Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet stacjonarny w Szczecinie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~peters~

~peters~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 08:32:40

Za miesiąc się przeprowadzamy. Musimy mieć od początku internet. Jak to ogarnąć na odległość? Może ktoś z Was mieszka albo ma tam bliskich? Orientujecie się, czy w mieście dostępni są wszyscy znani operatorzy? W sensie - czy jest jakiś wybór?

#2 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 18:40:02

Jest.

#3 ~peters~

~peters~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 08:39:45

Cenna informacja ;-) Ale mogę tylko jedną firmę wybrać. Znajdę jakieś zestawienie pokazujące, które firmy są dostępne i na których dzielnicach?

#4 ~kenteks~

~kenteks~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 08:46:33

Znajdź w Google porównywarkę PanWybierak. Tam podajesz podstawowe dane - adres i usługę, wtedy ci wyświetli, jakie oferty są dostępne pod danym adresem. Moim zdaniem duże ułatwienie. Nie wszyscy operatorzy dają na stronie opcję sprawdzenia oferty.

#5 ~peters~

~peters~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 08:41:52

Wyskoczyło mi sporo firm, ale czy te dane są potwierdzone? Można wierzyć w te liczby? 2 sprawdziłem ręcznie i się zgadzają. I tą umowę się wtedy zawiera przez nich?

#6 ~kenteks~

~kenteks~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 08:33:11

Tak, umowę zawieraliśmy przez nich. Jak wyświetli ci się lista ofert, to od razu zobaczysz, kiedy po raz ostatni aktualizowali dane. Najczęściej to jest dzisiaj lub wczoraj. Moim zdaniem nie ma łatwiejszego sposobu. Wszystkie dane masz w jednym miejscu. A chodzenie teraz po firmach mija się z celem.

#7 ~baroks~

~baroks~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 08:33:47

Te dane się zgadzają - sprawdzałem to na początku roku, bo tez zawierałem umowę. Wszystko się potwierdziło. Ogólnie - zdecydowanie polecam odpuszczenie sobie ręczne szukanie, bo i tak w ten sposób tylko traci się czas, a i tak nie wpadniecie na wszystkich dostawców z okolicy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych