Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak namierzyc zgubiony/skradziony telefon z GPS-em

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~S 5620~

~S 5620~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 14:01

koniecznie muszę zlokalizowac zaginiony telefon, w internecie nie ma żadnych konkretów, może ktoś miał podobną sytuację i wie jak do tego się zabrac. Oczywiście zgłoszę to do operatora i na Policji, chociaż nie wiem czy zechcą się tym zając ale koniecznie muszę działac, proszę o wskazówki.

#2 ~pomoc~

~pomoc~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 17:32

przede wszystkim przed używaniem telefonu warto zabezpieczyć swój numer IMEI telefonu (również znajduje sie on na pudełku po telefonie). Jeżeli jest to smartphone, na 100% uda się go zlokalizować. Proponuję złosić kradzież u operatora oraz na policji, aby numer IMEI tego telefonu został zablokowany to raz, a dwa, zarejestrować telefon w bazie IMEI na stronie http://www.imei.info// . Pozdrawiam

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 18:42

Jaką kradzież, telefon zgubił!!!

#4 ~ABCD~

~ABCD~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:36

przede wszystkim przed używaniem telefonu warto zabezpieczyć swój numer IMEI telefonu (również znajduje sie on na pudełku po telefonie). Jeżeli jest to smartphone, na 100% uda się go zlokalizować. Proponuję złosić kradzież u operatora oraz na policji, aby numer IMEI tego telefonu został zablokowany to raz, a dwa, zarejestrować telefon w bazie IMEI na stronie http://www.imei.info// . Pozdrawiam

Przede wszystkim nie udzielaj błednych informacji. Proszę absolutnie niczego nie blokować i niezwłocznie zglosic sie na Policję. Odzyskanie telefonu nie jest sprawą skomplikowaną.

#5 ~ABCD 2~

~ABCD 2~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:39

I jeszcze w uzupełnieniu. Nie wiem w jaki sposób telefon zaginął ale jeżeli nawet nawet został zgubiony to ewentualny znalazca powinien telefon odnieść na Policję. Posługiwanie się cudza wlasnością nawet znalezioną jest już naruszeniem prawa.

#6 ~user~

~user~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 05:47

Odzyskanie telefonu nie jest sprawą skomplikowaną.

Może i nie jest skomplikowane, ale nasza policja nawet tego nie potrafi. Uwierz mi, bo miałem okazję już się o tym przekonać.

#7 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 06:24

Mój telefon policja kołobrzeska namierzyła po dwóch tyg, wtedy kiedy złodziej włączył go ponownie. To nie film, to rzeczywistość. Zadzwonili do domu i powiedzieli że telefon znajduje się obecnie w szatni w hali Milenium. Zaraz potem odebrali go chłopakowi.Jednak można.

#8 ~ABCD~

~ABCD~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 07:20

Może i nie jest skomplikowane, ale nasza policja nawet tego nie potrafi. Uwierz mi, bo miałem okazję już się o tym przekonać.

Potrafi tylko trzeba najpierw zglosić a nie ferowac wyroki na podstawie informacji bazarowych. Dlatego nie polecam blokowania numeru IMEI.

#9 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 18:27

spoko ale jak się nie ma pojecia czy ukradli czy nie to policja pomorze (chyba)

#10 ~JASIEK~

~JASIEK~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 17:56

Chyba trudna sprawa. Kiedys miałem to samo- nie udało się

#11 ~gps~

~gps~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 18:37

Co jasiek masz czkawke ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 10:42

Trzeba zgłosic koniecznie na policję.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 12:11

Potrafi tylko trzeba najpierw zglosić a nie ferowac wyroki na podstawie informacji bazarowych. Dlatego nie polecam blokowania numeru IMEI.

A jednak nie potrafi san też jestem w takiej sytuacji telefon nowy nokia e 52 utraciłem zgłosiłem u operatora oraz na naszą wspaniała POLICJE z całą dokumentacja i bez żadnego odzewu.

#14 ~MALWINA~

~MALWINA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 15:55

Zeby znaleść to ktoś musi ten telefon włączyć i korzystać z niego.

#15 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:28

odnaleść tel dla policji trwa chwilę w systemie ,tylko czy im się chce

#16 ~kamila łódź~

~kamila łódź~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:35

Dziś miałam tą sytuacje, zgłosiłam się na policje, powiedzieli mi ze to nie ich sprawa zabym poszla do operatora.

#17 ~Dana~

~Dana~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 10:55

U mnie podobnie - zgubiłam smartfona i poszłam zgłosić na policję.
Nie wiem czy mi go ukradli czy mi gdzieś wypadł :/ Powiedzieli, ze nie są biurem rzeczy znalezionych i mam sobie załatwiać u operatora :/
Policja zajmuje się kradzieżami - nie przedmiotami zgubionymi :(
A oprator bez papierka z policji nic nie zablokuje i błędne koło się zamyka...

#18 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 06:13

To nastepnym razem zglos kradziez - bo pewnosci nie masz czy ci ktos go nie zabral

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 17:32

Trzeba sobie wpisac nr telefonów na które zostanie wysłany sms po wymiwnie karty .

#20 ~alfons~

~alfons~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 02:32

zgubiłem tel komurkowy nookie 5161 koło bazaru na woli nagroda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych