Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gry Online

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ARTOURUS

ARTOURUS

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2009 - 00:20:32

Gracie może w jakieś ciekawe gry online typu (MMO)? Jeżeli tak to może polecicie jakieś ciekawe tytuły?

O to dwie gry, które według mnie warto zobaczyć, chociaż szczerze mówiąc to mamy pełno ciekawych gier online.

Hattrick.org

Najpopularniejszy manager piłkarski w internecie. Gra w to ponad 980 tys. ludzi w tym bardzo dużo Polaków. W lidze jest po 8 zespołów, mecze ligowe odbywają się co tydzień. Naprawdę hattrick bardzo wciąga. Powstało wiele innych menagerów, ale ten jest zdecydowanie najbardziej popularny.

Gangsters.pl

To polska gra kryminalna w której wcielasz się w rolę początkującego gangstera. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody. Myślę, że to najlepsza gra spośród tych o fabule kryminalnej.

#2 ARTOURUS

ARTOURUS

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 luty 2009 - 12:24:31

gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody.

Myślę że gra wielu z wam się spodoba. Jakby ktoś się rejestrował to nie zapomnijcie w miejscu na poleconego wpisać mój nick:P ten sam co na forum.

#3 ARTOURUS

ARTOURUS

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2009 - 16:13:03

gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące, co jest denerwujące bo to taka trochę syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego, a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są Gangi, gdzie grupy przestępcze będą mogły przejmować i podbijać dzielnice (prawdziwe nazwy) 100 największych Polskich miast, co jest najbardziej oczekującą opcją w tej grze. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.

#4 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 21:45:16

Tu znalazłem bardzo fajne darmowe gry online

#5 monos23

monos23

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 13:33:42

Gry przegladarkowe są to bardzo fajne rozbudowane gry w które aby grać nie potrzeba niczego instalować ani pobierać . Moim zdaniem najlepsze gry przegladarkowe znajdziecie tutaj gry przeglądarkowe .
W szczególności polecam gę "zostań rycerzem" w którą bez przerwy gram od 2009 roku .

#6 ~Parafianin~

~Parafianin~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 09:37:46

A ja polecam Parafia.biz - Gracz wciela się w niej w księdza i robi to co ksiądz potrafi najlepiej. I nie chodzi tylko o zdobywanie kasy :)

#7 ~megakoszalin~

~megakoszalin~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 21:31:27

aaaa mega parafia jest super :D

#8 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 21:32:16

jeśli macie trochę wiecej czasu to zapraszam Was do najlepszej gry przeglądarkowej roku Desert Operations
ale pamiętajcie - ta gra cholernie wciąga :)

#9 ~horacjusz~

~horacjusz~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 14:08:25

Witam

Mogę polecić eRepublik - jest to gra, w której będąc obywatelem państwa bierzemy udział w życiu politycznym, społecznym i gospodarczym naszego kraju.

Dla zainteresowanych - link: http://www.erepublik...referrer/kb1992

#10 ~seriea~

~seriea~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 09:39:08

Witam wszystkich! :)

Jestem fanem pewnej gry, która od dłuższego czasu robi furorę na scenie gier piłkarskich online i nie tylko!grywalności i realizmu trybu Online mogą pozazdrościć jej takie tytuły jak najnowszy PES, czy FIFA. W temacie celowo napisałem "ISS" , bo każdy szanujący się posiadacz, lub też były posiadacz konsoli grę skojarzy właśnie po tym tytule. Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na konsoli PlayStation i był fanem tej piłki to już jesteśmy w ogródku i witamy się z gąską. Docelowo chciałbym przedstawić tutaj grę o nazwie Winning Eleven 2002, czyli legendarny wypust Konami na Play'a w Japonii (odpowiednik europejskiego ISS PRO 2) Różnice między ISSem, a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

W tym momencie na Polskiej scenie jedyną prężnie działającą i nadal rozwijającą się stroną jest http://www.weol.org . Redakcja owej strony spełnia w 100% oczekiwania graczy i prowadzi różnorodne rozgrywki. Mowa tu o rankingu gdzie każdy może zagrać z każdym o każdej porze dnia i nocy, turniejach o różnorodnej formie i najbardziej prestiżowej formie rozgrywki dedykowanej najlepszym graczom czyli lidze. Najlepszą sprawą jest fakt, iż wspomniana już redakcja ciągle pracuje nad uaktualnieniem gry! Chodzi tu oczywiście o rotację w puli zespołów czy aktualizację składów. Strona powstała 4 lata temu i od czasu prężnie się rozwija.
Gra dzieli się na dwie części, National Team- gdzie możemy znaleźć 83 reprezentacje z całego świata, oraz Club Team gdzie znajdziemy pełną Polską Ekstraklasę oraz inne kluby zarówno europejskie jak i światowe.
Oczywiście aktualne składy, stroje i statystyki wszystkich drużyn! Dla polskich graczy to chyba największy smaczek, gdyż mogą grać, rywalizować ze sobą swoimi miejscowymi klubami!

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ

DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie WEOL.pl i ściągnięsz za darmo! :)

Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.

BONUS:
Filmik przedstawiający patcha Winning Eleven 2002 Online by WEOL:

na koniec coś co mam nadzieje zachęci was jeszcze mocniej. Filmik z golami nominowanymi w konkursie na bramkę Grudnia 2010:

Do zobaczenia na serverach! :)

Pozdrawiam!

#11 Gimlli9203

Gimlli9203

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 12:28:55

Ja gram w Soccer Star i jest spoko :) Gry przeglądarkowe Gry przeglądarkowe Gry przeglądarkowe Gry przeglądarkowe

#12 Kokoszka

Kokoszka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 13:43:56

możecie polecić jakąś fajną starą grę, która będzie mi chodzić na starym laptopie? :D myślę, że trzeba się cofnąć w czasie o min. 5 lat :( ale podobno właśnie wtedy były największe hiciory!

#13 ~gangsters~

~gangsters~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 09:16:43

Świetna gra przeglądarkowa. http://g2.gangsters....dex.php?ref=386

#14 ~Alvaro90~

~Alvaro90~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 11:32:51

http://s3.soccerstar...x.php?rec=49762

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 13:26:19

www.quakelive.com

#16 0utsider

0utsider

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 20:00:32

Ja polecam Wam zobaczyć grę Juggernaut. Można się bardzo zdziwić bo ta gram na grafikę jak gra komputerowa, a nie przeglądarkowa :P

#17 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:03:49

ja gorąco polecam [size="5"]Cage Fight[/size] gra naprawde godna polecenia. O tematyce sportowej a mianowicie sportu walki takich jak MMA i UFC

http://cagefight.pl/zaproszenie/9665/

#18 jowita31

jowita31

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 07:59:31

Ja dorzuce jeszcze jedna fantasy - w polskiej wersji http://www.drakensang-online.pl/ :D Ostatnimi czasy moja faworytka

#19 roger_b

roger_b

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 06:23:20

Graliście już w DDTank na platformie 337.com?
Najlepsza strzelanka ze wszystkich gier przeglądarkowych!

Ciekawą pozycją jest też strategia RPG Immortal King.

Tematyka dość odmienna, ale obie są rewelacyjne!

www.337.com

#20 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 00:20:55

Polecam

http://www.erepublik...errer/pierdek88

Super gra przeglądarkowa, najlepsza w jaką grałem.

Gra w nią cały świat, nie tylko Polacy.
Jesteś członkiem państwa polskiego, pracujesz, trenujesz i walczysz.
Polska już nie raz podbiła Niemcy i Francje!
W tej grze jesteśmy Potęgą. Boi się nas cały świat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych