancy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 18:13:24

no prosze prawie 170 tys zl dofinansowania dla siostrzyczek a ja sie chcialbym dowiedziec ile pieniedzy dzieci dostaj dofinansowania do obiadow p.prezydent szasta kasa na lewo i prawo a u biednych bieda juz nawet przestala piszczec

#31 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:08:46

Jak Góra Chełmska i Turystyka, to co będzie ze stadionem w latach 70' ubiegłego roku tam właśnie żyło społeczeństwo  Koszalina.Jak znam  życie Kler i to zabierze. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:09:35

Ziemię chyba dostały za symboliczną złotówkę. Dla mnie skandalem jest, że tak piękne miejsce oddano we władanie de facto koscioła. Zobaczymy sie przy urnie kochane PO-  kosciołowi  prezenty a nam podwyżka podatków lokalnych. Dziękujemy juz wam.

#33 ~aaaaa~

~aaaaa~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:25:19

Komuchu z jakiej racji miasto mialoby dokladac do jedzenia komus? Niech ich rodzice im kupia zarcie. Wzglednie moga isc do Caritasu i jedzenie jak najbardziej dostana bo my Chrzescijanie nie jestesmy tak zawistni jak Ty, ja moge Cie nie znosic ale ostatnia kromke chleba Ci dam.

#34 ~Gollenberg~

~Gollenberg~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:37:08

Bardzo dobrze się stało. Piękne miejsce ale od czasów kiedy tu przyszliśmy nasze władze stopniowo doprowadziły to do ruiny. Kiedyś było boisko piłkarskie na którym rozgrywał mecze ligowe koszaliński TUR. Były korty tenisowe, był tor saneczkowy, był amfiteatr, była także restauracja czy poniemiecki pomnik z wielkim krzyżem.  Do dzisiejszych czasów pozostała jedynie samotna wieża i gdyby nie siostry nie byłoby też tego bardzo ładnie zagospodarowanego zakątka. Widać,że się bardzo starają i chwała im za to. Cieszę się ,że miejsce tętni życiem i z roku na rok pięknieje. Wyremontowano wieżę ,teraz powstaje nowy obiekt który tam bez wątpienia jest potrzebny. Cóż jeśli ktoś nie potrafi wypoczywać w cieniu krzyża to ma do wyboru wiele innych miejsc, bo Góra Chełmska to nie tylko jej szczyt ale pasmo ciągnące się od ul Gdańskiej aż po jezioro Policko na drugim końcu miasta.  

#35 ~jak w temacie~

~jak w temacie~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:44:35

Bardzo dobrze się stało. Piękne miejsce ale od czasów kiedy tu przyszliśmy nasze władze stopniowo doprowadziły to do ruiny. Kiedyś było boisko piłkarskie na którym rozgrywał mecze ligowe koszaliński TUR. Były korty tenisowe, był tor saneczkowy, był amfiteatr, była także restauracja czy poniemiecki pomnik z wielkim krzyżem.  Do dzisiejszych czasów pozostała jedynie samotna wieża i gdyby nie siostry nie byłoby też tego bardzo ładnie zagospodarowanego zakątka. Widać,że się bardzo starają i chwała im za to. Cieszę się ,że miejsce tętni życiem i z roku na rok pięknieje. Wyremontowano wieżę ,teraz powstaje nowy obiekt który tam bez wątpienia jest potrzebny. Cóż jeśli ktoś nie potrafi wypoczywać w cieniu krzyża to ma do wyboru wiele innych miejsc, bo Góra Chełmska to nie tylko jej szczyt ale pasmo ciągnące się od ul Gdańskiej aż po jezioro Policko na drugim końcu miasta.  

gora to gora a pasmo to pasmo . wszystko zniszczone od czasu polskiej wladzy .

wstydze sie.

#36 ~Ferdek Kiepski~

~Ferdek Kiepski~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:46:51

Gościu z Pogodnej, Już kiedyś ci pisałem co masz zrobić. Zamiast ślęczeć i tracić czas przed komputerem łopata w łapy i pozasypuj te dziury na drodze. Sąsiedzi będą zadowoleni leniu przbrzydły. Czasy komuny się skończyły, czas brać się do roboty. 

#37 ~Edi~

~Edi~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:48:34

Dziwie sie, ze w narodzie polskim jest zaledwie okolo 5 % ateistow ale szczekaja i ujadaja w kazdym temacie niczym ten przymulony gosc z Pogodnej, ktoremu zrobie kupe pod domem. Macie jakies kompleksy? Miejsce nierozwiazalnie zwiazane z kosciolem i katolikami, codziennie po kilka autokarow przyjezdza zwiedzac i nie ma sie nawet gdzie herbaty napic. Jest w miescie 100 ze tak ujme - "ateistycznych" miejsc, galerie handlowe, park, zalew, hala, filharmonia, stadion sklepy, ratusz, dyskoteki i raptem kilka kosciolow i Gora Chelmska - a i tak ateistom jest zle. Pamietajmy, ze to nie margines tworzy ogol - czesciej to ogol wyklucza margines - i skoro ludziom pasuje tam przyjezdzac i sie modlic to wam wara od tego. Nikt nie bedzie was na kolanach prosic zebyscie laskawie odwiedzili to miejsce. I to wlasnie ateisci okazuja tu wielka NIETOLERANCJE - poniewaz w centrum pielgrzymkowym na pewno nie bedzie dzielenia na wierzacych i niewierzacych i nawet szczekajace tu kundelki wody dostana.

Zapomniałes pajacu katolickim o tym, że Polska to nie państwo kościelne i nie ma w nim 95% katolików, otwórz oczy i zobacz jaka jest frekwencja w kościołach oraz średnia wieku zebranych tam ludzi, koscioły nie pekają w szwach a wręcz przeciwnie, świecą pustkami z roku na rok, a ci którzy tam jeszcze chodza to w większości ludzie starsi. Tacy sami zresztą przyjeżdzają na Chełmską, głównie emerytura i starszyzna. Ponadto to, że ktoś jest niewieżący to nie znaczy, że jego miejsce jest w jakis centrach handlowych czy innych miejscach taniej rozrywki. Góra Chełmska to miejsce, które powinno być związane z przyrodą, naturą, rekreacją i wypoczynkiem, a nie prywatnym królestwem sekciarzy spod znaku krzyża.

#38 ~bbbbb~

~bbbbb~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:56:02

aaaaa pajacu, wiesz na czym polega życie?, nie można dawać za darmo, na wszystko trzeba sobie zapracować...a skoro jesteś taki szlachetny to oddaj kompa komuś kto potrzebuje....albo wypłatę...

#39 ~precz z klerem~

~precz z klerem~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 20:01:04

Żałosne jest to jak chiwa jest ta sekta w czarnych sukienkach, najwyższa pora aby ta zakłamana instytucja sie wreszcie skończyła ale ... nie w Polsce, tylko w tym zacofanym kraju dalej kłania sie w pas, daje wszystko w ręce opowiadaczy bajek z spod znaku krzyża i opowiada bajki, że 95% kraju to katolicy. Tylko czemu tak pusto w tych kościołach, wszyscy wierzą tylko w kościele nie byli, a księżą uczą nie popełniac grzechów które sami popełniają i zabawa trwa w najlepsze.

#40 ~aals~

~aals~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 20:05:10

PO bolszewio a może zainteresujecie się historią tej góry? POzdro dla GW.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych