Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile trwa rejestracja Spółki z o. o. w Koszalinie?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 10:16:52

Witam.
Czy ktoś może ostatnio zakładał taką spółkę i ile czasu mu zajęła rejestracja? Oczywiście jeżeli macie sugestie, które biuro rachunkowo-notarialne potrafi łatwo i sprawnie przeprowadzić cały proces - sugestie mile widziane. Pozdrawiam.

#2 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 23:09:17

W ramach procedury "jednego okienka" ok 2 tygodnie +/- tydzień, zależnie od urzędów; także elektroniczna rejestracja spółki z o.o. nie przyspieszyła znacząco sprawy. Tu warto poczytać o tym, jak zakładać spółkę z o.o. - Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - Pierwszym etapem w zakładaniu sp. z o.o. jest zawarcie umowy spółki. W procedurze zakładania spółki z o.o. w trybie „jednego okienka” umowa spółki musi być zawarta w formie aktu notarialnego.

#3 kk001

kk001

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:40:17

Ja nie korzystałem z usług firm Koszalińskich z tego względu, że żadna nie była w stanie zrobić to na 100%, przykre ale niestety prawdziwe. Mogę Tobie podesłać webside firmy, z które ja korzystałem. Ceny zależą od tego, czy spółka jest spółką jawną czy też partnerską. 

#4 ~remi~

~remi~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:11:34

Jeśli rejestruje się spółkę przez internet, to trwa to chwilę. Tutaj spolka-w-organizacji.pl warto sobie też zerknąć. Jest tam sporo ciekawych informacji na temat zakładania czy prowadzenia spółki. Blog prowadzą prawnicy. Warto skorzystać z takiej wiedzy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych