Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak dostanę się z Warszawy do Serocka?

taxi serock taxi warszawa taksówka w serocku

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 jachranczak

jachranczak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2020 - 02:34:26

Orientujecie się czasami jak dostanę się w miarę wygodnie z Warszawy do serocka? Miasto sprawia wrażenie być rzeczywiście ładnym miastem i muszę niedługo musowo go zwiedzić. Będę musiała dostać się tam na cały dzień, a nie mam własnego pojazdu, dlatego nie bardzo wiem, czym mogę tam zajechać (ponieważ z Serocka do Warszawy wydaje się być raczej trochę długa droga ponad 32 km). Chcę odwiedzić rynek w Serocku, następnie udać się do knajpy na ulicy Warszawskie (nie znam dobrze adresu). Chcę również zwiedzanie urzedu w Serocku i sprawdzenie postoju taxi. Idealnie, jakbym miała konkretnego guida. Co powiecie na taxi?  Orientujecie się czy w Serocku kursuje jakieś inne taxi poza tą taksówką w serocku  https://taxi-serock.com.pl.  Ktoś wie, jaki jest cennik taxi serock? Będę dozgonnie wdzięczna za dokładne wskazówki i kierunki.  Jeszcze czy zdajecie sobie sprawę , czy na plaży w serocku da się rozbić parawan? Chcę wziąć swoje dziecko, nie jestem pewna czy ktoś strzeże plaży czy raczej nie ma? Wiem o tym że, jest możliwość by wrócić z Serocka do Warszawy autobusem . Lecz nie wiem ile to kosztuje. Wydaje  mi się, że bilety są po 5-10zł, ale dawno nie jeździłam autobusami pks więc nie jestem pewna. A może w ogóle da się dojechać SKM? Eh, fajnie by było bo mam skmke pod blokiem… Nie mogę się doczekaj, kiedy położe się na plaży w Serocku, a szum motorówek i jachtów ukołysze mnie do snu…

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych