Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Haluks nie musi boleć :: zobacz komentowany artykuł

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ruzia~

~ruzia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 07:16:52

A czy ktoś może mi napisać o jakiś sprawdzonych, nieoperacyjnych metodach walki z haluksami? Może jakieś informacje o aparatach korekcyjnych? Coś o polskim Marcinie? 

#2 ~roskasza~

~roskasza~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:14:52

Ten aparat jest rewelacyjny! Dzięki niemu uniknęłam operacji! Bardzo się cieszę, że znalazłam o nim informacje w internecie. Cena atrakcyjna, jest wygodny i jak pisałam wyżej - SKUTECZNY. Polecam. 

#3 April72

April72

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 11:24:12

A może by tak pierw do lekarza który rym się zajmuje? Tak, tak, zakładajcie 'rewelacyjne aparaty' bez konsultacji z lekarzem... Boże, czemu. Kiepska krypto reklama, naprawdę.

#4 Kofi

Kofi

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 14:00:04

Polecam wybrać się do podologa. To osoba zajmująca się wieloma schorzeniami stóp, w tym m.in.: haluksami, wrastającymi paznokciami, odciskami, grzybicą, deformacje stóp, czy problemy ze stopą cukrzycową. Sama chodzę do podologa przez wrastające paznokcie. Pozbyłam się problemu, ale ze względu na to, że miałam parę razy usuwanego paznokcia chirurgicznie źle on wyrósł i chodzę na rekonstrukcję i ogólną kosmetykę, żeby nie musieć się już martwić i nie czuć dyskomfortu przy chodzeniu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych