Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Helena

295 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 15:38:01

Anzelm  prawdopodobnie pani Hela ma wrócić niebawem na posadę,  zasłyszałam na mieście że od września znowu będzie kierownikiem budowlanki bo tam podobno jakiś historyk  czasowo ją zastępuje 

A ten historyk to kogo pociotek? ;)  :o  :lol:

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 15:38:33

Anzelm  prawdopodobnie pani Hela ma wrócić niebawem na posadę,  zasłyszałam na mieście że od września znowu będzie kierownikiem budowlanki bo tam podobno jakiś historyk  czasowo ją zastępuje 

A ten historyk to kogo pociotek? ;)  :o  :lol:

#283 ~Anzelm~

~Anzelm~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 16:50:34

Masz nieaktualne wiadomości.

#284 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:09:49

Masz nieaktualne wiadomości.

"...."aluś", kiedy błyśniesz wiedzą z przepisów administracyjnych,  wysokie wynagrodzenie do czegoś zobowiązuje miej szacunek do tych co utrzymują 70-latkę  bo jak na razie to jesteś najlepsza w intrygach. Czy tak leczysz swoje kompleksy i ukrywasz brak wiedzy merytorycznej wpisami na forum ?"

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 17:28:14

Tak, hi,hi,hi właśnie tak!  :)

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 07:42:19

A od kiedy to budowlankà zajmuje się jakiś historyk a nie budowlaniec jak powinno być w porządnym urzędzie. Czyżby tu zamieszała ta że sztucznym uśmieszkiem

#287 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 07:52:23

A od kiedy to budowlankà zajmuje się jakiś historyk a nie budowlaniec jak powinno być w porządnym urzędzie. Czyżby tu zamieszała ta że sztucznym uśmieszkiem

Historyk nie historyk ale przynajmniej jest porządek i decyzje wydawane są w czasie i bez problemów a dawniej jak było bez przerwy  się nie wyrabiali .pozdrawiam

#288 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 08:08:37

Historyk nie historyk ale przynajmniej jest porządek i decyzje wydawane są w czasie i bez problemów a dawniej jak było bez przerwy  się nie wyrabiali .pozdrawiam

Nie trzeba mu zlecać opracowania dokumentacji !!!

#289 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 16:15:00

To prawda że nie trzeba a nawet nie można np. jakiemuś historykowi czy botanikowi zlecić projektu bo ciekawe czy potrafiłby cokolwiek zaprojektować chyba że jakiś  przenośny  TOY-TOY i to jak na mocnego historyka przystało chyba taki z epoki kamienia łupanego, co innego pani Hela która miała  wszelkie papiery do projektów bo wtedy u nas w Połczynie sporo skomplikowanych projektów robiła.

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 17:10:38

Tak, hi,hi,hi właśnie tak!  :)

"...."aluś", kiedy błyśniesz wiedzą z przepisów administracyjnych,  wysokie wynagrodzenie do czegoś zobowiązuje miej szacunek do tych co utrzymują 70-latkę  bo jak na razie to jesteś najlepsza w intrygach. Czy tak leczysz swoje kompleksy i ukrywasz brak wiedzy merytorycznej wpisami na forum ?"

#291 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 12:15:29

Jeżeli mogę      pani Helu starosta potrzebuje fachowców z doświadczeniem właśnie dowiedziałam się że ogłosił nabór do referatu budownictwa  chyba powinna pani złożyć podanie i z przyjęciem nie będzie większego problemu i wreszcie wszystko wróciłoby do normy bo tam brakuje inżyniera z doświadczeniem.

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 19:33:37

Jeżeli mogę      pani Helu starosta potrzebuje fachowców z doświadczeniem właśnie dowiedziałam się że ogłosił nabór do referatu budownictwa  chyba powinna pani złożyć podanie i z przyjęciem nie będzie większego problemu i wreszcie wszystko wróciłoby do normy bo tam brakuje inżyniera z doświadczeniem.

A w czym ona ma doświadczenie  chyba tylko w jednym zainteresowani wiedzą w czym

#293 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 21:54:16

Nie kpij sobie.

W tej instytucji wszelkie konkursy i nabory, to jedne wielkie pozoranctwo.

Najpierw jest kandydat z "układu zamkniętego" i pod niego rozpisuje się konkurs. 

To już rutyna. Tylko muszą uważać żeby nie podać z rozpędu w ogłoszeniu nazwiska kandydata  :lol:    

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 11:31:53

Czyżby w taki właśnie sposób załatwili też pewnemu panu  miejsce  po pani Heli bo jakoś nie pamiętamy żeby ogłoszono otwarty  nabór na to stanowisko.  Wygląda na to że pewna pani w porozumieniu z takim panem  załatwili to po swojemu.  I gdzie tu układy, znajomości, plecki, w tej instytucji ich nie było  nie ma i nie będzie   niczego już nie będzie :lol:  

#295 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 14:01:16

Myślę, że po najbliższych wyborach będzie bardzo dużo pierza na korytarzach i nie tylko!

Może tylko parę osób zostanie a reszta co po znajomości się załapała dostanie bilet tylko w jedną stronę. Aut  !!!!!!!!! 

#296 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 10:22:18

Najwyższa pora skończyć z nepotyzmem w takich ustrojstwach  dobrze przewietrzyć i wydmuchać pod ciśnieniem  takie towarzystwa wzajemnej adoracji  :huh:   

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych