Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wyglądają warsztaty dla gimnazjalistów w dubois?

liceum dubois chemia warsztaty gimnazjum dubois

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 18:25:32

Myślę nad zapisaniem córki na warsztaty chemiczne w Dubois, ale zastanawiam się jak takie zajęcia wyglądają. Czy nauczyciel prowadzący odpytuje z poprzednich zajęć, bierze do tablicy?

#2 ~Uczennica~

~Uczennica~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:59:30

Myślę nad zapisaniem córki na warsztaty chemiczne w Dubois, ale zastanawiam się jak takie zajęcia wyglądają. Czy nauczyciel prowadzący odpytuje z poprzednich zajęć, bierze do tablicy?

Osobiście nie polecam. Uczęszczałam na takowe w zeszłym roku szkolnym, wiedza przekazywana na zajęciach jest praktycznie znikoma. Jest to po prostu strata czasu. Jeśli przez zapisanie na warsztaty liczy się na fory podczas rekrutacji to zapomnij. Jak już mówiłam wcześniej strata czasu. Chciałabym zaznaczyć,że tyczy się nie tylko zajęć z chemii ale także z innych przedmiotów, w tym także z języka niemieckiego czy francuskiego.

#3 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 20:11:25

Osobiście nie polecam. Uczęszczałam na takowe w zeszłym roku szkolnym, wiedza przekazywana na zajęciach jest praktycznie znikoma. Jest to po prostu strata czasu. Jeśli przez zapisanie na warsztaty liczy się na fory podczas rekrutacji to zapomnij. Jak już mówiłam wcześniej strata czasu. Chciałabym zaznaczyć,że tyczy się nie tylko zajęć z chemii ale także z innych przedmiotów, w tym także z języka niemieckiego czy francuskiego.

Co do warsztatów mogę się zgodzić, ale zerówki są naprawdę świetne - o ile ktoś chce się uczyć ;-) Mój syn po 4 latach takich zajęć z niemieckiego zdał bez problemu certyfikat na poziomie C1

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liceum dubois, chemia, warsztaty, gimnazjum, dubois

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych