Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 l****k

l****k

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 12:03:08

Cześć, chwała i wielki szacunek należy się Panu, Panie Pułkowniku i Pańskim towarzyszom broni!
Dzisiejsze władze chciałyby skazać Was na zapomnienie, jednak wbrew temu, co mówią dziś "dyżurni" historycy z IPN-u, jest wielu, którzy Wasze poświęcenie pamiętają i będą pamiętać .

Pani Redaktor zaś zechce przyjąć do wiadomości, że w Wojsku Polskim (Ludowym i obecnym) numery jednostek, związków taktycznych i operacyjnych pisze się cyframi arabskimi, czyli, np. nie VI, a 6 Dywizja, nie I ale 1 Armia.

Użytkownik l****k edytował ten post 20 marzec 2010 - 12:09:45

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 13:39:10

Wstyd za tych ruskich dzikusów, żeby babcię od kur zastrzelić!?!?

#3 ~Dydy~

~Dydy~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 13:40:56

Chwała Bohaterom!
Sława!

#4 ~DareczeK~

~DareczeK~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 14:31:21

PIĘKNE OPOWIADANIE BO W 100% PRAWDZIWE!!!!!! AŻ MI SIĘ NIE CHCĘ WIERZYĆ ŻE TEN STARUSZEK WALCZYŁ O KOŁOBRZEG:)
CHYLĘ CZOŁA TAKIM LUDZIOM PRAWDZIWI TWARDZIELE I SZCZĘŚCIARZE ZARAZEM BO PRZEŻYLI!!!!!!!!!!!!

#5 ~weteran~

~weteran~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 21:10:45

Moi drodzy internauci, szlag mnie trafia jak duże chłopy bawią się w wojnę. Jest tak dużo filmów o tych strasznych chwilach, że całkowicie ta filmoteka wystarczy za tą zabawę. Te pieniądze które poszły na tą parodię, można było wykorzystać na oczyszczenie parku nadmorskiego z połamanych drzew, gałęzi, naprawę zdewastowanego oświetlenia,naprawę dziurawych ulic. Uroczystość tak ale głupie zabawy nie. Takie zdanie jakie ja mam to ma więcej jak połowa kołobrzeżan. Podobnie jest z Bastionem. Może ktoś zmądrzeje i zabroni tej wojenki. Jak stanie się jakieś nieszczęście to na refleksje będzie już za późno.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 09:37:14

Moi drodzy internauci, szlag mnie trafia jak duże chłopy bawią się w wojnę. Jest tak dużo filmów o tych strasznych chwilach, że całkowicie ta filmoteka wystarczy za tą zabawę. Te pieniądze które poszły na tą parodię, można było wykorzystać na oczyszczenie parku nadmorskiego z połamanych drzew, gałęzi, naprawę zdewastowanego oświetlenia,naprawę dziurawych ulic. Uroczystość tak ale głupie zabawy nie. Takie zdanie jakie ja mam to ma więcej jak połowa kołobrzeżan. Podobnie jest z Bastionem. Może ktoś zmądrzeje i zabroni tej wojenki. Jak stanie się jakieś nieszczęście to na refleksje będzie już za późno.

Jestem przeciwnego zdania. Ta inscenizacja przyciąga więcej przyjezdnych niż mieszkańców Kołobrzegu. Nie będzie inscenizacji to będziesz marudził, że nie ma imprez, które przyciągają wzrok turystów. Włącz luz.

#7 ~mim~

~mim~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 14:03:57

Kolega weteran tylko chyba Volksturmu.

#8 ~gadulka9~

~gadulka9~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 23:14:03

To jest mój dziadek tak dla informacji wszystkich

#9 ~waldemar~

~waldemar~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 15:45:27

Wielki szacun dla pana Franciszka ,mój dziadek walczył też o Kołobrzeg ale tylko kilka dni ,niestety zginął 28.04 1945 na pólnoc od Berlina

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych