Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ile kosztuje obalenie rządu?

13768 odpowiedzi w tym temacie

#11981 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 04:59:17

Po przejściu od gospodarki planowej do wolnorynkowej mądrzy politycy powiedzieli, że "Polska to brzydka panna bez posagu, która nie powinna być zbytnio wybredna" a jej szansą są niskie koszty pracy, którymi możemy konkurować na europejskim rynku. To była wbrew pozorom strategiczna decyzja polskiej polityki gospodarczej, której realizacja rozpoczęła się w 1990.

Pamiętajmy, w latach dziewięćdziesiątych władzę w naszej Ojczyźnie przejęli komunistyczni liberałowie ekonomiczni, którzy ukształtowali w ten sposób pozycję rynkową Polski na wiele lat. Tak zaczęła się polityka wstydu w polityce gospodarczej, historycznej i każdej innej. Prymitywni liberałowie ekonomiczni opowiadali bajki o niewidzialnej ręce rynku i gadali o tym, że państwo i rząd nie mogą prowadzić żadnej polityki ekonomicznej, a w szczególności rząd nie powinien podejmować decyzji gospodarczych. Niestety - brak decyzji także jest decyzją. Wtedy była to decyzja polegająca na wyborze dla polskiej gospodarki pozycji rynkowej jako brzydkiej panny bez posagu właśnie.

Był to w rzeczywistości konkretny strategiczny wybór polskiej pozycji w Europie jako krainy bez żadnych pozytywnych wartości, w której wszystko jest na sprzedaż. Bardzo tanio, oczywiście. Kleptokracja szalała,złodzieje wywozili wagonami kradzione pieniądze a najwyżsi państwowi przywódcy mogli spokojnie kopać gałę.

Co konia obchodzi, że się wóz przewraca.
Od czarnej roboty jest niewidzialna ręka rynku.

I to jest ten moment, przed wyborami mamy wszyscy do podjęcia bardzo poważną decyzję. Czy Polska nadal ma być państwem teoretycznym, marną kolonią, którą wszyscy mogą sobie przelecieć za marne pieniądze, czy Polska ma być poważnym państwem dobrobytu.

Taka jest waga decyzji o płacy minimalnej.

#11982 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 05:50:35

Majaczysz Prawda111, odwiedź psychiatrę.

#11983 rniski-four

rniski-four

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:56:22

Ciekawe, jak może ktoś taki jak ty rniski,wyzywać kogoś, gdy sam jesteś psychiczny i tęczowy judasz, a przypisujesz to innym. Rniski, zapamiętaj sobie raz na zawsze, że nie wszyscy są taką POwską szmatą jak ty..</p></p>

idioto szkoda mi czasu aby kogoś takiego jak ty wyzywać, nie jesteś godzien.

#11984 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:58:23

Naukowcom na razie nie udało się wyodrębnić zestawu genów determinujących przyszłe zachowania seksualne człowieka, więc wciąż nie wiadomo np., kto w przyszłości zostanie gejem lub lesbijką. Na szczęście specjalistom zbierającym w naszym kraju informacje na ten temat z pomocą przychodzi nowoczesny system Pegasus. Wprawdzie nie pomoże ustalić, kto w przyszłości zostanie gejem lub lesbijką, ale bez trudu dowie się, kto już dziś jest gejem lub lesbijką i z jakich powodów stara się to ukryć.

Pegasus pozwala uzyskać wiedzę nie tylko o seksualnych, ale także o wszystkich innych zachowaniach człowieka, np. antypolskich, sprzecznych z katolickimi wartościami czy obrażających Matkę Boską i najwyższe władze partii i państwa. Dzięki temu Polska niedługo może się znaleźć w czołówce państw posiadających pełną wiedzę na temat zachowań człowieka i człowiek nie będzie już musiał bez przerwy zapewniać, że jest niewinny, bo niewinnych nie będzie, będą tylko źle przebadani przez Pegasusa.

Przyznam, że trudno zrozumieć podejrzliwość niektórych środowisk wobec Pegasusa, bo – jak zapewnia wicepremier Sasin – „ci, co mają czyste sumienie, mogą spać spokojnie”. Uważam, że zapewnienie kogoś takiego jak Sasin w zupełności wystarcza, chociaż oczywiście nie kończy sprawy, bo jest pytanie: kto ma decydować o tym, że nasze sumienie jest czyste? Trudno tę kwestię zostawiać indywidualnej ocenie poszczególnego obywatela, bo wiadomo, że wiele osób jest subiektywnie przekonanych, że ma czyste sumienie, i kładzie się spokojnie spać, a potem jest o szóstej rano budzonych przez CBA i okazuje się, że bardzo się co do swojego sumienia pomylili. Jakby każdy sam decydował o tym, czy ma czyste sumienie, mogłoby dojść do tego, że wszyscy spaliby spokojnie i nikt by się niczego nie bał, nawet Sasina, chociaż każde dziecko widzi, że Sasin jest straszny i w zasadzie nie powinno się go pokazywać w telewizji przed 23.00.

Jeśli o mnie chodzi, to nie jestem strachliwy, ale Sasina mówiącego o tym, że ten, kto ma czyste sumienie, nie musi się niczego bać, trochę się jednak boję, dlatego śpię snem płytkim i niespokojnym z obawy, że Sasin mi się przyśni i mnie zdemaskuje. Może to być sygnał, że z moim sumieniem jest coś nie w porządku, ale mogę się mylić, dlatego zgadzam się z Sasinem, że w tej sprawie nie ma co polegać na sobie. Lepiej zostawić ją dysponującym nowoczesnym sprzętem badawczym specjalistom od sumienia, takim jak partyjni koledzy Sasina: Bejda, Wąsik czy Kamiński, którzy z pewności będą lepiej wiedzieli, czy mam coś na sumieniu, i jeśli będzie taka potrzeba, powiedzą mi o tym.

#11985 rniski-four

rniski-four

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:03:57

Naukowcom na razie nie udało się wyodrębnić zestawu genów determinujących przyszłe zachowania seksualne człowieka, więc wciąż nie wiadomo np., kto w przyszłości zostanie gejem lub lesbijką. Na szczęście specjalistom zbierającym w naszym kraju informacje na ten temat z pomocą przychodzi nowoczesny system Pegasus. Wprawdzie nie pomoże ustalić, kto w przyszłości zostanie gejem lub lesbijką, ale bez trudu dowie się, kto już dziś jest gejem lub lesbijką i z jakich powodów stara się to ukryć.

Pegasus pozwala uzyskać wiedzę nie tylko o seksualnych, ale także o wszystkich innych zachowaniach człowieka, np. antypolskich, sprzecznych z katolickimi wartościami czy obrażających Matkę Boską i najwyższe władze partii i państwa. Dzięki temu Polska niedługo może się znaleźć w czołówce państw posiadających pełną wiedzę na temat zachowań człowieka i człowiek nie będzie już musiał bez przerwy zapewniać, że jest niewinny, bo niewinnych nie będzie, będą tylko źle przebadani przez Pegasusa.

Przyznam, że trudno zrozumieć podejrzliwość niektórych środowisk wobec Pegasusa, bo – jak zapewnia wicepremier Sasin – „ci, co mają czyste sumienie, mogą spać spokojnie”. Uważam, że zapewnienie kogoś takiego jak Sasin w zupełności wystarcza, chociaż oczywiście nie kończy sprawy, bo jest pytanie: kto ma decydować o tym, że nasze sumienie jest czyste? Trudno tę kwestię zostawiać indywidualnej ocenie poszczególnego obywatela, bo wiadomo, że wiele osób jest subiektywnie przekonanych, że ma czyste sumienie, i kładzie się spokojnie spać, a potem jest o szóstej rano budzonych przez CBA i okazuje się, że bardzo się co do swojego sumienia pomylili. Jakby każdy sam decydował o tym, czy ma czyste sumienie, mogłoby dojść do tego, że wszyscy spaliby spokojnie i nikt by się niczego nie bał, nawet Sasina, chociaż każde dziecko widzi, że Sasin jest straszny i w zasadzie nie powinno się go pokazywać w telewizji przed 23.00.

Jeśli o mnie chodzi, to nie jestem strachliwy, ale Sasina mówiącego o tym, że ten, kto ma czyste sumienie, nie musi się niczego bać, trochę się jednak boję, dlatego śpię snem płytkim i niespokojnym z obawy, że Sasin mi się przyśni i mnie zdemaskuje. Może to być sygnał, że z moim sumieniem jest coś nie w porządku, ale mogę się mylić, dlatego zgadzam się z Sasinem, że w tej sprawie nie ma co polegać na sobie. Lepiej zostawić ją dysponującym nowoczesnym sprzętem badawczym specjalistom od sumienia, takim jak partyjni koledzy Sasina: Bejda, Wąsik czy Kamiński, którzy z pewności będą lepiej wiedzieli, czy mam coś na sumieniu, i jeśli będzie taka potrzeba, powiedzą mi o tym.

zaznaczam, że na każdy program szpiegowski istnieje jego lekarstwo zapobiegające szpiegowaniu. Najczesciej wystarczy zwykły antywirus aby tego rodzaju oprogramowaniem nie przejmować się.

#11986 rniski-four

rniski-four

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:04:02

zaznaczam, że na każdy program szpiegowski istnieje jego lekarstwo zapobiegające szpiegowaniu. Najczesciej wystarczy zwykły antywirus aby tego rodzaju oprogramowaniem nie przejmować się.

#11987 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:14:10

Przez 4 lata pisowcy pieprzą o mafiach vatowskich, a nie walczą z mafią lekową, śmieciową i węglową, od których umierają ludzie.

#11988 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:47:32

Majaczysz Prawda111, odwiedź psychiatrę.

idioto szkoda mi czasu aby kogoś takiego jak ty wyzywać, nie jesteś godzien.

Właśnie widać,jak szkoda ci czasu :P pełniąc dyżury na forum dzień i noc :D Tylko człowiek psychicznie chory może dokonać takiego wyczynu, upajając się w swoich urojeniach :lol:

#11989 rniski-four

rniski-four

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:51:18

Właśnie widać,jak szkoda ci czasu :P pełniąc dyżury na forum dzień i noc :D Tylko człowiek psychicznie chory może dokonać takiego wyczynu, upajając się w swoich urojeniach :lol:</p></p>

tak bo uprzejmość wymaga, jeżeli zwracają się do ciebie, odpowiedzieć. Poza tym nie przeceniaj mnie, zaglądam tu raptem parę razy w ciągu dnia. Nie jesteś aż tak zajmujący.

Użytkownik rniski-four edytował ten post 17 wrzesień 2019 - 08:53:12

#11990 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:53:25

Po przejściu od gospodarki planowej do wolnorynkowej mądrzy politycy powiedzieli, że "Polska to brzydka panna bez posagu, która nie powinna być zbytnio wybredna" a jej szansą są niskie koszty pracy, którymi możemy konkurować na europejskim rynku. To była wbrew pozorom strategiczna decyzja polskiej polityki gospodarczej, której realizacja rozpoczęła się w 1990.

Pamiętajmy, w latach dziewięćdziesiątych władzę w naszej Ojczyźnie przejęli komunistyczni liberałowie ekonomiczni, którzy ukształtowali w ten sposób pozycję rynkową Polski na wiele lat. Tak zaczęła się polityka wstydu w polityce gospodarczej, historycznej i każdej innej. Prymitywni liberałowie ekonomiczni opowiadali bajki o niewidzialnej ręce rynku i gadali o tym, że państwo i rząd nie mogą prowadzić żadnej polityki ekonomicznej, a w szczególności rząd nie powinien podejmować decyzji gospodarczych. Niestety - brak decyzji także jest decyzją. Wtedy była to decyzja polegająca na wyborze dla polskiej gospodarki pozycji rynkowej jako brzydkiej panny bez posagu właśnie.

Był to w rzeczywistości konkretny strategiczny wybór polskiej pozycji w Europie jako krainy bez żadnych pozytywnych wartości, w której wszystko jest na sprzedaż. Bardzo tanio, oczywiście. Kleptokracja szalała,złodzieje wywozili wagonami kradzione pieniądze a najwyżsi państwowi przywódcy mogli spokojnie kopać gałę.

Co konia obchodzi, że się wóz przewraca.
Od czarnej roboty jest niewidzialna ręka rynku.

I to jest ten moment, przed wyborami mamy wszyscy do podjęcia bardzo poważną decyzję. Czy Polska nadal ma być państwem teoretycznym, marną kolonią, którą wszyscy mogą sobie przelecieć za marne pieniądze, czy Polska ma być poważnym państwem dobrobytu.

Taka jest waga decyzji o płacy minimalnej.

POkomuniści chcieli z nas zrobić niewolnikami Europy, dobrze że to się już skończyło i mamy Rząd PiSu który dba o godność i dobrobyt wszystkich Polaków.

#11991 rniski-four

rniski-four

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:56:05

POkomuniści chcieli z nas zrobić niewolnikami Europy, dobrze że to się już skończyło i mamy Rząd PiSu który dba o godność i dobrobyt wszystkich Polaków.

przeciez wy niewolnikami jesteście, nie przeżyjecie bez opieki państwa.

#11992 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:02:14

Platforma Obywatelska to jest jakieś kompletne dno.

PiS obniża podatki, dzień wolności podatkowej rekordowo wcześnie a te bydlaki kłamią, że podnosi.

Deficyt rekordowo niski, dług maleje w stosunku do PKB a te nieuki twierdzą, że PiS Polskę zadłuża.

Nie marnuj głosu na oszustów.
Tylko PiS

#11993 rniski-four

rniski-four

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:07:21

Platforma Obywatelska to jest jakieś kompletne dno.
PiS obniża podatki, dzień wolności podatkowej rekordowo wcześnie a te bydlaki kłamią, że podnosi.
Deficyt rekordowo niski, dług maleje w stosunku do PKB a te nieuki twierdzą, że PiS Polskę zadłuża.
Nie marnuj głosu na oszustów.
Tylko PiS

nieładnie tak kłamać, PiS jak każdy socjalistyczny rząd wprowadza coraz to nowe podatki. Mimo gospodarczej hossy nie ma pieniędzy na podstawowe zadania państwa, https://nczas.com/20...ychodnie-video/

a dług przerosł już bilion zł.

Użytkownik rniski-four edytował ten post 17 wrzesień 2019 - 09:16:10

#11994 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:12:14

PiSowski komunistyczny głupek wyobraża sobie, że państwo dobrobytu tworzy się nie poprzez ciągły (w perspektywie dekad) rozwój potencjału gospodarczego przedsiębiorstw w Polsce, tylko poprzez windowanie przez państwo płacy minimalnej decyzją "przywódcy partii i państwa" do poziomu zachodnioeuropejskiego.

Skutek rządów PiS będzie taki, że nie będzie inwestycji w nowe miejsca pracy w Polsce, a dotychczasowe miejsca pracy będą przez inwestorów redukowane. W niedawnej przeszłości ciągłego wzrostu płac nie wytrzymały m.in. polskie stocznie. Już była zapowiedź wstrzymania produkcji w Hucie Sędzimira w Krakowie (Nowa Huta), choć ostatecznie decyzji nie podjęto. 

#11995 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:15:38

przeciez wy niewolnikami jesteście, nie przeżyjecie bez opieki państwa.

wy tyle nakradliscie platfusowe-lewaki  przez 8 lat ze dacie sobie radę?chyba.

#11996 rniski-four

rniski-four

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3323 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:17:49

wy tyle nakradliscie platfusowe-lewaki przez 8 lat ze dacie sobie radę?chyba.

Nie ma takich danych, nikogo do sądu nie pociągnieto.

#11997 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:32:23

Pytona pociągniesz

#11998 ~Brejza - szef trolli.~

~Brejza - szef trolli.~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:35:30

Uwaga!
Totalni !!!

Wypłaty dla POwskich trolli dziś w godz. 14.00-16.00. Pani Basia prosi abyście nie pchali się do okienka jak hołota, bo nie może oddychać.

Proszę też nie zakładać wczorajszych onuc!

Informujemy, że wyróżnionym Ludmiła K. daje (?) dziś tylko do 20.00.

Potem musi jechać do męża

#11999 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:35:36

Pytona pociągniesz

Ciągle ci mało, zboczony pisowski pedałku?

#12000 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:39:44

Ciągle ci mało, zboczony pisowski pedałku?

rniski,Pytona pociągasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych