Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak namierzyc zgubiony/skradziony telefon z GPS-em

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~S 5620~

~S 5620~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 14:01:59

koniecznie muszę zlokalizowac zaginiony telefon, w internecie nie ma żadnych konkretów, może ktoś miał podobną sytuację i wie jak do tego się zabrac. Oczywiście zgłoszę to do operatora i na Policji, chociaż nie wiem czy zechcą się tym zając ale koniecznie muszę działac, proszę o wskazówki.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 18:42:44

Jaką kradzież, telefon zgubił!!!

#3 ~ABCD~

~ABCD~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:36:29

przede wszystkim przed używaniem telefonu warto zabezpieczyć swój numer IMEI telefonu (również znajduje sie on na pudełku po telefonie). Jeżeli jest to smartphone, na 100% uda się go zlokalizować. Proponuję złosić kradzież u operatora oraz na policji, aby numer IMEI tego telefonu został zablokowany to raz, a dwa, zarejestrować telefon w bazie IMEI na stronie http://www.imei.info// . Pozdrawiam

Przede wszystkim nie udzielaj błednych informacji. Proszę absolutnie niczego nie blokować i niezwłocznie zglosic sie na Policję. Odzyskanie telefonu nie jest sprawą skomplikowaną.

#4 ~JASIEK~

~JASIEK~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 17:56:43

Chyba trudna sprawa. Kiedys miałem to samo- nie udało się

#5 ~MALWINA~

~MALWINA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 15:55:57

Zeby znaleść to ktoś musi ten telefon włączyć i korzystać z niego.

#6 ~kamila łódź~

~kamila łódź~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:35:34

Dziś miałam tą sytuacje, zgłosiłam się na policje, powiedzieli mi ze to nie ich sprawa zabym poszla do operatora.

#7 ~Dana~

~Dana~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 10:55:09

U mnie podobnie - zgubiłam smartfona i poszłam zgłosić na policję.
Nie wiem czy mi go ukradli czy mi gdzieś wypadł :/ Powiedzieli, ze nie są biurem rzeczy znalezionych i mam sobie załatwiać u operatora :/
Policja zajmuje się kradzieżami - nie przedmiotami zgubionymi :(
A oprator bez papierka z policji nic nie zablokuje i błędne koło się zamyka...

#8 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 06:13:50

To nastepnym razem zglos kradziez - bo pewnosci nie masz czy ci ktos go nie zabral

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 20:51:37

Przestań wreszcie pier***ić o tym swoim telefonie.
Gówno on mnie obchodzi.

#10 ~hmmmmmm~

~hmmmmmm~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 05:29:29

siema znalazlem tel na plazy htc sensation i nie wiem co tera czy moge z niego korzystac??
czy mi go znajda po paru dniach he

#11 ~gość <333~

~gość <333~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 17:49:06

Ty to czad
Ty to czad

#12 ~kulfon~

~kulfon~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 20:18:28

Ty baranie, pisze się komórkowy. Sp***aj wreszcie z tego forum!

Nie zaskoczyłeś co?

#13 ~fazi~

~fazi~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:22:10

To nastepnym razem zglos kradziez - bo pewnosci nie masz czy ci ktos go nie zabral

to jest podrzeganie do przestępstwa

#14 ~Zguba~

~Zguba~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 22:01:02

zgubiłam telefon, którego bateria padła... da się coś z tym zrobić?

#15 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 14:52:18

U mnie podobnie - zgubiłam smartfona i poszłam zgłosić na policję.
Nie wiem czy mi go ukradli czy mi gdzieś wypadł :/ Powiedzieli, ze nie są biurem rzeczy znalezionych i mam sobie załatwiać u operatora :/
Policja zajmuje się kradzieżami - nie przedmiotami zgubionymi :(
A oprator bez papierka z policji nic nie zablokuje i błędne koło się zamyka...

Zgadza się, Policja bardzo wyraźnie to podkreśla i po kilka razy dopytuje: czy chcesz zgłosić przestępstwo? Pouczając jednocześnie o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. Dlatego też cała masa pytań mających min na celu ustalić, czy czasem nie zgubiłeś telefonu.

#16 ~Ciapciamajda~

~Ciapciamajda~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:47:39

jaka jest sznsa zlokaliaowania telefonu htc wildfire

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 08:58:41

może to zrobić policja

#18 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 14:18:04

pewnie że może zrobić to policja i trzeba zgłosić kradzierz telefonu jest to rzecz banalnie prosta a jeśli policja nie jest doinformowana odnosnie prawa i jego kwestionowania przez co prawo staje sie martwe a uzytkownik telefonu nowy pozostaje bez winy trzeba tu zaznaczyc ze bede nadzrowal ta sprawę jesli policja nie wniesie w to nalezytej sprawy wnosisz sprawe do prokuratury na tych osłow i tyle bo to nie jest film jak kolega powiedzial to zycie obecne w 21 wieku jesli sa zaniedbania ze strony policji oni rowniez maja nad soba ludzi , czasem sie zastnawiam jak was czytam czy wy jestescie 14 letnimi dziecmi ktorym trzeba mleko i jogurt z lyzka pod nos podstawic to wy nie wiecie ze brak wiedzy = brak dzialania ? i nie blokowac IMEI telefonu a jedynie karty sim , jak zablokujecie imei telefonu ,telefon bedzie do wypie***** i nie wazne czy soft zmienicie czy nie IMEI bedzie ten sam mozna zmienic naklejki wszystko ale imei pokazywany na wyswietlaczu bedzie ten sam jesli zablokujecie IMEI to nara z telefonem

#19 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 19:28:38

Masz rację, ale policja ma to w du***, dla nich to jest niska szkodliwość społeczna i nic z tym nie robią.

#20 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 07:51:27

Jeśli nie jesteście pewni czy zgubiliście telefon, czy został wam ukradziony po 14 dniach należy zgłosić na policji przywłaszczenie waszego telefonu. Jest to przestępstwo i policja powinna się tym zająć. Znajomej kolegi po 2 latach znaleźli telefon. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych