Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gwardia Koszalin wygrywa w Lęborku :: zobacz komentowany artykuł

GWARDIA

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 20:35:14

NARESZCIE !!! Myslalem ze tego nie doczekam:) OD 11 oku zycia tzn. od sezonu 93\94 czekam na II lige :) Owszem wtedy to moze bylo zaplecze extraklasy ale były tez 2 grupy, czyli na to samo wychodzi,porównując do tamtych rozgrywek można rzec iż Gwardia zagra w tej słabszej elicie, ale zawsze w elicie :). Liga zawodowa, ogólnopolski szczebel rozgrywek, na to czekałem 24 lata ! HEJ HEJ GWARDYJKA :) 

#2 ~elener~

~elener~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 20:49:08

Panie Jedlinski jako Pana wyborca mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej kasy na Gwardie w budzecie miasta i na serio potraktujecie temat nowego stadionu.

#3 ~Arka Gdynia~

~Arka Gdynia~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 22:34:09

Dlaczego kibice Pogoni oglądali mecz z daleka i bali sie przyjść na własny stadion

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 22:36:59

Gwardia rozjechala piłkarzy a Areczka i Gwardia opanowali sektor gospodarzy

#5 ~prez~

~prez~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 06:19:56

Panie Jedlinski jako Pana wyborca mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej kasy na Gwardie w budzecie miasta i na serio potraktujecie temat nowego stadionu.

Sorry, ale kasa jest tylko dla Bałtyku (piłkarze i Gosia z PO) oraz AZS.

Macie w Koszalinie masę orlików - tam sobie grajcie, choć i tak pewnie nie awansujecie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 07:10:35

Kolejny raz pokaz zdziczenia dali kibice Gwardii. Wraz z kumplami z Arki Gdynia awanturowali się przed i w trakcie meczu. Marna wizytówka Koszalina...

#7 ~damaskinos~

~damaskinos~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 18:27:28

Panie Jedliński. Żadnych pieniędzy na tą Gwardię. Dopóki nasi pseudokibice zachowują się jak bydło. A pan Jan A.  - radca prawny gwardzistów to pokazał klasę w Lęborku latając bez koszulki. Moje gratulacje. 

#8 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 13:20:11

Panie Jedliński. Żadnych pieniędzy na tą Gwardię. Dopóki nasi pseudokibice zachowują się jak bydło. A pan Jan A.  - radca prawny gwardzistów to pokazał klasę w Lęborku latając bez koszulki. Moje gratulacje. 

Nie dziwie się kibicom, ze wtargnęli siłą skoro nie pozwolono im wejsc na mecz swojej druzyny bez zadnego powodu, i kazano im jak zwierzętom sporządzac imienną listę. Czy wy idąc np. na AZS lub na piłkę ręczna przedstawiacie jakieś imienne listy? to jawna prowokacja. Człowiek zniewolony zawsze będzie walczył o swoje i robi na przekór choremu prawu, tak było zawsze w histori!! Jak zza komuny cholera, sami wychodziliscie na ulice pomimo stanu wojennego itd. przykładów multum mogę wymieniać, więc przestańcie pieprzyc ze kasy na Gwardie nie dawac bo na jakims wyjeździe sprowokowano naszych. Chodzę na mecze od baaaardzo dawna(ale nie jestem szalikowcem), sporo moich sąsiadów chodzi, są to normalni ludzie, i Gwardia zawsze miałą mnóstwo kibiców , tych co wy uwazacie za bydło jest góra 120!!! wiecej nie ma!!! Ale jestescie za głupi by to zrozumiec. Na przekór takim jak wy wlasnie, liczę na to, ze miasto da te pieniadze, nie bedzie mierzyc wszystkich tę sama miarą, i będę mógł w końcu obejrzec w moim mieście 2gą ligę! A niech wam w pięty pójdzie, wy będziecie psioczyc na klub,krzycec,wyzywac ludzi,zazdroscic a ja sie bede cieszyć i smiac,marzy mi się ta chwila,ja i kilka tysiecy koszalinian chcących zobaczyc dobry futbol w naszym miescie a wam będzie pękać żyłka ze złości. Pozdrawiam kibiców Piłki noznejw Koszalinie!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GWARDIA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych