Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Patrycjia 22~

~Patrycjia 22~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 17:28

Jestem młodą osobo ale POLKĄ bardzo mnie dotkneła ta katastrofa składam Rodziną ofiar Najszczersze Kondolęncjie jestem w szoku nie można w to uwierzyc ....... boli serce Katyń pochłonął ofiary znów POLAKÓW dlaczego taka tragedia wogule się stała boli serce płyną łzy najwarzniejsze głowy naszego Państwa oddajmy im Hołd i móldmy się za ich dusze za ludzi którzy tak wiele zrobiły dla naszego Państwa naszej OJCZYZNY MÓDLMY SIĘ ZA NICH IZA NASZĄ OJCZYZNĘ!!!!!!!!!!WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECH IM ŚWIECI NA WIEKI naprawde jest to szokujące ibardzo boli.............

#22 moniś19

moniś19

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 17:41

" Można świadomie i przewidująco oczekiwać śmierci, a jednak ona nas zawsze zaskoczy."
Łączymy się w bólu z wszystkimi pogrążonymi w żałobie.

#23 ~kasjan~

~kasjan~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 18:47

bardzo mi przykro...cala elita polski...jestem we wloszech,dowiedzialem sie od mojej zony wczoraj rano...wyrazy wspolczucia dla rodzin ofiar...........................................................................
............

#24 ~"Jurek"~

~"Jurek"~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 19:33

Jestem, byłem i będę POLAKIEM. Ta tragedia dla mnie ma bardzo szeroki wymiar. Moja rodzina ma rosyjskie korzenie, pochodzimy z okręgu smoleńskiego. Pradziad zdezerterował dla polskiej kobiety z wojsk bolszewickich w czasie polskiej wojny z bolszewizmem.
Obywatelstwo polskie otrzymał dopiero po śmierci Stalina… Byłem, jestem i będę… z moją rodziną… na pograniczu tych miejsc… tych chwil w historii…

#25 ~~robert~~

~~robert~~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 19:49

To straszna tragedia,Bóg Nasz Naród doświadcza po raz kolejny.Składam najszczersze kondolencje wszystkim rodziną i bliskim ofiar które poległy w Służbie Naszemu Krajowi. A również składam kondolencje Nam \\\" POLAKOM\\\",bo to wielka strata dla nas i naszych pokoleń.Niech Anielski Orszak Ich Dusze wyniesie w prost do Nieba. \\\"\\\"\\\" SPOCZYWAJCIE W POKOJU\\\"\\\"\\\"

#26 ~Anna i Maria z Bielska-B~

~Anna i Maria z Bielska-B~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 20:51

Ból po stracie tylu wspaniałych rodaków jest ogromny. Współczujemy Rodzinom. To tragiczne wydarzenie spowodowało, że cały świat
dowiedział się o Katyniu.
Panie Prezydencie dziękujemy za dobroć, patriotyzm, prawość i służbę dla narodu. Wraz z żoną byliście wzorem wspaniałego, czułego
i szanującego się małżeństwa.
Spoczywajcie w pokoju.

#27 ~Żałoba [*]~

~Żałoba [*]~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 13:15

Szkoda mi pana Prezydenta..
Wcześniej się śmiali i nie doceniali a teraz po śmierci dopiero docenili....:(
Byli świetnymi i wybitnymi ludzmi...[*]
Prawie cały czas pakałam jeszcze nie moge uwierzyć..
myślę że to zły sen!!!
[*]

#28 ~Kasia P.~

~Kasia P.~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 10:02

To wielka tragedia dla całego Polskiego narodu,dla każdego z nas indywidualnie odbierana i przezywana.Wielkie wyrazy współczucia dla bliskich osób ofiar tragedii.Jaki ból Oni teraz ogromny czują,jesteśmy z Wami w tym cierpieniu.

#29 ~~Aneta~~

~~Aneta~~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 18:39

Panie Sikorski, gdzie pan jest miał pan odwagę wykrzykiwać z mównicy przed swoimi kolegami z PO, o żyjącym wtedy, urzędującym prezydencie ,,były prezydent Lech Kaczyński!!!'', to niech pan teraz stanie przed Polakami przed pałacem prezydenckim spojrzy w oczy tysiącom Polakom i krzyczy ,,były prezydent Lech Kaczyński!!!''- Polacy tego Panu nie zapomną. Rodzinom ofiar tragedi najszczersze kondolencje.

#30 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 07:26

wyrazy wspolczucia dla rodzin osob ktore zmarly w tragedii w smolensku... :excl:

#31 ~niuniek~

~niuniek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 12:08

i bardzo dobrze sie stało ze paru złodziei mniej jest w polityce i jednego kaczucha mniej hehe sram na wasza załobe ciekawy tylko jestem ja wy byscie zgineli czy ktos za wami by tak skamlał na ten temat to wszystko

#32 ~Romowie~

~Romowie~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 12:24

Romowie z bólem żegnają Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej.
Opłakujemy śmierć Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej.
Łączymy się w bólu z bliskimi wszystkich ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, którzy lecieli oddać hołd i dać świadectwo naszej pamięci ofiar mordu katyńskiego z 1940 r.
Pamiętamy, że to Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński odznaczył Romkę za ratowanie dzieci podczas Zagłady.
Romowie dzielą dole i niedole Polski i Polaków. Dziś przyszło nam dzielić ból.
Niezbadane są wyroki boskie – niech ta śmierć wyda dobre owoce.

#33 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 13:07

10 kwietnia 2010 zostanie na zawsze w pamięci [*]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych