Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Goście z sanatorium Bałtyk narzekają :: zobacz komentowany artykuł

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Balbina~

~Balbina~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 18:56:27

witam wszystkich. jak tam naprawde jest. jade w październiku, i mam obawy, jak czytam te opinie. nie che byc w bloku nr 2/ tym gorszym/ dlaczego mam byc traktowana gorzej, czy mozna prosic o pokój w pierwszym " luksusowym" budynku i czy mozna przyjechac dzien wcześnie. mam nadzieje, że zabiegi bedą zadawalające , a panie pielegniarki przyjazne kuracjuszowi. a może tance tez tam są dziekuje za odpowidź.

#82 ~Kali~

~Kali~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 20:14:19

Właśnie wróciłem z trzytygodniowego pobytu w świnoujskim "Bałtyku". Podsumuję wiec ten pobyt:

Strona medyczna na wysokim poziomie. Opieka lekarska i pielęgniarska uprzejma i skuteczna.

Kadra terapeutyczna profesjonalna i uprzejma.

Wyżywienie - jak na obecne warunki - dobre. Posiłki smaczne i wystarczające ilościowo.

Niestety nie mogę nic pozytywnego powiedzieć o recepcji. Jako-tako można było dogadać się tylko z jedną recepcjonistką. Nie wiem po co "dyżuruje" tam pani o blond włosach. W jej słowniku istnieją tylko odpowiedzi: Nie, Nie wiem, Nie ma, udzielane wybiórczo jak od zaprogramowanej kukły.

Podczas rozmowy odbytej przed wyjazdem  dowiedziałem się, że w szpitalu/sanatorium jest dostępny sygnał internetowy WiFi. Po przyjeździe rozczarowanie - sygnał dostępny był tylko obok recepcji i to tylko przez tydzień. Potem zepsuł się router i zabrakło internetu - stan taki trwał do końca naszego pobytu. Kiedy z daleka zobaczyłem instalację routera, nie zdziwiłem sie wcale. Router był rzucony "jak śmieć" i zaplątany w kable w szafce u stóp recepcjonistki. Wcale sie nie dziwię że popsuł sie. Poza tym jego umieszczenie przy podłodze spowodowało ograniczenie zasięgu, stąd sygnał był dostępny tylko w sąsiedztwie recepcji. A gdyby tak postawić go np na pobliskiej szafie, sygnał dotarłby prawdopodobnie do pokoi hotelowych.

Poza tym podejście informatyka do pracy - żenujące. Żadnej reakcji na zgłoszoną awarię. Chyba w jego mniemaniu im dłużej trwa awaria, tym lepiej... 

Tak więc o "Bałtyku" dwie skrajnie się różniące opinie. Dziwi mnie, że pani "blondynka" i informatyk jeszcze pracują i pobierają wynagrodzenia za "antypracę". I to w dobie, kiedy setki chętnych do pracy i kompetentnych ludzi czeka w bezrobociu...

#83 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 21:15:59

Może ktoś jedzie do swinoujscia 07 października... Z Radomia

#84 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:30:13

Byłam w tym roku (2016) w Sanatorium "Bałtyk" w Świnoujściu w pełni sezonu letniego.

Kadra medyczna - profesjonalna i miła, tylko nie potrafi lub nie chce poradzić sobie z osobami palącymi w pokojach. Obsługa jadalni - miła. Posiłki - dobre i w wystarczającej ilości. Obsługa pokojowa - profesjonalna i miła. Recepcja - sympatyczna, ale uważam, że powinna przy doborze osób do pokoi zadawać pytania, czy jest się osobą palącą tytoń. Pozwoliłoby to uniknąć wiele konfliktów.

Winda - w części zabiegowej budynku, czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00 - 18:00; w soboty czasami udało się do 13:00; w niedzielę zamknięta. Tu przyjeżdżają osoby chore, m.in. ja - chora na astmę i wieńcówkę z problemami układu krążenia. Pokonanie 68 schodów od parteru do III-ego piętra, kilka lub kilkanaście razy dziennie, to wyczyn dla sportowca a nie dla chorych ludzi.Ponoć ma być remont, miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

Pokoje - wiele materacy do wymiany, bo druty w boki się wbijają; wypożyczenie na 3 tygodnie z recepcji: TV-opłata 84 zł; czajnik -21 zł. Fajna sprawa to stojące suszarki i 2 ręczniki na zabiegi.

Łazienka - stare płytki mi nie przeszkadzały, ważne aby czysto było; woda ciepła bez ograniczeń.

Na korytarzu dwa czajniki- kilka popsuło się.

Uwaga- pokoje od strony ulicy- okropny hałas przez całą dobę. Służby miejskie i policja powinny pilnować aby godziny ciszy nocnej były przestrzegane, tego nie było. Ja nie przespałam spokojnie ani jednej nocy.

Współlokatorkę miałam ok.,bo same dobrałyśmy się.

Może w przyszłości jeszcze  skorzystam z usług tego sanatorium, ale tylko po sezonie letnim a najlepiej chyba będzie zimą.

Pozdrawiam kadrę i pensjonariuszy sanatorium "Bałtyk" w Świnoujściu.

#85 ~j23~

~j23~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 06:40:33

Tylko tutaj mozliwe .

Wieloosobowe pokoje dla obcych sobie ludzi .

Wiocha .

#86 nicole

nicole

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 październik 2016 - 10:58:12

Ja wyjeżdżam raz do roku w świętokrzyskie pod Końskie (Czarniecka Góra) powstał tam naprawdę fajny kompleks z nowym szpitalem, basenem, końmi i świeżym powietrzem.

#87 ~ciekawska~

~ciekawska~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 11:04:53

Tam lepsze konie ?

#88 ~chory~

~chory~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 08:29:21

Ja wyjeżdżam raz do roku w świętokrzyskie pod Końskie (Czarniecka Góra) powstał tam naprawdę fajny kompleks z nowym szpitalem, basenem, końmi i świeżym powietrzem.

A jadem nie pod konskie tylko pod krowie .

#89 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 11:11:26

Witam. Czy ktoś jedzie do sanatorium Bałtyk Świnoujście w dn. 24.01-14.02 z woj.lubelskiego?

#90 romant

romant

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 10:21:53

Witam

Mam pytanie kto jedzie do sanatorium w Świnoujściu ,,Bałtyk" w dniach od 14.02.2017 do 10.0.2017 z okolic Torunia ?

#91 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 10:17:31

Termin 1.05-29.05.2017

Polecam sanatorium Bałtyk bardzo obiektywnie.To nie tamte czasy.

Aktualnie wszystkie strony a głownie baza zabiegowa,pokoje,wyzywienie,oblsuga,opieka medyczna uprzejmość naprawde na wysokim poziomie.Jesli są jakies problemy to natychmiast są rozwiązywane.To moje nie pierwsze sanatorium ale chyba najbardziej przyjazne ratowaniu zdrowia,wypoczynku i relaksu.

Pozdrawiam kuracjusz MMJ

#92 ~Kasia Cz~

~Kasia Cz~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 11:01:37

Sanatorium Bałtyk w Świnoujściu, z Narodowego Funduszu Zdrowia, finansowany przez podatników tj. Nas wszystkich. Opiszę w skrócie, ponieważ znam z telefonicznych żali, narzekania i bezradności - mojego przyjaciela. Przebywa obecnie. Warunki mieszkaniowe (brudno, ciemno) fatalne, to też niefajnie, ale najgorsze w tym wszystkim są LUDZIE tam pracujący (lekarz, pielęgniarka, rehabilitanci) duża pomyłka. Chorzy, starsi, przyjeżdżają z całej Polski celem podratowania złego zdrowia. Traktowani są jak intruzi, przedmiot - nie człowiek. Chamskie i niegrzeczne odzywanie i wymyślanie. Bez zarzutu pracuje "kuchnia". Może poprosimy o kontrole NFZ bo to ZŁO trwa całe lata. Na wielu forach internetowych ludzie wydają złe opinie, bardzo narzekają i nikt nic nie robi żeby coś zmienić. Taka butność, złe traktowanie kuracjuszy musi się zmienić. Mamy wolontariuszy w różnych miejscach pracujących bez żadnej zapłaty i z serca pomagają. W "Bałtyku" za pieniądze a pracują jakby za karę. Liczę na wsparcie i pomoc

#93 ~Zibi.~

~Zibi.~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 17:34:06

Jadę 13 listopada i liczę że będę sie świetnie bawił z fajną 40- stką. Nieznajoma ! Dancingi nasze !!!

#94 ~ilona~

~ilona~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 12:36:11

jade z Radomia do sanatorium 24.01 styczeń do 14.02 luty, mam 27 lat. jedzie ktoś wpodobnym terminie?

#95 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 20:15:29

Tak polecam.
Najlepiej wiosna maj - czerwiec przed wakacjami.
Piekna pogoda

#96 kuracjusz53

kuracjusz53

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:06:16

jedzie ktos z wielkopolski do Bałtyku w swinoujsciu na 13 lutego 2018

#97 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 19:37:23

Właśnie wróciliśmy z Kołobrzegu i w trakcie pobytu skusiliśmy się na zjedzenie obiadu w Bałtyku  - powiem tak szybko tego pożałowaliśmy, jedzenie było po prostu okropne niskobudżetowe i nie smaczne - masakra

#98 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:27:02

Na 7 nocy jedna tylko przespałem.

Grupka młodzieży od 22.00/23.00 do około 2-3 pod  balkonami sanatorium puszczała muzykę techno z okrzykami.

Za tą przyjemność musiałem zapłacić dodatkowo 490zł.

Miejsca na parkingu nie było.

Kazano mi szukać w mieście.

Dla Niemców zrobili nawet tymczasowy parking na trawniku, ale tylko dla Niemców.

#99 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 09:53:37

Polacy nie wlazcie w d*** Niemcom bo oni sa duzo gorsi od nas a pieniadze ktore maja sa w duzej czesci ukradzione nam Polakom

#100 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 12:37:12

Byłam z mężem w 2018 r. w SU Bałtyk, rezerwacja on-line przez jedną ze stron do rezerwacji pobytów (pobyt tygodniowy prywatny z zabiegami, śniadaniami i obiadokolacją) za pobyt zapłaciliśmy prawi dwa i pół tysiąca zł.

Zakwaterowanie mieliśmy w SU BAŁTYK 2 z widokiem na kort tenisowy i Park Zdrojowy, nie powiem, nie było najgorzej jednak co widok na morze, to na morze jednak na dodatkowe 500-600 zł około nie mogliśmy sobie pozwolić. :( Jedzenie urozmaicone i smaczne, zabiegi OK, chociaż w związku z wchodzącym właśnie w tym czasie RODO było niezłe zamieszanie <_<  a kolejki na poranne zabiegi masakryczne i godzin praktycznie nikt się nie trzymał, a jeśli na śniadanie nie przyszło się punktualnie bywało tak, że o godzinę później było już niewiele tego, co rano niby było coś donoszone ale raczej to, co już było więc bez szału. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych