Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet radiowy Koszalin

internet radiowy koszalin internet

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mhs~

~mhs~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 15:23:38

Witam, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tych dostawcach internetu radiowego,
Gawex, eData oraz Strefa. Teraz posiadam internet radiowy od " Behemota " lecz nie jestem dość zadowolony, poszukuję internetu o dobrych " pingach " nie muszą być duże prędkości wysyłania i pobierania na Pierwszym miejscu stoi Ping. Tak więc którą z tych firm opłaca się wybrać albo czy jest może cos innego ? A i Internet TPSA nie wchodzi w grę gdyż nie mam w domu lini telefonicznej.

#2 misiekk167

misiekk167

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 23:42:11

eData ma dobry motyw jak zapomnisz zapłacić rachunku to ci przycinają neta tak że działa gg i ledwo google do czasu kiedy opłacisz :P

lecz pingi mają w granicach 42ms. Zastanawia mnie po co ci mały ping :> kablówka ma dosyć ciekawy 22ms ale to zależy tak naprawdę gdzie się łączysz ja mam tp i podczas łączenia się ze swoim vps mam ping ledwo 12ms a łącząc się z vps w uk 80

#3 ~mhs~

~mhs~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 07:11:42

Potrzebne są mi niskie pingi gdyz można powiedzieć Zarabiam w grach online grając turnieje europejskie i Polskie więc czasy ping są dla mnie priorytetem :)

#4 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 18:05:49

Gawex ma najlepszą ofertę wg mnie i najbarzdiej perspektywiczny jest

#5 ~rniski~

~rniski~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 11:46:48

Gawex ma najlepszą ofertę wg mnie i najbarzdiej perspektywiczny jest

Gawex 4/1Mbps - 65 zł http://www.gawex.pl/...ternet_po_radiu

Behemot 4/4Mbps - 55zł http://http://behemot24.pl/oferta.html

#6 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 12:55:59

Papier wszystko zniesie :) gorzej z serwisem zapleczem technicznym i infrastrukturą.

Poza tym w Gawexie masz umowę na rok a wBehemocie masz taką cene w umowie na 2 LATA a . A przy ciągłym spadku cen pewnie już za rok będziesz sobie w brodę pluł.

Poza tym ciekaw jestem jak chodzi te 4 mega w góre

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:04:55

Papier wszystko zniesie :) gorzej z serwisem zapleczem technicznym i infrastrukturą.

Poza tym w Gawexie masz umowę na rok a wBehemocie masz taką cene w umowie na 2 LATA a . A przy ciągłym spadku cen pewnie już za rok będziesz sobie w brodę pluł.

Jeszcze inna opcja za 55, umowa na czas nieokreślony

http://jnet.republika.pl/

Pingi są dobre, ale do gier online radiówka to zawsze ryzyko, może się czasem przytkać na kilka sekund.

#8 ~rniski~

~rniski~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:18:18

Możesz sprawdzić, wziąć te cztery mega symetryka, do końca pierwszego miesiąca okres próbny/przejściowy za free i jak nie wyda zrezygnować. Możesz też wziąć na czas nieokreślony za 61,50zł a więc i tak taniej od Gawexu. Serwisu fakt, praktycznie nie ma, nie jest potrzebny. Zamiast serwisu stawiamy na bardzo rozbudowaną infrastrukturę z redundacją co eliminuje w bardzo dużym stopniu potrzeby serwisowe, bardzo dużo możemy zrobić zdalnie przez radio.

#9 ~Oskar~

~Oskar~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 19:13:23

Jestem zawiedziony internetem radiowym z gawexa. Posiadam go od kilku miesięcy i mimo że kabel jest podpięty bezpośrednio do komputera to na speedtescie wychodzi 2.86 download i 0,50 upload. Przy pakiecie 5 mb/s. I to nie jednorazowa sytuacja.

#10 ~razdwatrzy~

~razdwatrzy~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 20:05:37

Gawex ma przeciążoną sieć chyba bo w godzinach 18-23 nie da się grać w gry online bo ping skacze czasami do 300 ms.

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 07:24:52

nie polecam behemota - tragedia. Jak sam Pan napisał: papier wszystko przyjmie. podpisze umowe na na 4, czy 8 Mbps a w praktyce w weekendy i wieczorem wyjdzie 0,5 nawet. masakra. w dodatku jest przekonany o swojej nieomylności i superwiedzy. odradzam. 

#12 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 08:36:13

Dopisz jeszcze, ze GAWEX ma też umowy na trzy miesiące a to zwiększa konkurencyjność. Polecam GAWEX.

#13 ~Giez~

~Giez~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 12:49:25

Witam chce zmienic dostawce netu.pomyślałem o Netii .Prosze o opinie na temat jakości ich usług i niezawodności ,stabilności połączeń itd.codzi mi o połączenie radiowe .

#14 Koszalineo

Koszalineo

sensei

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4981 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:47:30

Było już wiele takich tematów na forum. Użyj opcji szukaj. W innym wypadku moderator przydzieli ci 5 punktów ostrzeżenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet radiowy koszalin, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych