Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak dorabiacie do pensji.

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:19:02

czemu w Koszalinie nie ma pracy normalnej tylko po znajomościach kiedy to się skończy załatwianie po znajomości np w policji urzędach czy w innych formacjach

#42 singnoral

singnoral

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 13:57:56

Witam.

Ciekawy jestem jak radzicie sobie z dodatkowymi zarobkami. Wiadomo, że sama pensja nie wystarczy na wiele.
Ja zajmuje sie dostarczaniem korespondencji. W sumie pracuje ok 12 h dziennie.
A wy jak sobie radzicie?

Dorabiam pracując w sklepie u znajomego. 

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:14:17

A gdzie można złom wyrwać za free.
Buraki to wiadomo ale zlom to gdzie jest darmowy?

Mało masz mostów i stalowych barierek?

#44 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:17:50

Ja akurat nie dorabiam, ale np. mój brat dodatkowo wykonuje projekty graficzne. :P

#45 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 06:52:40

ludzie np dorabiają się na innych wykorzystując ich

#46 ~Mistiv~

~Mistiv~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 14:29:30

SŁYNNY MUZYK I WOKALISTA WYKORZYSTUJE LUDZI I SIĘ NA NICH DORABIA

#47 ~Marlena Michałowicz~

~Marlena Michałowicz~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 07:18:45

Jest taka trójka ludzi nie wiem czy można nazwać ich ludźmi może to nie są ludzie.
Oni się zawsze trzymają razem na gejów nie wyglądają.Mam podejrzenia że to oni mogą kraść lub okradać seniorów.Moj chłopak dostarczył mi niezbite dowody na ich temat.Podczas z hednej z imprez u jednego chłopaka w domu została zarejestrowana scena mini kamera przypisany do koszuli jak się załatwia ludzi i jak ich się okrada i sprzedaje.Oni o tym nie wiedzą i trzymają się swojego planu ale to wszystko do czasu.Rodzice tych ludzi nie wiedzą o tym procederze ale to nie oni chodzi.Będą pewnie za to kary np.
Usunięcie ze studiów dwoje z nich studióje.Napewno policja w Koszalinie się ucieszy że włoscy zapali szajs okradają seniorów.
Jeżeli to czytacie a bapewno to sami idźcie na policje może dostaniecie ulgę jak okrążenie skruche.Macie 3 dni daje tyle za to jak mojego chłopaka zerowaliście piwem.Przegieliście totalnie .

#48 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:02:58

może czas zmienić prace skoro nie wystarcza?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:11:18

Dlaczego zaraz zmieniać pracę? wystarczy po pracy zająć się dodatkowym zajęciem. Ja osobiście pracuję na poczcie i po pracy dodatkowo zbieram kapsle plastykowe.

#50 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:19:10

chcesz zarobić 15000 zł na miesiąc? wystarczy tylko 20 minut dziennie! A 15000 zł zarobi się samo. Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczytać! To nie żaden żart! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! Oczywiście jeśli poświęcisz trochę więcej czasu zarobisz więcej, możesz też zarobić nieco mniej... Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Moje konto zaczęło wreszcie przypominać miejsce do trzymania pieniędzy, a nie jak do tej pory sumę debetów... Wciąż rosło i dalej rośnie. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! OK. to zaczynamy. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 04 1140 2004 0000 3402 5360 9699 2. Nr konta: 22 1090 1098 0000 0001 0407 3583 3. Nr konta: 08 1020 2892 0000 5802 0413 8327 4. Nr konta: 08 1020 2892 0000 5802 0413 8327 5. Nr konta: 95 1020 5112 0000 7002 0057 2008 Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? . A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, bedzie szczęśliwym posiadaczem pokażnej sumki. Miłej zabawy. Uczciwość to sens tej zabawy!

#51 azeko

azeko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 13:25:26

co do zarabiania przez internet to mogę się nieco wypowiedzieć, otóż od dawna próbowałem wielu sposobów zarabiania, szukałem wiele na temat jak zarabiac w domu i na ten moment szczerze mogę Wam polecic stronę https://pensjaonline.pl/ współpracuję z nimi od dłuższego czasu, już pierwszego miesiąca byłem wstanie zarobić swoje pierwsze pieniądze przez internet, całkiem spore jak na początki, około 3 tysięcy zł, wypłaty realizowane co 2-3 dni a wszystko dosyć proste, nie trzeba tutaj żadnego doświadczenia aby zacząć zarabiać pieniądze w internecie, możecie zacząć od razu. Polecam

#52 patrycja21

patrycja21

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 10:18:18

Sposobów dorabiania do pensji jest obecnie mnóstwo. Wystarczy tylko trochę poszperać po internecie i poczytać np. to . Jestem przekonana, że szybko znajdziecie sposób zarabiania, który odpowiada Waszym potrzebom.

#53 jacol22

jacol22

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 19:06:35

Nie mam nic do zaoferowania, tylko praca :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych